Trwa ładowanie...
Przejdź na

Adam Sztaba pokazał ZDJĘCIA ZE ŚLUBU: "Są i tacy, co się drobną chwilę szukają"

202
Podziel się

Tydzień temu ożenił się ze swoją menedżerką. Co na to jego była żona?

Adam Sztaba pokazał ZDJĘCIA ZE ŚLUBU: "Są i tacy, co się drobną chwilę szukają"
bCIKbowl

Dwa lata temu zakończył się 12-letni związek Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej. Juror Must be the Music nie był długo sam, gdyż natychmiast przeprowadził się do swojej menedżerki, Agnieszki Dranikowskiej. W styczniu urodziło się ich pierwsze dziecko, a w zeszłym tygodniu para pobrała się.

bCIKbown

Dyrygent pochwalił się teraz na Facebooku zdjęciami ze ślubu, który odbył się w Strzekęcinie koło Koszalina. Para wzięła kameralny ślub cywilny w luksusowym hotelu urządzonym w barokowym pałacu.

Są i tacy, co się drobną chwilę szukają - podpisał zdjęcia pan młody.

Ciekawe, co o tym myśli jego była żona.

bCIKbowt
bCIKbowu

Adam Sztaba ożenił się po raz drugi!

Zobacz też:

bCIKbowO
KOMENTARZE
(202)
gość
4 lata temu
Może mój mąż też jeszcze szuka. Jesteśmy razem od ponad 10 lat, 3 po ślubie, a jak narazie ma wieczne pretensje i kilkukrotnie się wyprowadzałam. Cały czas ma do mnie jakiś problem. Inni ludzie nie. Widocznie tracę czas i zajmuję miejsce jego jedynej ;(.
gość
4 lata temu
Po co ludzie przysięgają, skoro już przynajmniej raz nie dotrzymali obietnicy? Czy ta przysięga coś znaczy? I to jeszcze przed Bogiem...
Gość
4 lata temu
Tez bym chciała odnaleźć prawdziwa miłość, ale tracę juz nadzieje 😒
bCIKbowP
Gośćd
4 lata temu
No i niech jest szczęśliwy ! Każdy ma prawo do szczęścia :)
zxo
4 lata temu
Taką fajną kobietkę rzucić jak Szelągowska ! Chyba zgłupiał !
Najnowsze komentarze (202)
seo
3 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo
gość
4 lata temu
pewnie nią też się parę lat pobawi znudzi się i zostawi jak Dorotę. W sumie by wiedziała co czuła jej poprzedniczka.
gość
4 lata temu
brzydka ,pierwsza żona śliczna
gość
4 lata temu
Skoro był z Szelągowską przez ponad 10 lat, to chyba taka zła, jak tu o niej wypisujecie, nie była. Poza tym wyobraźcie sobie taką sytuację, że w waszym związku coś nie styka, a tu współpracownica waszego męża ma na jego widok mokro w majtach.
Gość
4 lata temu
Poprzednia żona była ładniejsza.
gość
4 lata temu
Co obchodzi jego byla zone ten slub.Ta nowa nawet nie umywa sie do Doroty i po co wystawila tak te gire na zdjeciu.Nawet wzorowala sie w stylu ubrania na Dorocie.Zlapala faceta na dziecko bo juz najwazsza pora byla,taka 30 letnia panienka i wielkie mi cos.
gość
4 lata temu
Sztaba jest beznadziejny. Taki nadety bufon ze szok. Szelagowska świetna dziewczyna.
gość
4 lata temu
Dorota też śliczna kobieta o pięknym uśmiechu,obu życzę dużo szczęscia.
bCIKbowH
gość
4 lata temu
jego BYŁA żona, jest BYŁA i g****o ma w tej kwestii do powiedzenia
Gość
4 lata temu
Pudlu ! W bursztynowym pałacu a nie barokowym. Maleńki pałacyk. Za Koszalinem z kad Adam pochodzi !!!!
gość
4 lata temu
Olaboga
gość
4 lata temu
Teraz to ona będzie mu dyrygować.A jak go chwyci za pytę to już po nim.:)
gość
4 lata temu
Jego poprzedni związek był przechodzony i priorytety mieli inne, ten ślub był zupełnie nietrafiony, teraz chyba znalazł kobietę życia.
Gość
4 lata temu
Zdjecia nieco podrobione Bo na filmie ra Pani jest straszna
...
Następna strona
bCIKboxj