Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cielecka o ciąży: "Jak można pytać, czemu ktoś nie ma dziecka? To okrutne!"

250
Podziel się

"Może on jest właśnie zrozpaczony, że go nie ma. Albo że nie ma partnera. Ale nie będzie przecież o tym opowiadał w gazecie!" - buntuje się aktorka.

Cielecka o ciąży: "Jak można pytać, czemu ktoś nie ma dziecka? To okrutne!"
bCOxdyzp

Po rozstaniu z Andrzejem Chyrą Magdalena Cielecka spotykała się z kilkoma mężczyznami. Niestety, żaden z tych związków nie okazał się poważny. Podobno największe szanse na stabilizację pojawiły się wraz z Dawidem Wajntraubem, ale aktorka wciąż jest daleka od wyjścia za mąż. Ostatnio zaangażowała się w protesty przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Razem z Mają Ostaszewską pojawiła się na jednej z demonstracji.

bCOxdyzr

Ciąża i macierzyństwo są tematem wywiadu, którego Cielecka udzieliła magazynowi Uroda Życia. Aktorka stanowczo zaprotestowała przeciwko presji wywieranej na kobiety, które muszą urodzić dziecko. Zdaniem Cieleckiej, nikt nie powinien pytać o powody, dla których nie zdecydowały się na posiadanie dziecka:

Jeszcze straszniejsze są te nieustanne sugestie i  pytania o  dziecko. To nie tylko jest nieeleganckie, ale zwyczajnie okrutne. Jak można zadawać takie pytanie komuś, jeśli nie wiemy, dlaczego nie ma dziecka? Może on jest właśnie zrozpaczony, że go nie ma. Albo że nie ma partnera. Ale nie będzie przecież o  tym opowiadał w  gazecie! Jako kobieta, miałam wiele takich sytuacji. Kiedy chce się wyć, ale musisz to opanować. Pękasz dopiero w samotności."

bCOxdyzx

Cielecka na rowerowej przejażdżce po mieście

bCOxdyzy

Zobacz też:

bCOxdyzS
KOMENTARZE
(250)
gość
4 lata temu
Bardzo mądrze powiedziała
Gość
4 lata temu
Ma rację. Takie pytania to żenada.
gość
4 lata temu
nie każdy mus mieć dzieci!!!!
bCOxdyzT
gość
4 lata temu
Ma rację. Może też po prostu nie chcieć i nic nikomu do tego :)
Gość
4 lata temu
Ma kobieta rację.
Najnowsze komentarze (250)
gość
3 lata temu
Babo skorop nie chcesz ich moić to po co płaczesz? Jak ktoś was zapyta czy macie chłopaka to też to jest okrutne? Ludzie.....
xxx
3 lata temu
zeby bylo dziecko potrzebna jest kobieta a nie obojniak z karczychem jak u sztangisty - no chyba wszystko jasne .... a jesli juz takiej uda sie zajsc w ciaze to nie trzeba sie skrobac!!!!
faszystowskie...
4 lata temu
faceta nie zapytaja dlaczego nie ma dzieci
a
4 lata temu
mądra kobieta i szkoda po powinna mieć córkę byłaby mądra i śliczna po mamie ale tak to już jest że wartościowi ludzie czasem dzieci nie mają a debile mają ich za dużo...
gość
4 lata temu
szczyt nietaktu! tak jak nie sadza sie przy stole ludzi , ktorzy sie nie trawia. i nie pyta sie kiedy ktos " wreszcie " wyjdzie za maz / ozeni sie .
gość
4 lata temu
wiekszosz ludzi nie powinna byc rodzicami,taka prawda
gość
4 lata temu
okropna jest
gość
4 lata temu
Proponuje aby faceci zaczeli rodzic. Bardzo szybko bedziemy bezludna wyspa.
bCOxdyzL
gość
4 lata temu
super babka super odpowiedż
MYSZKOW, ZARK...
4 lata temu
WRESZCIE WYPOWIEDZ KOBIETY Z KLASA
gość
4 lata temu
Trafne stwierdzenie. Mnie osobiście bardzo bolą takie pytania. Pragnęłam dziecka najbardziej na świecie, nie pojawiło się, mężczyzna którego kochałam odszedł bo nie był gotowy na zaangażowanie się. Nie mam partnera, jestem sama, nie mam dziecka. A nie chciałam "puścić się" - okropne słowo z byle kim.
gość
4 lata temu
Lepiej nie mieć dziecka niż mieć z byle kimś albo z kims kto nie chce dzieci. A cieleckiej pewnie mega przykro ze chyba ma dziecko z inna
gość
4 lata temu
Bezplodna albo sie skrobala i juz nie zachodzi , zreszta stara jest. .
gość
4 lata temu
Przecież ona nie jest nawet mężatką trzeba mieć n*****e żeby pytać o to samotną kobietę,wybaczcie ale do rodziny trzeba dwojga,a nie tylko kobieta.
...
Następna strona
bCOxdyAn