Trwa ładowanie...
Przejdź na

TVP domaga się przeprosin od Pana Ząbka! Chce, by iluzjonista "zaprzestał udzielania jakichkolwiek wypowiedzi"

116
Podziel się:

"Gwóźdź programu" może mieć spore kłopoty. "Stacja żąda, by iluzjonista zamieścił przeprosiny w wybranych tytułach prasowych i internetowych".

TVP domaga się przeprosin od Pana Ząbka! Chce, by iluzjonista "zaprzestał udzielania jakichkolwiek wypowiedzi"

Ubiegłotygodniowa sztuczka z Pytania na śniadanie z pewnością na długo zapadnie w pamięć nie tylko widzom, ale przede wszystkim zranionej Marzenie Rogalskiej. Prezenterka od tamtej pory przebywa na zwolnieniu lekarskim. Przez tydzień nie udało jej się wydobrzeć na tyle, by wrócić do pracy. Weekendowe wydanie poprowadzi za nią "nowa Torbicka". Przypomnijmy: Rogalska nadal nie wraca do "Pytania na śniadanie". Zastąpi ją... "nowa Torbicka"

Tymczasem Super Express przeprowadził własne śledztwo i na podstawie nagrań orzekł, że wypadek był pozorowany, bo "ostrze było skierowane w dół, a gwóźdź wyciągany zza torby": Rogalska nabrała widzów i jednak się nie zraniła? Pan Ząbek "nie może o tym mówić"

Marzenę bardzo oburzyły posądzenia, że wprowadziła widzów w błąd. Na Facebooku zamieściła emocjonalny wpis. Powołuje się w nim na... rzetelność dziennikarską.

Miałam szczery zamiar nie wypowiadać się już na temat wypadku, który miał miejsce w sobotę w PNŚ. Publikacja w "Super Expresie", że nie wspomnę o "dowcipnych" komentarzach w Internecie, ośmieszających to co się stało, spowodowała, że zmieniłam zdanie. Jestem dziennikarką, dla której wiarygodność, prawda i rzetelność to wartości nadrzędne. Ich się trzymam zawsze, także i w tej sprawie - napisała. Podkreślam - to był wypadek i wydarzył się na wizji. To co się stało z moją dłonią chirurg opisał: rana szarpana dochodząca do grzbietu dłoni. Po moim powrocie ze szpitala, w obecności całej redakcji Pan Ząbek przepraszał i płakał, że jego kariera jest skończona. Stanęłam w jego obronie, prosząc o mniej hejtu, a więcej wyrozumiałości. Nie rozumiem postawy Pana Ząbka, który stara się chronić swój wizerunek moim kosztem, nie mówiąc jak było naprawdę, że doszło do wypadku w PNŚ i pozwalając snuć domysły.

Oburzona domysłami tabloidu i widzów jest także telewizja publiczna. W trosce o swoje dobre imię żąda od iluzjonisty przeprosin.

TVP domaga się od Marcina Połoniewicza, iluzjonisty, znanego jako Pan Ząbek, przeprosin oraz zaprzestania wszelkich wypowiedzi na temat incydentu, który wydarzył się 2 lipca na antenie TVP2 - napisano w oficjalnym oświadczeniu. Podczas programu "Pytanie na Śniadanie" w wyniku nieudanej sztuczki doszło do zranienia prowadzącej Marzeny Rogalskiej. Telewizja Polska wystosowała do Pana Marcina Połoniewicza pismo z żądaniem przeprosin "za nieprofesjonalne zachowanie, (...) które naraziło na szwank wizerunek Telewizji Polskiej S.A. oraz redaktor Marzeny Rogalskiej, a także naraziło panią Rogalską na cierpienie fizyczne i psychiczne", a także za późniejsze wypowiedzi Pana Połoniewicza, "sugerujące, że wypadek polegający na uszkodzeniu ręki pani redaktor Rogalskiej nie miał miejsca". Ponadto Telewizja Polska domaga się, by iluzjonista zaprzestał udzielania jakichkolwiek wypowiedzi na temat powyższego zdarzenia.

Jak przestrzega Fakt, to może okazać się kosztowne.

TVP żąda, by przeprosiny zostały zamieszczone w wybranych tytułach prasowych oraz w Internecie, na wskazanych przez TVP portalach, w terminie 7 dni od jego otrzymania - pisze tabloid. By zaś wykupić choćby najmniejszą reklamę w dużym ogólnopolskim dzienniku, trzeba liczyć się z wydatkiem co najmniej 2 tysięcy złotych. Ząbek może stracić także na braku nowych propozycji występów po aferze. A wszystko przez niewyparzony język niezdolnego iluzjonisty.

Polski David Copperfield. Jego show podziwiają tłumy

Zobacz też:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(116)
gość
7 lat temu
Cos tu nie gra. Ona chce by ząbek sie wytłumaczył, a tvp zabrania mu jakiejkolwiek wypowiedzi. Ustawka dla szumu. Dno
gość
7 lat temu
dlaczego Rogalska nie pokazala tej ,,rany szarpanej,,???
gość
7 lat temu
Weź się do porządnej roboty p****u, a nie ślizgasz się na oszustwie, które Ci nawet nie wychodzi!
gość
7 lat temu
Co za fałszywy p***c!
gosc
7 lat temu
i bardzo dobrze
Najnowsze komentarze (116)
gość
7 lat temu
Dlaczego Rogalska będąc na zwolnieniu lekarskim nie może występować w TVP2 a może wystąpić w sobotę w Mrągowskim kabarecie. gdzie są inspektorzy ZUS aby sprawdzili oszustów : albo lekarza albo Panią R.
gość
7 lat temu
Ząbek w dziąsło szarpany.
gość
7 lat temu
jaka publiczność takie programy w tvp
gość
7 lat temu
Marzena Rogalska skończyła się tym fejkiem. Niech spada do Ukrytej prawdy! to jest miejsce dla niej!
gość
7 lat temu
ustawka! Gdyby rzeczywiście została zraniona polałaby się krew! Po co jej to było?!
gość
7 lat temu
od poczatku widac ze Rogalska "gra"
Gość
7 lat temu
A gdzie krew?
ML
7 lat temu
Całe szczęście, że nie robili sztuczki z przecięciem kobiety na pół 😊
gość
7 lat temu
ściema,
gość
7 lat temu
Szkoda, że ta sztuczka nie przytrafiła się red. Danucie Chujeckiej
gość
7 lat temu
ten c**l powiedział kammelowi przez telefon że to jego 5 minut, coorva, ludzie jakim trzeba być hooyem zeby tak się zachowywać??? czytałem wywiad z nim, cootas kręci jak cholera. zlikwidowac jego karierę, takich szumowin nie chcemy!!!
gość
7 lat temu
POLSKI KOPROFILD 😉
gość
7 lat temu
Jest gwóźdź a gdzie deska? Gwóźdź przebił jej dłoń a nie dał rady przebić torby? Wstyd dla TVP, robią z ludzi debili i szukają rozgłosu najtańszym kosztem.
Gość
7 lat temu
A podobno jest na L4 a właśnie oglądam kabaretów i Pani Rogalska jest prowadząca ? Na L4 chyba się nie pracuje ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie