Trwa ładowanie...
Przejdź na

45-letnia Jolanta K. zamordowana przez Syryjczyka osierociła czwórkę dzieci!

596
Podziel się

Świadkowie twierdzą, że ciężarna kobieta prawie uciekła 21-letniemu uchodźcy. "To był koszmar. Widziałem tę kobietę leżącą we krwi".

45-letnia Jolanta K. zamordowana przez Syryjczyka osierociła czwórkę dzieci!
bEiiaIFx

W niedzielę w miejscowości Reutlingen niedaleko Stuttgartu doszło do dramatu, gdy 21-letni Syryjczyk zaatakował maczetą ciężarną kobietę, która zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Zanim napastnik został powstrzymany przez kierowcę BMW, który go potrącił, zranił jeszcze dwie osoby.

Pojawiły się doniesienia, że kobieta była Polką i pracowała w barze z kebabami. Policja początkowo nie potwierdzała tych informacji.

bEiiaIFz

W końcu ustalono, że ofiarą Syryjczyka była 45-letnia Jolanta K. Kobieta osierociła czwórkę dzieci, które mieszkały w Polsce. Najmłodsze ma 8 lat, najstarsze 23.

Jolanta K. wyjechała z rodzinnej Dąbrowy Tarnowskiej do Niemiec zaraz po rozwodzie. Mieszkała tam od roku wynajmując mieszkanie ze znajomą. Trzy miesiące temu zatrudniła się na pełen etat w barze.

Ustalono, że 21-letni uchodźca miał na imię Muhamed. Przebywał w Niemczech od półtora roku i był bezrobotny. Często przychodził do baru, gdzie spotykało się wielu innych Syryjczyków. Od pewnego czasu zaczął się zalecać do Jolanty i twierdził, że się w niej zakochał.

W niedzielę kobieta jasno dała do zrozumienia 21-latkowi, że nie jest nim zainteresowana. Wtedy zaczął "dziwnie się zachowywać", co zaniepokoiło pozostałych pracowników baru. Siłą wyrzucili go z lokalu i zabarykadowali się w środku. Mężczyzna wrócił uzbrojony w maczetę i około 16:30 zakradł się od strony zaplecza. W furii zaatakował Jolantę, która próbowała uciekać, ale dopadł ją i zadał śmiertelny cios na progu baru. Obecnie w tym miejscu ludzie kładą kwiaty i palą znicze.

bEiiaIFF

To był koszmar. Widziałem tę kobietę leżącą we krwi. I potem jak zakuwają w kajdanki tego zwyrodnialca. Byłem przerażony - powiedział w wywiadzie dla Faktu świadek, Robert Łukowski. Teraz boję się o życie moich dwóch nastoletnich sióstr.

Dzień przed tragedią Jolanta wróciła w wyjazdu do Dąbrowy Tarnowskiej. Przygotowywała się na przyjazd najmłodszej córki do Niemiec. Według świadków kobiecie prawie udało się uciec przed mordercą. Jej dzieci przyjechały do Reutlingen, żeby dokonać identyfikacji zwłok.

bEiiaIFG
bEiiaIFH
bEiiaIGa
KOMENTARZE
(596)
Gość
5 lata temu
merkel pod sad !
Gość
5 lata temu
Nienawidzę tych bandytów
Gość
5 lata temu
Tragedia! Szkoda kobiety, współczuję rodzinie
bEiiaIGb
Gość
5 lata temu
Brak słów :(
gość
5 lata temu
powinni go też potraktować maczetą i cześć. Zero tolerancji dla czegoś takiego
Najnowsze komentarze (596)
dracov6664
4 lata temu
Nie żal mi kobiet które idą z ciapatymi do wyrka.Marzy im podróż na latającym dywanie to mają.
gość
5 lata temu
Już to zdjecie jej z podwinieta koszulka nasuwa wersje że poczuła sie atrakcyjna gdy podrywał ja ten dziki młodzieniec i dała sie ponieść.Ja mam 33 lata i dzieci nigdy bym nie pozowała jak ona bo jestem poważna i tyle w temacie
gość
5 lata temu
teraz merkel niech płaci rodzinie dożywotnią rentę po matce na każde dziecko po 10000 tyś miesięcznie to jest straszne tyle dzieci osierociła
gość
5 lata temu
teraz merkel niech płaci rodzinie dożywotnią rentę po matce na każde dziecko
grazia
5 lata temu
Nie wiem tylko dlaczego pokazują tę kobietę. Może dorosłe dzieci nie życzą sobie być ,,na ustach'' wszystkich. Tym bardziej , że już słyszałam głosy potępienia , że się z nim zadawała. Pewnie jednak rodzina wyraziła zgodę na publikację zdjęcia.
znafca
5 lata temu
Bóg ją pokarał za rozwód z mężem
gość
5 lata temu
a ta ciąża to z powietrza?
Franciszek is...
5 lata temu
Czy ta Polka dawala d**y temu islamiscie, s**a dostala co chciala.
bEiiaIFT
gość
5 lata temu
Zdjęcia zostały zrobione tuż po napaści. Napastnik posługiwał się jedną maczetą? Bo ta pokazana na zdjęciu, nie jest zakrwawiona. Można zadać śmiertelny cios maczetą, bez rozlewu krwi ofiary? Jak to jest, ktoś zna szczegóły.
gość
5 lata temu
poltopraroku siedzial w Niemczwch bez pracy, tacy maja dobrze. Wyrzucic to c*****e bydlo tam gdzie ich miejsce.
gość
5 lata temu
nieokrzesana dzicz
gość
5 lata temu
Ciekawi mnie czy to przypadkiem nie zabojca byl ojcem tego dziecka? Rzekomo ona byla w ciazy, tak? Ciekawa jestem czy zrobili badania dna plodu i jego aby ustalic czy nie on byl ojcem dziecka. Tak czy inaczej, to cos strasznego i bardzo wspolczuje Rodzinie.
gość
5 lata temu
ani jolanta, ani syryjczyk nie powinni się tam znaleźć... smutne....
gość
5 lata temu
Ona 45 lat miała a on 21 więc pewnie w wieku jej dzieci był ? Czy ona nie myślała głową tylko......?
...
Następna strona
bEiiaIGv