Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Taylor jest ŻĄDNĄ ZEMSTY MANIPULANTKĄ. Dopadnie każdego, kto ośmieli się jej postawić"

124
Podziel się

Grzeczny wizerunek Swift przeżywa ogromny kryzys. A może być jeszcze gorzej. "Jeżeli jeszcze raz spróbuje zaatakować Calvina, to opowie znacznie więcej i zniszczy ją".

"Taylor jest ŻĄDNĄ ZEMSTY MANIPULANTKĄ. Dopadnie każdego, kto ośmieli się jej postawić"
bDHTWlcl

Taylor Swift, obecna w show biznesie od ponad 10 lat, wkłada sporo wysiłku i pieniędzy w kreowanie swojego idealnego, pozbawionego skaz wizerunku: grzecznej, ułożonej dziewczyny, która komponuje piosenki na swojej gitarze, opowiadając o miłości, złamanych sercach i prawdziwej przyjaźni. 27-letnia gwiazda, której ostatnia płyta, 1989, okazała się światowym sukcesem, jest jedną z najlepiej zarabiających kobiet w show biznesie. Niestety, jej niedawne rozstanie z Calvinem Harrisem i błyskawiczny romans z Tomem Hiddlestonem oraz publiczny konflikt z Kanye Westem i Kim Kardashian wpływają bardzo negatywnie na wypracowany przez lata obraz Taylor.

Kardashian opublikowała nagranie rozmowy jej męża z piosenkarką, które ma świadczyć o tym, że wiedziała ona o planach Westa o nazwaniu ją "dziwką, którą uczynił sławną" w jego piosence. Swift zapewnia z kolei, że nie wiedziała o tym konkretnym wersie, nie zgadzała się również na użycie swojego wizerunku w kontrowersyjnym teledysku z nagimi figurami woskowymi. Celebrytka uważa, że konflikt Westa ze Swift jest dowodem na to, że w rzeczywistości jest ona wyrachowana, przebiegła i pozbawiona skrupułów. Zdaniem Kim i jej otoczenia Taylor to wprawna manipulantka, która wreszcie została zdemaskowana.

Na wizerunku Taylor jako kochanej przez Amerykanów księżniczki pop powstała ogromna rysa - komentuje w rozmowie z In Touch osoba pracująca w branży muzycznej. Okazało się, że jest manipulantką. Nie wiem, czy może być jeszcze gorzej. Niektóre koleżanki z jej "składu" przyznają, że poczuły ulgę, kiedy idealny obraz Taylor się posypał, że wszyscy mogli zobaczyć wreszcie, jaka jest naprawdę: żądną zemsty manipulantką, która dopadnie każdego, kto ośmieli się jej postawić.

bDHTWlcn

Ostatnio "postawił się" Harris, którego ponoć zostawiła, bo nie widziała ich dalszej wspólnej przyszłości. Dwa tygodnie później całowała się na plaży z Hiddlestonem, jednak brytyjski DJ, w przeciwieństwie do innych byłych chłopaków Swift, postanowił opowiedzieć o tym, jak wyglądało ich rozstanie. Zobacz: Calvin Harris odpowiada Taylor: "Skup się na pozytywnych stronach WŁASNEGO ŻYCIA!". Osoby z jego otoczenia twierdzą, że seria publicznych tweetów skierowana to Taylor była jedynie ostrzeżeniem.

On bardzo dobrze wie, że Taylor dokładnie planuje swoje posunięcia. Jeżeli jeszcze raz spróbuje go zaatakować, to opowie znacznie więcej i zniszczy ją - dodaje informator. Zna wiele jej tajemnic. Wie, że poddała się kilku operacjom plastycznym, chociaż nawet w prywatnych rozmowach temu zaprzecza, nazywając je "ulepszeniami".

Przypomnijmy, że Kardashian i West dołączyli do długiej listy wrogów Swift - znajdują się na niej m.in. Katy Perry, Demi Lovato, Joe Jonas, Camila Belle, John Mayer, Harry Styles czy Jake Gyllenhaal, a także Kendall Jenner, która opowiedziała się po stronie swojej przyrodniej siostry i wyleciała ze "składu" Taylor.

bDHTWlct
bDHTWlcu
bDHTWlcO
KOMENTARZE
(124)
Gość
4 lata temu
nigdy jej nie lubiłam
gość
5 lata temu
Cała ta sprawa ,to manipulacja właśnie !
gość
5 lata temu
Taylor to zwykła wyrachowana d****a , która chcąc zbudować wizerunek grzecznej dziewczyny sama potknęła sie o przeszkody , które stwarzała innym osobom
bDHTWlcP
gość
5 lata temu
wredne ślipia ma.
gość
5 lata temu
NIGDY JEJ NIE LUBILAM. NAWET WIZUALNIE MIALAM Z NIEJ BEKE. NOGI MA LADNE ALE BEZ PRZESADY ;) A JAK PARADOWALA POMIEDZY ANIOLKAMI VS WZUTA NA MAXA TO SIKALAM ZE SMIECHU... ZALOSNA. WREDNA I T**A! A UDAJE MALA SIEROTKE ;/ W*N BLAZO!
gość
5 lata temu
nic dziwnego, że ma wroga w Demi Lovato, skoro Lovato ma 3-oktawowy głos, Taylor może kupić jedynie bilety na koncert Demi i się od niej uczyć.
gość
5 lata temu
beztalencie z gównianymi ,,piosenkami''
Wzrokowiec
5 lata temu
Po wzroku widac na każdym zdjeciu że to zwykła fałszywa s**z...
gość
5 lata temu
Każdy z nich musi trochę poudawać. :) ps. Selena lepiej wyglądała z tymi krągłościami niż taka chudzina :)
gość
5 lata temu
Bez kitu ma wredne oczy, widac to szczegolnie gdy stoi przy Katy, tej jakoś o wiele szczerzej z nich patrzy ;) Przypomina mi znajomą, rowniez wredną manipulantkę :P
Gość
5 lata temu
Musi być manipulantką skoro zaszła tak wysoko
gość
5 lata temu
J***ć to całe towarzystwo
gość
5 lata temu
Dziecinada.
bDHTWlcH
Gość
5 lata temu
Po ryju widac ze wredne.
...
Następna strona
bDHTWldj