Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rosati o pieniądzach w Vivie: "Podchodzę do ubrań i rzeczy materialnych w sposób kolekcjonerski"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
79
Podziel się

"Rzeczy materialne, drogie, nie mają dla mnie wartości. Autograf Marylin Monroe kosztuje co najmniej pięć tysięcy dolarów i mówimy o podpisanym rachunku, a nie o zdjęciu. Zdjęcia z autografami, które kolekcjonuję, są najdroższe".

Rosati o pieniądzach w Vivie: "Podchodzę do ubrań i rzeczy materialnych w sposób kolekcjonerski"
bEqUKDhN

Weronika Rosati, córka polityka i ekonomisty Dariusza Rosatiego i projektantki mody Teresy Rosati, postanowiła przekonać czytelników Vivy, że fakt, że wychowała się w bogatym domu, nie wpłynął na jej charakter. A zwłaszcza na jej podejście do pieniędzy. Jak zapewnia w wywiadzie, żyje skromnie, a większość zarobionych pieniędzy przeznacza na kupowanie... pamiątek po gwiazdach.

Podchodzę do ubrań i rzeczy materialnych w sposób kolekcjonerski - wyjaśnia aktorka. Najbliżsi wypominają mi, że "zniknęłam" na pięć dni, kiedy polowałam na bluzę z Elizabeth Taylor Topshop z 2012 roku, z limitowanej kolekcji Unique, która jest praktycznie niedostępna, a była wystawiona na aukcji na eBayu. Zamieszkałam w internecie, gdzie toczyłam ciężką bitwę o jak najlepszą cenę za tę bluzkę. I ją mam. Dla mnie rzeczy muszą mieć znaczenie emocjonalne. Za rolę w filmie z Nicolasem Cage'em kupiłam od mojej znajomej małą torebkę Chanel. Noszę ją cały czas, kupiłam od osoby, którą uwielbiam, za pieniądze, które zarobiłam w filmie. Wtedy mam ogromną satysfakcję. Rzeczy materialne, drogie, nie mają dla mnie wartości, o ile na nie nie zapracowałam i o ile na nie nie poczekałam.

Największą pasją Weroniki jest kupowanie pamiątek po gwiazdach złotej epoki Hollywood. Jak sama przyznaje, jest to dość kosztowne hobby.

bEqUKDhP

Co roku odkładam pieniądze na kolejne, w tym kupiłam autograf Aby Gardner, mam już Bette Davis, Joan Crawford, Jane Fondy, Lany Turner. Najdłużej czekałam na Elizabeth Taylor, bo była bardzo droga. Zarobiłam na nią grając w reklamie - wyjaśnia. Na targu w Los Angeles można kupić można kupić różne memorabilia, w tym autografy każdej gwiazdy, z tym że na przykład autograf Marylin Monroe kosztuje co najmniej pięć tysięcy dolarów i mówimy o podpisanym rachunku, a nie o zdjęciu. Zdjęcia z autografami, które kolekcjonuję, są najdroższe.

Na szczęście Weronika może pozwolić sobie na przepuszczanie całej gaży na zdjęcie z autografem. Jej rodzice raczej nie pozwolą na to, by bieda zajrzała jej w oczy. Nie musi też martwić się o kupienie mieszkania. Jak wiele dzieci znanych i bogatych rodziców zapewnia oczywiście, że pieniądze nie mają dla niej znaczenia. Zaś ludzie, którzy nie mieli szczęścia urodzić się w bogatym domu, niesprawiedliwie ją oceniają.

Fakt, że moi rodzice są osobami znanymi sprawia, że ludzie maja gotowe wyobrażenie o moim życiu, dzieciństwie, charakterze - żali się Rosati. Ja, na dodatek z tym włoskim nazwiskiem, grając od 16. roku życia, zostałam bardzo mocno zaszufladkowana.

bEqUKDhV
bEqUKDhW
bEqUKDhX
Zobacz także: Rosati: "Stylizuję się na lata 50. i 60. Elizabeth Taylor jest moją inspiracją!"
Zobacz także: Zobacz też:
bEqUKDiq
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(79)
gość
5 lata temu
werka jest super! robi swoje, nie kłamie na swój temat, z kim tam będzie grała. po prostu gra i tyle. poza tym to jest pasja! wydaje pieniądze na kolekcjonowanie autografów i pamiątek filmowych. robi coś fajnego z kasą, a nie to co nasze tępe WAGiny z jednej taśmy produkcyjnej!
Gość
5 lata temu
Rossati jest bardziej pracowita niż inne głupie gąski. Nikt jej nic nie podarował, walczy.
Gość
5 lata temu
Bardzo ja. Lubię-- ma talent i siłę przebicia. Ciężko pracuje, jest ambitna i SKROMNA. POWODZENIA!!!
bEqUKDir
Gość
5 lata temu
Juz przestańcie tak na niej psy wieszać, normalna dziewczyna
Gość
5 lata temu
Była świetna w domu Dzemmy w pitbullu
Najnowsze komentarze (79)
Milka
5 lata temu
Utalentowana i piękna kobieta. Do tego bardzo pracowita, bez maniery wielkiej gwiazdy - co jak na nasz kraj to ewenement. Nie sprzedaje się na prawo i lewo na ściankach, jak choćby Socha czy Mucha, tylko robi swoje - ciężko pracuje i układa sobie życie osobiste bez publicznych deklaracji. Bardzo ja lubię :-)
gość
5 lata temu
Jaka ona biednaaaa, ojej
gość
5 lata temu
ta żydówka czym starsza tym bardziej pazerna bo kocha czym starszego tym bogatszego dziadka z wibratorem
gość
5 lata temu
A słyszeliście ta plotkę ze ona z największym knurem hollywoodu? Ja nie wierze w to.
gość
5 lata temu
Mówi się Ava Gardner.
gość
5 lata temu
Skromna bez przesady z tymi opiniami, nigdy nie była skromna ma ambicje i nie ma wcale talentu, za pieniądze rodziców próbowała robić karierę w USA i jej się nie udało teraz wraca do Polski...... jako panienka do wzięcia
gość
5 lata temu
normala dziewczyna,ktora ma dosc poukladane w glowie jak na takie srodowisko,w ktorym przebywa,lubie ja podobnie jak alicje
gość
5 lata temu
Przepiękna dziewczyna, dobrze wychowana i z klasą. Bardzo dobrze, że ma zamożnych rodziców, z takim charakterem potrafi świetnie skorzystać z ich pieniędzy. Zastanawiam mnie tylko jej pociąg do starszych facetów... :). No ale, tak już ma ;). Trzymaj się Werka!
bEqUKDij
Gość
5 lata temu
Haha dobre. Tylko g***i w to uwierzy.
Gość
5 lata temu
"Kłam Pinokio Kłam!" a nos coraz dłuższy.
gość
5 lata temu
największym jej nieszczęściem był ten związek z przygłupim raperem Tede
gość
5 lata temu
Swietna aktorka!!!
Gość
5 lata temu
Coz za dziennikarskie beztalencie pisalo ten tekst? Te zdania nawet nie lezaly kolo jezyka polskiego.. kto to wypuscil w obieg I dlaczego??
gość
5 lata temu
lubię ją jest fajna i ma talent WEronika do przodu !!!
...
Następna strona
bEqUKDiL