Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Błaszczykowskiego w białym Porsche i czerwonej sukience odbiera go z hotelu (ZDJĘCIA)

519
Podziel się

Agata Błaszczykowska pokazała chyba nieco więcej, niż sama by chciała… Jest najładniejszą polską WAG?

Żona Błaszczykowskiego w białym Porsche i czerwonej sukience odbiera go z hotelu (ZDJĘCIA)
bDJpbYiJ

Kuba Błaszczykowski jest bez wątpienia jednym z największych bohaterów naszej reprezentacji na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej, które odbywają się na boiskach Francji. 31-letni napastnik strzelił dwie bramki (w meczach z Ukrainą i Szwajcarią), a ogromnej sympatii kibiców i wsparcia nie odebrał mu zmarnowany rzut karny w spotkaniu z Portugalią. Chyba wreszcie doczekaliśmy się kadry, z której naprawdę możemy być dumni.

Błaszczykowski, w przeciwieństwie do wielu swoich kolegów i ich partnerek, jest raczej skryty i wycofany. Żona i matka jego dwójki dzieci, Agata Błaszczykowska, nie udziela wywiadów i nie żali się na niewdzięcznych kibiców jak Sara Boruc, a jest chyba jedną z najpiękniejszych polskich WAGs.

bDJpbYiL

Po powrocie reprezentacji do Polski piłkarze udzielali wywiadów i spotkali się z kibicami w jednym z warszawskich hoteli. Po Kubę przyjechała żona - białym Porsche Cayenne, w czerwonej, krótkiej sukience i sandałkach na koturnie. Kiedy wsiadała do auta można było zobaczyć chyba trochę więcej, niż sama Agata chciałaby pokazać...

bDJpbYiR
bDJpbYiS
bDJpbYiT
bDJpbYjm
KOMENTARZE
(519)
Gość
4 lata temu
Maja klase jakiej niektorym...brakuje....
gość
4 lata temu
Jedna z ładniejszych wags,a może i najładniejsza.
Gość
4 lata temu
To jest brat Lucy. Dawid.
bDJpbYjn
gość
5 lata temu
a fotograf czepił się jej tyłka jak rzep psiego ogona
gość
5 lata temu
Jakby nie chciała to by nie pokazała. Zaczynam tracić sympatię dla Kuby.
mko
5 lata temu
każdemu cos się zdarzyć może tylko po co fotografować dla pieniędzy chyba korzystał z drona
gość
5 lata temu
Stawki dla piłkarzy to jest przegięcie na maxa,ok reprezentują kraj i to ciężkie treningi itd ale jedni umierają z nędzy i pracują po 12 godz za parę zł kosztem dzieci a piłkarze mają takie miliony że cała ich rodzina i rodzina żon plus dzieci nie muszą pracowac do końca życia,ok rozumiem grać za dobrą kase ale tyle milionów?
gość
5 lata temu
To akurat dobrze o nich świadczy. Po co mają pajacować jak g****a Mannei??
gość
5 lata temu
Nie wiem, co ma oznaczać ta fotorelacja. Dajcie tym ludziom spokój, zasługują na niego. Pozdrawiam państwo Błaszczykowskich i wszystkiego najlepszego:)
gość
5 lata temu
nastepny co vw jezdzi
gość
5 lata temu
ludzie czemu ona ma jablko adama
gość
5 lata temu
Tylko zapomniała spodni czy spudniczki ..
Magda
5 lata temu
śliczna żona -fajne rodzina z nich
bDJpbYjf
Gość
5 lata temu
Agatka bardzo fajna babka, ma klasę i jest bardzo mądra (obejrzyjcie na yt wywiad z nią z pytania na sniadanie). Nie lansuje się jak ta nawiedzona borucowa chociażby. Nie wszystkie żony piłkarzy to pustaki, żona fabianskiego też piękna kobieta i nigdzie się publicznie nie udziela. Żona pazdana też piękna, a pewnie połowa osób nawet nie wie,że on ma żonę. Narzeczona krychowiaka bardzo sympatyczną i także piękna. A dziewczyna milika ładna, miła dziewczyna, widać, że go szczerze kocha, do tego czuć od niej taką empatię. Jędrzejczyk, glik, grosicki też mają żony i też nigdzie się nie pokazują. Tylko te trio- lewa, borucowa i marina lansują się jak mogą, przez pryzmat tych trzech wagin każdy ocenia żony piłkarzy jako pustaki, co nie jest prawda, bo normalne też się zdarzają.
...
Następna strona
bDJpbYjH