Trwa ładowanie...
Przejdź na

Podczas ŚDM zmarła włoska dziennikarka. Fronda: "To piękna śmierć"…

452
Podziel się:

"Odejść do Boga w takiej atmosferze to przecież wielkie szczęście" - pisze portal Terlikowskich.

Podczas ŚDM zmarła włoska dziennikarka. Fronda: "To piękna śmierć"…

Przed kilkudziesięcioma minutami w mediach pojawiła się informacja, że w Krakowie zmarła wysłanniczka włoskiej telewizji RAI. Włoska dziennikarka, Anna Maria Jacobini, relacjonowała Światowe Dni Młodzieży dla dwóch programów nadawanych w pierwszym kanale włoskiej telewizji publicznej. Najprawdopodobniej przyczyną śmierci 58-latki był zawał.

W piątek wieczorem po zakończeniu dnia pracy poszła do swojego pokoju w hotelu, by przygotować się do wyjścia na kolację - informuje TVN24. Oczekujący na nią koledzy poszli, by sprawdzić, dlaczego nie przyszła na spotkanie. Kiedy dostali się do jej pokoju, już nie żyła.

Na wieść o śmierci dziennikarki w oryginalny sposób zareagowała Fronda. Na stronie portalu Terlikowskich pojawił się artykuł pod tytułem "Piękna śmierć. Dziennikarka zmarła podczas ŚDM". Ponieważ informacja ze strony została natychmiast wielokrotnie udostępniona i skrytykowana z powodu tytułu, redakcja szybko zmieniła go na bardziej neutralny. Treść jednak pozostała taka sama.

Oczywiście jest to tragedia, kiedy ktoś odchodzi z tego świata, ale patrząc przez perspektywę wieczności, śmierć w takim momencie jaki "zaskoczył" śp. Jacobini jest błogosławieństwem - czytamy na Frondzie. Przebywała przecież w centrum Miłosierdzia Bożego - tutaj w Krakowie podczas wielkiego święta Miłości i Miłosierdzia. Odejść do Boga w takiej atmosferze to przecież wielkie szczęście.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(452)
gość
6 lat temu
Państwu Terlikowskim media już dawno powinny podziękować za ich "mądrości"... po co ich promujecie uparcie ?
gość
6 lat temu
P.P Terlikowscy !!! Bóg to państwa już zupełnie opuścił , bezlitośnie... Piękna śmierć to śmierć w wieku absolutnie dojrzałym i w otoczeniu dodających odwagi bliskich...to jest piękna śmierć . Śmierć w anonimowym pokoju hotelowym , bez względu gdzie on się znajduje, w zupełnej samotności nie jest dobra !!! opamiętajcie się !
gość
6 lat temu
Tak, piękne, na pewno o tym marzyła :P
Gość
6 lat temu
Co za z**b
Gość
6 lat temu
Żal komentować
Najnowsze komentarze (452)
!!!!!!
6 lat temu
D***l
gość
6 lat temu
Państwo Terlikowscy są nieźle "pogrzani". Powinni być zakazani lub ocenzurowani, bo są po prostu momentami szkodliwi!!!
gość
6 lat temu
durniu terlikowski gdyby to tobie i twojej zonie pieknej inaczej sie przydazylo tez bylbys tak zadowolony
gość
6 lat temu
Czy Frondy nie obowiązują normy językowe, czy to takie "nowoczesne dziennikarstwo" z błędami? Dla mnie żenada. Abstrahując od merytorycznej jakości tego ~artykułu~
mm
6 lat temu
K****n to mało
gość
6 lat temu
No to dostąpiła miłosierdzia! Współczuję.
gostek
6 lat temu
Piękna lecz okrutna za głoszenie takich bredni czeka śmierć Terlikowskich.....ależ to będzie śmierć aby szybko i w drodze....
gość
6 lat temu
Zawsze mnie irytuja wypowiedzi Terlikowskich po co kto kolwiek ich sie pyta ?
paranoik
6 lat temu
Terlikowskiemu marzy się ukrzyżowanie na jasnej Górze.
Gość
6 lat temu
terlikowscy zazdroszczą pięknego momentu? widocznie was bóg nie chce u siebie widzieć, a przynajmniej nie w tak cudownym momencie
gość
6 lat temu
Oboje wyglądają jak ułomni i tak samo się wypowiadają... Nie uwłaczając ułomnym, bo tym współczuję...
gość
6 lat temu
szkoda , że to Ty nie odszedłeś BARANIE
gość
6 lat temu
maxizyeby
BOGA NIE MA
6 lat temu
DLACZEGO CHRZEŚCIJANIE ROZPACZAJĄ PO ŚMIERCI KOGOŚ BLISKIEGO? POWINNI SIĘ CIESZYĆ. TEN KTOŚ WG NICH BĘDZIE ŻYŁ WIECZNIE I W LEPSZYM ŚWIECIE. TO NIE LOGICZNE. TYLKO BEZ INWEKTYW BO TEŻ POTRAFIĘ POSŁAĆ WIĄCHĘ.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie