Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ujawniono treść listu pożegnalnego dziewczyny Carreya: "Nie nadaję się do życia na tym świecie"

91
Podziel się

28-latka popełniła samobójstwo po rozstaniu z aktorem. "Przepraszam, że Cię zawiodłam".

Ujawniono treść listu pożegnalnego dziewczyny Carreya: "Nie nadaję się do życia na tym świecie"
bDJVOBat

We wrześniu zeszłego roku amerykańskie media podały informację o tragicznej śmierci partnerki Jima Carreya, Cathriony White, która popełniła samobójstwo po rozstaniu z aktorem. Ich związek od początku należał do burzliwych, kilkukrotnie rozstawali się i schodzili. Osoby z ich otoczenia wspominały, że za każdym razem Cathriona nie umiała poradzić sobie z odejściem ukochanego. Potrafiła nie spać i nie jeść przez wiele dni, miewała także epizody depresyjne. Niestety, ze swoimi problemami nie udała się do specjalistów, ale do scjentologów…

Niemal rok od tamtych wydarzeń dowiadujemy się, że dziewczyna zostawiła list pożegnalny, w którym prosi Carreya o przebaczenie.

bDJVOBav

Spędziłam ostatnie trzy dni nie dowierzając, że nie ma Cię już przy mnie. Mogłabym może ruszyć do przodu z połamanym sercem i z czasem jakoś je poskładać. Mogłabym. Ale tym razem nie mam na to siły - napisała. Przepraszam, że Cię zawiodłam. Starałam się dać Ci z siebie to, co najlepsze.

Cathriona zostawiła jeszcze jedną notatkę, podpisaną "dla Jima", w której prosi, aby zajął się jej rzeczami i przekazał pieniądze jej rodzicom: Nie znam się na pogrzebach ani takich rzeczach. Ty jesteś moją rodziną, więc cokolwiek postanowisz, będzie dobrze. Proszę, wybacz mi. Nie nadaję się do życia na tym świecie.

White pochodziła z Irlandii i pracowała jako makijażystka na planach filmów i seriali. Otruła się koktajlem leków i narkotyków. Raport toksykologiczny wykazał, że w jej organizmie znaleziono m.in propranolol, zolpidem, oksykodon i oksymorfinę. Miała 28 lat.

bDJVOBaB
bDJVOBaC
Zobacz także: Dziewczyna Jima Carreya popełniła samobójstwo
Zobacz także: Zobacz też:
bDJVOBaW
KOMENTARZE
(91)
gość
4 lata temu
Samobójstwo popełniają wariaci - nikt nie jest temu winny że panienka nie potrafiła sobie radzić z własnymi emocjami. Jedyny przypadek w którym jest to uzasadnione to ciężka choroba psychiczna np. wrodzona lub maltretowanie np. w domu przez własnych rodziców - wtedy to ich wina. Jeżeli jesteś dorosły i podejmujesz taką decyzję to możesz obwiniać tylko siebie. Miliardy osób przechodzą miłosne rozterki - jeżeli ktoś z tego powodu decyduje się odebrać sobie życie to jego miejsce jest w psychiatryku.
gość
4 lata temu
Ten gość ma depreche wypisana na twarzy. taki ktos potrafi tak zatruc życie, ze mozna miec myśli samobójcze. nienawidzacy sam siebie wścieka sie na każdą oznake optymizmu i radości swojej partnerki umiejętnie ściągajac ja na ziemię dołującym komentarzami, uszczypliwymi uwagami , złośliwościami. niby nic wielkiego, ale patrzysz jak z twarzy niegdyś wesołej dziewczyny dzień po dniu znika uśmiech. A kiedy ta sie broni albo denerwuje znów ja ośmiesza i mówi ,ze nie ma dystansu do siebie. Sprutny manipulator, a najbardziej żałosne jest to ,że w końcu to z siebie zrobi ofiarę...
gość
4 lata temu
Zycie strasznie człowieka rozczarowuje jak wszyscy dookoła zawodzą.
bDJVOBaX
gość
5 lata temu
komicy mają smutne życie
gość
5 lata temu
Życie jest ciężkie a potem się umiera
lama
5 lata temu
tam gdzie nie ma Boga , to tak się kończy....sekty, niby depresje
gość
5 lata temu
chyba jest więcej osób ktore się nie nadają ale trzeba to ciągnąć jeśli ma się do kogo bo dzisiejsze czasy to prostytucja kasa alkochol i narkotyki jeśli jesteś odmiennego zdania jest się nudnym.
gość
5 lata temu
Mudiała bardzo długo zmagać soę z depresją. Biedna...
gość
5 lata temu
Odgrzane kluchy te wiadomości m
gość
5 lata temu
Związała się ze starym dziadem , z tego nie mogło wyjść nic dobrego
Gość
5 lata temu
tak mloda
gość
5 lata temu
Depresja jest straszną chorobą nikt nie zrozumie kto nie doświadczy a lepiej żeby jak najmniej ludzi to dotknęło... :( to podstępna choroba , której raczej nie da się wyleczyć raz na zawsze.
Gość
5 lata temu
Słabe geny i zaburzenia emocjonalne hmmm dobrze ze nie miała dzieci.
bDJVOBaP
Rafał
5 lata temu
Śliczna dziewczyna....
...
Następna strona
bDJVOBbr