Sobota 25.06.2016 20:00

Adam Sztaba pokazał ZDJĘCIA ZE ŚLUBU: "Są i tacy, co się drobną chwilę szukają"

Adam Sztaba Agnieszka Dranikowska śluby celebrytów

Adam Sztaba pokazał ZDJĘCIA ZE ŚLUBU: "Są i tacy, co się drobną chwilę szukają"

Dwa lata temu zakończył się 12-letni związek Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej. Juror Must be the Music nie był długo sam, gdyż natychmiast przeprowadził się do swojej menedżerki, Agnieszki Dranikowskiej. W styczniu urodziło się ich pierwsze dziecko, a w zeszłym tygodniu para pobrała się.

Zobacz: Adam Sztaba został ojcem! (FOTO)

Sztaba ożenił się ze swoją menedżerką! Rzucił dla niej pierwszą żonę

Dyrygent pochwalił się teraz na Facebooku zdjęciami ze ślubu, który odbył się w Strzekęcinie koło Koszalina. Para wzięła kameralny ślub cywilny w luksusowym hotelu urządzonym w barokowym pałacu.

Są i tacy, co się drobną chwilę szukają - podpisał zdjęcia pan młody.

Ciekawe, co o tym myśli jego była żona.

Adam Sztaba ożenił się po raz drugi!

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (406)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 391-406 z 406
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ateistka 27.06.2016 01:40
gość: Po co ludzie przysięgają, skoro już przynajmniej raz nie dotrzymali obietnicy? Czy ta przysięga coś znaczy? I to jeszcze przed Bogiem...
Ani jeden,ani drugi ślub nie był przed bogiem,więc nie gadaj głupot!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.06.2016 01:51
Gość: Drobna chwile szukaja???jesssu chyba nie rozumiem po polsku co to znaczy??
Hop siup i jest ślub, to chyba przytyk do jego ex, z którą pobrał się po 10 latach życia na kocia łapę..
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 27.06.2016 02:08
gość: Po co ludzie przysięgają, skoro już przynajmniej raz nie dotrzymali obietnicy? Czy ta przysięga coś znaczy? I to jeszcze przed Bogiem...
widocznie boga nie ma, po to przysiegaja, bo wiedzą że to tylko głupia gra i wymysł :)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 27.06.2016 02:11
Gość:
zxo: Taką fajną kobietkę rzucić jak Szelągowska ! Chyba zgłupiał !
Znasz ją ze wiesz że jest fajna???
fajna to ona jest w TV a w tv wszystko musi być fajne, udawane itd. Coś mi się wydaje, że w codziennym życiu nie jest już taka fajna tylko lekko sfrustrowana, upierdliwa itd ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.06.2016 02:17
Gość:
gość:
gość: Może mój mąż też jeszcze szuka. Jesteśmy razem od ponad 10 lat, 3 po ślubie, a jak narazie ma wieczne pretensje i kilkukrotnie się wyprowadzałam. Cały czas ma do mnie jakiś problem. Inni ludzie nie. Widocznie tracę czas i zajmuję miejsce jego jedynej ;(.
Pobraliscie się po 7 latach.... jak facet chce i ma stabilna sytuację zawodowa, to max dwa lata i jest ślub. Moje narzeczeństwo też tak długo trwało. Dziś jestem już po rozwodzie. Nie polecam wychodzenia za mąż za rówieśnika. Oni do ślubu dorastają o 30 tce dopiero. Lepiej wziąć starszego.
Masz rację.
taaaa. a potem płaczą po katach i koleżankach, jaki to on nie jest a nie był :) po 2 latach to można razem zamieszkać... same stare panny i rozwódki chyba tu doradzają