Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krzysztof Stanowski ujawnia szczegóły współpracy z Kurskim: "Obejrzałem studio piłkarskie. To jest ku*wa umieralnia! WYPIER*OLĘ TYCH DINOZAURÓW do TVP Info!"

185
Podziel się

Były (?) prezes TVP szukał pomocy przy transmisjach Euro 2016. "Engelów, Gmochów, wszystkich dinozaurów do TVP Info! Przez nich mi ludzie usypiają przed telewizorami!".

Krzysztof Stanowski ujawnia szczegóły współpracy z Kurskim: "Obejrzałem studio piłkarskie. To jest ku*wa umieralnia! WYPIER*OLĘ TYCH DINOZAURÓW do TVP Info!"
bCIKdwnF

Początek sierpnia Jacek Kurski zapamięta na długo. Wczoraj okazało się, że Rada Mediów Narodowych niemal jednogłośnie zadecydowała o zwolnieniu go z funkcji prezesa TVP. Chociaż nie opublikowano w tej sprawie oficjalnego oświadczenia, Kurskiego zwolniono za "złe wywiązywanie się z obowiązków". Sprawa jest dość skomplikowana, bo po kilku godzinach okazało się, że polityk wcale nie musi zostać bezrobotny. Podobno o pozostawienie go na stanowisku wnioskował sam Jarosław Kaczyński. Przypomnijmy: Kurski jednak pozostaje prezesem TVP? "Wyborcza": "Zmiana decyzji po rozmowie z Jarosławem Kaczyńskim"!

Roszady w TVP stały się też tematem cotygodniowego felietonu Krzysztofa Stanowskiego, dziennikarza sportowego, który ujawnił niedawno kulisy karier dziewczyn piłkarzy. Tym razem Stanowski w serwisie Weszło! opisał pewną rozmowę telefoniczną, którą przeprowadził z nim Jacek Kurski organizujący transmisję Euro 2016 w TVP. Kurski miał zadzwonić do Stanowskiego z prośbą o poradę, kogo warto zatrudnić w roli komentatora. Prezes TVP był bardzo niezadowolony z dotychczasowych relacji, które nazwał "umieralnią", a pracujących w studiu dziennikarzy "dinozaurami". Padły konkretne nazwiska, które Kurski chciał "wypierdolić do TVP Info":

Panie Krzysztofie, dzwonię, bo pan się zna na sporcie i w ogóle. No a ja mam taki problem. Zaraz rusza Euro, a ja obejrzałem to nasze studio... No to jest, kurwa, dramat. Dramat. To jest, kurwa, umieralnia! Wie pan co zrobię? Wypierdolę tych wszystkich dinozaurów do TVP Info! Engelów, Gmochów, wszystkich dinozaurów do TVP Info! Przez nich mi ludzie usypiają przed telewizorami. Ja za dużo na piłkę wydałem pieniędzy, żeby taką umieralnię firmować! - relacjonuje Stanowski.

bCIKdwnH

Stanowski obiecał, że znajdzie Kurskiemu nowych dziennikarzy, którzy mogą poprowadzić piłkarskie studio. Ostatecznie mecze komentowali między innymi Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak oraz Jerzy Engel.

bCIKdwnN
bCIKdwnO

Tymczasem w Sejmie: "Kim jest Kurski? Proponuję, żeby zmienił logo TVP na Telewizja Partyjna!"

Zobacz też:

bCIKdwoi
KOMENTARZE
(185)
Gość
4 lata temu
Nie ma to jak dyskrecja. Ludzie są strasznie sprzedajni
gość
4 lata temu
uwielbiam język naszych elit... rynsztok i patologia... cóż, jaki kraj takie elity...
gość
4 lata temu
no i miał rację,te dziadygi już dawno zrobiły się nudne...dawać nowe,młode twarze,nie zblazowane i nie zmanierowane!
bCIKdwoj
Gość
4 lata temu
No i dobrze powiedzial.Przeciez tego nie dalo sie sluchac!Czas zrobic miejsce dla mlodych dziennikarzy sportowych.
Gość
4 lata temu
Nosz tosz jest skandal na skalę światową!!! Powołać komisję międzynarodową!!!
Najnowsze komentarze (185)
gość
4 lata temu
Tak mogli Radzia i Dode zaprosić
gość
4 lata temu
O h*& ci chodzi???????masz coś do niepełnosprawnych palancie?????
gość
4 lata temu
Das Engel
gość
4 lata temu
dwóch podstarzałych debili Kurski i ten pożałuj się Boże dziennikarz Satanowski do pięt intelektem nie dorastają Gmochowi, a chamstwem przerastają wszystkich.
Gość
4 lata temu
Siebie wypier@(% #% @/@/@
gość
4 lata temu
Stanowski ty fagasie, ci ludzi juz coś zrobili dla sportu polskiego a co ty mas pod dekla i****o ????
gość
4 lata temu
nie tykać szpakowskiego!
gość
4 lata temu
Język mi nie odpowiada, ale zgadzam się z tym w 100%. Pamiętacie, jak Gmoch i Engel, na innej stacji Strejlau walczyli o czas antenowy ze swoimi śmiesznymi radami niby znawców nie dając się wypowiedzieć młodszym, lepiej zorientowanym kolegom ? Czas idzie naprzód, media nie nadąrzają. Zamiast TVP INFO proponuje Discovery ...
bCIKdwob
gość
4 lata temu
Popieram komentatorzy sportowi sa do kitu, zero entuzjazmu ,ikry.Na relacjach banialuki opowiadaja,dlatego ogladam sport na innych stacjach.
gość
4 lata temu
z tymi panami czy tez bez nich tvp nie da sie oglądac . tam czas stanął w miejscu żadnych nowości!!!
Tygodnik Fakt...
4 lata temu
akurat gmoch jest przesympatyczny, merutoryczny, nietuzinkowy, może kurski niech lepiej spojrzy na serwisy info, to jest dopiero dramat i umieralnia, na podstawie tych materiaów studenci powinni sie uczyć, jak nie zostać złym dizennikarzem
gość
4 lata temu
No miał racje...Gmoch to juz na emeryture niech idzie
Gość
4 lata temu
A Kurski niby co piękny dwudziestoletni? Nudziasz!
Gość
4 lata temu
Jeszcze po relacjach z ŚDM pokazywali rozmowy z panem prezesem. Jak go zobaczyłem to myślałem, że mnie szlag trafi. Pseudointeligent, dorobkiewicz.
...
Następna strona
bCIKdwoD