Trwa ładowanie...
Przejdź na

Z ostatniej chwili: Messi SKAZANY NA 21 MIESIĘCY WIĘZIENIA za oszustwa podatkowe!

214
Podziel się:

Wraz z ojcem zdefraudowali ponad 4,6 miliona dolarów.

Z ostatniej chwili: Messi SKAZANY NA 21 MIESIĘCY WIĘZIENIA za oszustwa podatkowe!

Jak poinformowało właśnie BBC, powołując się na hiszpańskie media, kapitan reprezentacji Argentyny i napastnik FC Barcelony, Lionel Messi, został skazany na 21 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwa podatkowe. Wyrok usłyszał również jego ojciec, Jorge Messi. Chodzi o defraudację 4,6 miliona dolarów między 2007 a 2009 rokiem.

Pieniądze, zarabiane przez Messiego nie tylko na boisku, ale również w licznych reklamach, prane były w rajach podatkowych takich jak Belize i Urugwaj. Piłkarz przez cały proces zapewniał, że nie wiedział o oszustwach, więc jest niewinny. Sąd nie dał jednak wiary tym tłumaczeniom i nakazał zwrot zaległego podatku hiszpańskiemu fiskusowi.

Jako że wyrok jest mniejszy niż dwa lata pozbawienia wolności, zgodnie z tamtejszym prawem zostaje on zawieszony, Messi nie pójdzie więc do więzienia.

Messi prawie potrącił ochroniarza. Fani byli wściekli na gwiazdę

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(214)
Gość
6 lat temu
Miec tyle kasy i jeszcze upychac bo Urugwajach... Żenuła.
gość
6 lat temu
O jaka szkoda..będzie musiał oddać całą jednodniową pensję :)
gość
6 lat temu
specjalnie dali mu 21 miesięcy, żeby nie kiblował.
Gość
6 lat temu
No kto by pomyślał...... mało pieniędzy mu było...
Gość
6 lat temu
No proszę.. Taka gwiazda..
Najnowsze komentarze (214)
seo
6 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo [url=
gość
6 lat temu
Boshh...
Robalta
6 lat temu
polska nie może pozwalać komornikom narowiście łamać prawo i okradać ludzi
gość
6 lat temu
Myślał że jest bezkarny
gość
6 lat temu
zabierać te filmiki zżerające transfer!
gość
6 lat temu
O.o bo miał jej mało, po co płacić...
gość
6 lat temu
zenada, tyle zarabia a podatku nie chcialo mu sie odprowadzic, powinien siedziec
Gość
6 lat temu
Biedny...
gość
6 lat temu
oszukał państwo, które każdego dnia rżnie obywateli więc współczuję mu i nie jest mi do śmiechu "że zatriumfowała sprawiedliwość". Jak iwdać o swoje pieniądze to walczą jak zawzięci. Jakby oni ojeb*li Go na prawie 5 mln (wskutek pomyłki urzędnika) to może po wielu latach batalii (i milionach wydanych na prawników, ekspertyzy, doradców itp) zwrócili mu część tych pieniędzy. Oczywiście żaden urzędnik nie poniósłby kary.
UNFUCKINBELIE...
6 lat temu
Bezpowrotnie stracił w moich oczach. Mieć miliony i być tak pazernym? Ja rozumiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia... Ale widzę, że w tym wypadku skłonny byłby do wpier*alania spod siebie. Brak słów.
i tyle w tema...
6 lat temu
Messy Messi messed up.
luis
6 lat temu
no taki kiedy się jest na topie to przymykają oczy na kogoś kto omija prawo delikatnie mówiąc a kiedy człowiek się wypala to nagle wszystko wychodzi
gość
6 lat temu
Stać go. I tak jest najlepszy.
K.
6 lat temu
Może to i malo kasy dla niego, ale zarobił na nie uczciwie i dlaczego ma oddawać, ja tez nie zgadzam sie z wysokimi podatkami.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie