Mąż Łukomskiej-Pyżalskiej na meczu: "RU**AŁEM TWOJĄ STARĄ I PROSTO NA RYJ SIĘ SPUSZCZAŁEM" (WIDEO)

1645
Podziel się

Jakubowi Pyżalskiemu chyba przypomniały się "stare czasy". "Tak ku**a ciągnie i liże d**ę, że żadna tak nie liże" - krzyczał podczas meczu Warty Poznań z Garbarnią Kraków. Uwaga: Tylko dla dorosłych!

Mąż Łukomskiej-Pyżalskiej na meczu: "RU**AŁEM TWOJĄ STARĄ I PROSTO NA RYJ SIĘ SPUSZCZAŁEM" (WIDEO)

Izabella Łukomska-Pyżalska regularnie pojawia się w telewizji śniadaniowej jako chodzący ideał i ekspertka od macierzyństwa oraz godzenia kariery z byciem matką szóstki dzieci. Była modelka i była kandydatka do Sejmu nie ukrywa, że bez pomocy kilku opiekunek nigdy by sobie nie poradziła. Majątek Izabelli i jej męża, Jakuba Pyżalskiego, szacowany jest na 18 milionów złotych.

Zobacz: Łukomska-Pyżalska przekonuje w "Gali": "Macierzyństwo nie ogranicza. Trójką moich dzieci opiekują się dwie nianie. Nie mogłabym bez nich pracować!"

Pyżalski, oskarżony o przynależność do gangu kradnącego broń i napadającego na TIR-y, jest właścicielem firmy Family House, głównego sponsora Warty Poznań. W miniony weekend zespół walczył w barażach z Garbarnią Kraków, podczas gdy Pyżalski "dopingował" zawodników… wyzywając graczy przeciwnej drużyny. Nagranie pojawiło się na weszlo.com.

Mąż Izabelli nazywał piłkarzy "kurwa ciotami" i kazał im się "kurwa zamknąć", a także chwalił się przed jednym, że, cytujemy: "ruchał jego starą i prosto na ryj się spuszczał".

Tak kurwa ciągnie i liże dupę, że żadna tak nie liże - krzyczał mąż Pyżalskiej, rzucając się przy barierkach. Twoja stara kurwa zawsze dorobi, nie? 500 złotych w paszczu, 300 złotych w dupę?

Izabelli gratulujemy, szóstce ich dzieci - współczujemy. Miejmy nadzieję, że w domu Pyżalski zachowuje się jednak inaczej.

Przypomnijmy, że w jednym z niedawnych wywiadów Iza przyznała, że jej mąż był przestępcą: Pytałam go skąd ma pieniądze, oczywiście. Wiedziałam, co robił wcześniej. Czy to taka straszna rzecz? Zależy jak na to spojrzeć - mówiła u Wojciecha Jagielskiego.

KOMENTARZE
(1645)
gość
4 lata temu
Toż to patologiczna rodzina, tylko kasy mają więcej, ale poza tym Państwo Pyżalscy niczym nie różnią się od meneli
Gość
4 lata temu
Dno i pięć metrów mułu. Ale w tv to ekspertka od wszystkiego. Lepiej naucz tego buraka kultury a nie po telewizjach łazisz
gość
4 lata temu
Żenada.. wychodzi kim koleś jest...
gość
4 lata temu
Prosty prymityw zawsze zostanie prostym prymitywem bez względu na ilość gotówki w portfelu.
Gość
4 lata temu
Patologia. Wstyd !!! Poziom zero
Najnowsze komentarze (1645)
Gośćghio96trh
2 lata temu
Słoma z papci mu wystaje...cham czy bogaty czy biedny pozostanie chamem
Gość
2 lata temu
Bogata patola...facet cham i p*****k,powinien ktos Mu morde sklepać dla zasady..jestem ciekawa czy tez by tak kozaczył gdyby jakis przypakowany koleś z siłowni Go zaczepił...a o Pyzalskiej tez zle swiadczy ze siedzi z takim burakiem
gość
2 lata temu
Iza musiała zachodzić in vitro bo ten k***t z pyska to bity transwestyta.
gość
2 lata temu
Z ryja widać, że to śmieć i ciota. Ciekawe kto tych bachorów natrzaskał za niego?
ort
3 lata temu
hehe..niezłe z***y
gość
4 lata temu
zygac się chce jak się na nich patrzy
gość
4 lata temu
za pol roku bedzie taka lazic po wszyskich telewizjach i sie zalic jak to jej zle jak dostanie w******l zle widzialy galy...................
kot
4 lata temu
a może ktoś wie czy to sztywniak czy rozjebus
gość
4 lata temu
juz nie ma 18 milionow bo milion hapnie boro !!! ha ha
aaaamen
4 lata temu
Kurcze stary gość a o umyśle nastolatka.
gość
4 lata temu
Podobno każdy ma takiego partnera na jakiego zasługuje... ELITA... Buahaa Zapaść się pod ziemię to mało po takim "występie"...
wroclawiak
4 lata temu
Polska elyta intelektualna.
Gość
4 lata temu
Żeby go kiedyś nie zmasakrowali, bo żal dzieci.
LEKARZ
4 lata temu
KRATY ALBO TWORKI
...
Następna strona