Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zygmunt Chajzer znów narzeka: "Jest mi bardzo przykro, bo liczyłem na powrót "Idź na całość""

79
Podziel się:

"Podziękowano mi za współpracę. Wielka szkoda".

Zygmunt Chajzer znów narzeka: "Jest mi bardzo przykro, bo liczyłem na powrót "Idź na całość""

_

_

Zygmunt Chajzer regularnie żali się tabloidom, że jego kariera przygasa. Odkąd stracił wszystkie programy, czyli między innymi Grasz czy nie grasz, Moment prawdy, Ananasy z mojej klasy i Idź na całość, realizuje się głównie w radiu.

Bardzo jednak chce wrócić do telewizji. Nawet do niedawna wydawało się, że będzie miał taką szansę. TV4 zaczęła bowiem rozważać reaktywację - po 15 latach! - teleturnieju Idź na całość.

Kilka miesięcy temu stacja poinformowała nawet oficjalnie, że program wraca. Jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Ziggi, swoim zwyczajem, poszedł pożalić się Faktowi.

Po ogłoszeniu przez stację newsa o reaktywacji programu cieszyłem się z wielkiego odzewu fanów, który był bardzo pozytywny. Teraz jest mi bardzo przykro, bo liczyłem na ten powrót Idź na całość - narzeka w tabloidzie. Niedawno się dowiedziałem, że finalnie zabrakło sponsorów, a co z tego wynika – pieniędzy na nagrody. No i podziękowano mi za współpracę. Wielka szkoda.

_

_

__

KOMENTARZE
(79)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
No to miał ZONKa, że jego teleturniej nie powróci :D
Gość
10 lat temu
No i zonk...
Gość Lula
10 lat temu
Naprawdę w TV muszą być same durne teleturnieje i idiotyczne programy typu "Pamiętniki z wakacji" Społeczeństwo nam zidiocieje do końca..
gość
10 lat temu
pudel- jestescie manipulantami i banda klamczuchow
gość
10 lat temu
fajny, pogodny dziennikarz, po cholere się go czepiać
NAJNOWSZE KOMENTARZE (79)
CRITIX.
10 lat temu
To do śmierci będzie dymał po kanałach z proszkiem,aż mu dysk wyskoczy i na kanał nie wskoczy.
gość
10 lat temu
liczyłem na powrót kasy!
gość
10 lat temu
ale proszku do prania chyba mu nie zabraknie......
gość
10 lat temu
To bardzo dobra dla nas wiadomość. Dość z Hajzerami.
gość
10 lat temu
Synowi zalatwil robote. To moze juz isc na emeryture. Zalosny chlop
gość
10 lat temu
chlopie ty juz na emeryture idz Co malo pieniedzy. Ile mozna patrzec na ta sama gebe. Synowi zalatwiles robote to tobie juz dziekujemy
gość
10 lat temu
Dokładnie przedwczoraj zobaczyłem pana Chajzera w tak słabej reklamie pewnego proszku do prania (która była tak kiepska, że nawet nie warto abyście szukali nazwy producenta), że zupełnie straciłem do niego szacunek i wcale nie jest mi go żal. Jeśli sam nie będzie się szanował, to i inni nie będą go szanować.
gość
10 lat temu
Zalosny facet :-((((
Gość
10 lat temu
Powinien i tak sie cieszyc,ze z takim kulfonem ktos dal mu program
gość
10 lat temu
Szkoda!!!Świetnie prowadził każdy program!!!Czemu nikt go nie zatrudnia????
gość
10 lat temu
Be jaj... To jest program z lat 90 i tam powinien zostać.
Gość
10 lat temu
Malo mu kasy?
gość
10 lat temu
Ma parcie na szkło tak jak synek
Adam
10 lat temu
Wszyscy CI którzy 13.12.1980 roku wystąpili w mundurach w telewizji powinni mieć zakaz występowania w telewizji i radiu, za zdradę Kraju i Narodu. Tak Panie proszek, Pan też do tej grupy należy. Także " resortowe be..... " też powinny przepaść w niebycie telewizyjno radiowym.
...
Następna strona