Wtorek 12.07.2016 10:30

Agata Młynarska narzeka na Polaków nad morzem: "Zjechali się państwo Kiepscy"

Agata Młynarska

Agata Młynarska narzeka na Polaków nad morzem: "Zjechali się państwo Kiepscy"

Agata Młynarska miesiąc temu pożegnała się z widzami programu Świat się kręci. Prawdopodobnie na zawsze. Szanse programu na znalezienie się w jesiennej ramówce rysują się bowiem marnie.

Na zakończenie trzyletniej przygody z TVP prezenterka zacytowała wiersz swojego sławnego ojca, Wojciecha Młynarskiego: Bo chociaż jest niejeden szlak, po którym trudniej iść, lecz idąc tak, nie musisz brnąć w pochlebstwa dym i karku giąć przed byle kim. Rozważ te myśl, a potem idź. Idź własną drogą.

Zobacz: Młynarska pożegnała się w "Świat się kręci": "Nie musisz brnąć w pochlebstwa dym i karku giąć PRZED BYLE KIM"

Tym bardziej ciężko zrozumieć, dlaczego Agata postanowiła jednak nie iść własną drogą, tylko tam, gdzie wszyscy i wybrać się na urlop na Półwysep Helski. Biorąc pod uwagę luksusowy gust prezenterki, można było z góry założyć, że skończy się narzekaniem. I rzeczywiście, na Facebooku już pojawił się złośliwy wpis.

Podróż samochodem z Helu do Trójmiasta w lipcowy dzień potrafi trwać 6 godzin. We Władysławowie jest totalny armagedon - zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi, jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre - ryby smażone na oleju niepierwszej świeżości, królują gofry i fryty. Wszędzie gra muzyka, w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciąży opędzają się od swoich dzieci i umęczonych żon. Wiadomo, dobry browar to podstawa! Wieje, pada deszcz i bywa zimno.

Podobnymi refleksjami 3 lata temu dzieliła się Beata Tadla. Zobacz: Tadla męczy się nad Bałtykiem! "KOSZMAR!"

Widać mają z Agatą więcej wspólnego niż sypianie z Jarosławem Kretem i to, że obie zostały wyrzucone z telewizji publicznej.

Na szczęście Młynarskiej udaje się znaleźć nad Bałtykiem ustronne miejsca, choć nie jest to łatwe.

A jednak w przebłyskach łaskawego słońca wieczorna joga na tarasie, spacer brzegiem morza, rower wzdłuż Zatoki , zachód słońca w Juracie, zapach sosen wynagradzaja wszystko! Szukam miejsc bez ludzi, z dala od tych, którzy niszcza ten rajski kawałek Polski, bez samochodów, co jest prawie niemożliwe - żali się na Facebooku. Jak wiemy szczęście i spokój sa zawsze w głowie a wakacje nad naszym morzem doskonałym wyzwaniem by taki stan osiagnać. Dobrego odpoczywania życzę bez chamstwa i hałasu.

Młynarska o sytuacji w TVP: "Każdy zarząd ma prawo zdejmować programy"


Zobacz też:

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1909)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1909
Odpowiedz
2428 323
zgłoś
gość 12.07.2016 10:32
jak jej nie pasuje to niech jedzie gdzie indziej
Odpowiedz
511 106
zgłoś
Gość 12.07.2016 10:32
Niech w********a do arabów
Odpowiedz
3111 389
zgłoś
gość 12.07.2016 10:32
Bo wakacje rzeczywiście polegaja na tym żeby zachowywać się jak w biurze i najlepiej 3 razy dziennie biegać, ćwiczyć (oczywiście z Chodakowską/Lewandowską bo to feeeejm). A wieczorkiem naturalnie pod osłona nocy lampkę wina za 300zł...
Odpowiedz
680 62
zgłoś
gość 12.07.2016 10:32
TO co ty tam robisz Agato Kiepska xD
Odpowiedz
361 53
zgłoś
Gość 12.07.2016 10:32
Jak ci nie pasuje to wypad do siebie.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1909