Poniedziałek 15.08.2016 00:06

Rozenek będzie gwiazdą "Azja Express"? "Gośka była najbarwniejszą postacią. Wszyscy patrzyli na nią i nie wierzyli"

Azja Express Agnieszka Szulim Radosław Majdan Radek Majdan Małgorzata Rozenek Lady Rozenek

Rozenek będzie gwiazdą "Azja Express"? "Gośka była najbarwniejszą postacią. Wszyscy patrzyli na nią i nie wierzyli"

W show TVN-u Azja Express wielu celebrytów dostrzegło szansę na rozkręcenie podupadających karier. Nic dziwnego, że program przyciągnął między innymi wyrzuconą z TVP Hannę Lis, Agnieszkę Włodarczyk i Izę Miko, które od lat nie zagrały żadnej roli w polskim filmie, zwolnionego z kampanii reklamowej Lidla Pascala Brodnickiego, aspirującą do roli celebrytki dziewczynę Kuby Wojewódzkiego i walczącą o utrzymanie się w TVN-ie Małgorzatę Rozenek.

Wprawdzie jej desperacja okazała się zupełnie niepotrzebna, bo wyniki programu Projekt Lady okazały się lepsze niż ktokolwiek przypuszczał, ale to wyszło na jaw dopiero po powrocie.

W każdym razie wszyscy celebryci zapewniają, że przeżyli przygodę swojego życia, zaś Hanna Lis przeżyła nawet przemianę duchową. Do tego stopnia, że kupiła buty za 60 złotych. Przypomnijmy: Hania Lis zwierza się w "Vivie": "Wyjazd do Azji bardzo mnie zmienił. Kupiłam buty za 60 ZŁOTYCH"

Prowadząca Agnieszka Szulim ma więc powody do obaw. Miała być niekwestionowaną gwiazdą programu, jednak okazuje się, że każdy z celebrytów chciał ukraść jej show.

Zwłaszcza Rozenek, która od dawna rywalizuje z Agnieszką na śluby. Konkurencja jest tym ciekawsza, że żaden z nich jeszcze się nie odbył. Jednak każdej z gwiazd TVN-u zależy na tym, by właśnie jej ślub był wydarzeniem towarzyskim roku.

Jak ujawniają osoby z produkcji programu, rywalizacja celebrytek przeniosła się także na plan show.

Gośka była najbarwniejsza postacią, wreszcie mogła być sobą. Śmiała się i wygłupiała. Po perfekcyjnej i sztywnej pani domu nie było śladu - zdradza pracownik produkcji. Obstawiamy, że to ona będzie największą gwiazdą show. Aga z zazdrością patrzyła jak inni reagują na Rozenek, bo chyba czuje, że przy niej wypada blado. Gośka prywatnie jest szalona, bezpośrednia, a nawet ostra, pikantne żarty to u niej norma. Właśnie za to pokochał ją Radek.

Najwidoczniej także za to pokochał ją Edward Miszczak. Niestety, nie można już tego powiedzieć o Kindze Rusin: Rusin boi się o swoją pozycję w TVN. Rozenek i Lisica sprzymierzą się przeciw niej?

Szulim o "Azja Express": "Zazdrościliśmy Rozenek i Majdanowi"


Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (176)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 176
Odpowiedz
616 135
zgłoś
Gość 15.08.2016 00:07
Najbarwniejsza 50latka programu chciała udowodnić zapewne że ma 35 latek haha
Odpowiedz
54 9
zgłoś
gość 15.08.2016 00:08
od dzis koncze z pudelkiem, papa
Odpowiedz
347 69
zgłoś
Gość 15.08.2016 00:08
Oj radoslaw radoslaw, co Ty z tą lejdi masz
Odpowiedz
18 2
zgłoś
Gość 15.08.2016 00:08
Ale problemy
Odpowiedz
35 10
zgłoś
Gość 15.08.2016 00:08
Obie siebie warte
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 176