Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szulim i Starak przekładają ślub? "Piotrek angażuje Agnieszkę w sprawy finansowe bez intercyzy"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
275
Podziel się:

"Jego bliscy martwią się. Tak ogromny majątek wymaga podpisania intercyzy".

Szulim i Starak przekładają ślub? "Piotrek angażuje Agnieszkę w sprawy finansowe bez intercyzy"
bETmbBfV

We wrześniu minie rok od hucznych zaręczyn Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka na balu charytatywnym Fundacji TVN. Pasierb miliardera z branży farmaceutycznej oświadczył się prezenterce na oczach setek bogatych i wpływowych gości. Jasne wówczas stało się, że ślub nie powinien raczej być skromniejszy.

Spekulowano na temat różnych lokalizacji, między innymi Lazurowego Wybrzeża, zamku krzyżackiego w Gniewie, a nawet… Zamku Królewskiego. Jeszcze przed wakacjami wydawało się, że sprawa jest już przesądzona i ślub odbędzie się w długi weekend sierpniowy w stylizowanej na kozacką wioskę posiadłości Staraków nieopodal Giżycka. Zobacz: To tutaj odbędzie się WESELE Szulim i Staraka! (ZDJĘCIA)Ta data prawdopodobnie nie zostanie jednak dotrzymana. Tygodnik Na żywo nie jest pewien, czy w ogóle dojdzie do ślubu.

Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak zaczynają wątpić, czy Szulim zostanie ich synową. Początkowo życzliwie odnosili się do wybranki syna, ale ostatnio ich relacje z Agnieszką ochłodziły się - ujawnia w rozmowie z tabloidem osoba z otoczenia rodziny. Rodzice Piotra liczyli, że syn szybko się ożeni i da im wnuki. Im dłużej znają jego ukochaną, tym mniej mają nadziei na to, że Szulim jest odpowiednią partnerką dla Piotra.

bETmbBfX

Na tym podobno polega największy problem. Agnieszka zdaje sobie sprawę z oczekiwań teściów. Jednak ponoć wcale nie pali się do macierzyństwa. Dobrze czuje się w obecnej sytuacji, gdy może bawić się i podróżować na koszt narzeczonego, bez żadnych zobowiązań rodzinnych. Przyzwyczaiłam się, że mam z partnerem wesołe, ciekawe, zaskakujące życie - wyznała niedawno.

Martwi się podobno tym, że nowi teściowie nakłoniliby ją do rezygnacji z kariery, tak jak ich przyjaciele Niemczyccy zrobili z Anną Czartoryską, która już nigdzie nie gra, tylko wychowuje dzieci.

Starakowie boleją, że wybranka Piotra jej nie przypomina - ujawnia informator tabloidu. Nadal jest skandalistką, nie zmienia się. Uważają, że jeśli Piotr chce być postrzegany jako poważny producent filmowy, powinien unikać takich sytuacji. On chciałby rzucić jej świat do stóp. Ponieważ ukochanej nie spieszy się do ślubu, nie naciska na nią. Aga ma na niego przeogromny wpływ.

Tego Starakowie także się obawiają. Zwłaszcza, gdy po wtajemniczeniu jej przez Piotra w tajniki jego firmy producenckiej, uzyska także przeogromny wpływ na jego pieniądze.

bETmbBgd

Jego bliscy martwią się, że Piotr angażuje ukochaną w sprawy finansowe, choć nie została jeszcze jego żoną - potwierdza źródło tabloidu. Tak ogromny majątek wymaga podpisania intercyzy.

W tej sytuacji z dwojga z złego wolą już by Piotr i Agnieszka jednak się pobrali. Jak donosi magazyn Party, uroczystość opóźni się o dwa tygodnie i odbędzie się 26 sierpnia za granicą. Nie wiadomo jednak dokładnie gdzie. Nad kreacją ślubną prezenterki pracuje duet projektancki Bizuu.

bETmbBge
Zobacz także: Szulim o "Azja Express": "Zazdrościliśmy Rozenek i Majdanowi"
bETmbBgf
Zobacz także: Zobacz też:
bETmbBgy
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(275)
Gość
5 lata temu
Piotr !!! Nie ryzykuj chłopie !!!
Gość
5 lata temu
Podpisz intercyzę ! Ona bedzie Ci teraz ściemniać jak bardzo Cie kocha i ze chce z Toba dzieci A pozniej Cie wydoi !!!!!!
Gość
5 lata temu
Jakoś wizualnie mi do siebie nie pasują.
bETmbBgz
gość
5 lata temu
Przełożyli ze względu na Lady i Radosława haha.
Gość
5 lata temu
Nie obchodzi mnie to
Najnowsze komentarze (275)
jacek
5 lata temu
TERAZ GO WYDOI Z KASY ON JEST TAK POTWORNIE BRZYDKI NIE DA SIĘ GO KOCHAĆ ALE JEGO PIENIĄDZE OWSZEM TAK TEŻ ZROBIŁA LADACZNICA
gość
5 lata temu
wyjatkowy frajer - ona slub bierze z kasą jego a nie z nim
gość
5 lata temu
nic nie widać uczucia z jej strony
gość
5 lata temu
ale durny facet - taka modliszka go wydoi
gość
5 lata temu
wyglada jakjego matka
znam życie
5 lata temu
Podpisuj intercyzę!!!!
gość
5 lata temu
a co to za różnica gdzie ten ślub? i tak sie nie wybierzemy, bo większość pudelkowiczów zgodnie twierdzi, że ta para do siebie nie pasuje, a związek jest bardziej sposobem na biznes niż wielkie uczucie
gość
5 lata temu
a już myślałam, ze to nie jest aktualne
bETmbBgr
gość
5 lata temu
Ostatni news ślub ma się podobno odbyć w Koziej Doopie. Hmmm.... ale czy tam jest jakiś zamek
gość
5 lata temu
Nijak do siebie nie pasują, pprzepraszam ale wygląda jakby był..... nie domy ty
gość
5 lata temu
Ojej....ona go wysteruje😂😂
gość
5 lata temu
Zaraz zapewne ogłoszą, że jest po ślubie.
gość
5 lata temu
wspołczuje tylko jego matce, zanim do omotanego naiwniaka w co sie wpakował matka straci reszte zdrowia
gość
5 lata temu
No na pewno teściowie nie doczekają się wnuka czy wnuczki!Bo ta baba jest już za stara na rodzenie!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETmbBhk
bETmbBhl
bETmbBhm
bETmbBhn
bETmbBho
bETmbBgT