Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ksiądz-nacjonalista o Żydach: "To wrogowie Chrystusa, nienawidzą nas. Musimy WYTOCZYĆ WOJNĘ!" (WIDEO)

578
Podziel się

Jacek Międlar, obłożony przez kurię zakazem wypowiadania się, w ostrym przemówieniu ostrzega przed "masonerią", która "obsadza swoimi ludźmi Stolicę Apostolską"… Co na to jego przełożeni?

Ksiądz-nacjonalista o Żydach: "To wrogowie Chrystusa, nienawidzą nas. Musimy WYTOCZYĆ WOJNĘ!" (WIDEO)
bCzvRkdh

Ksiądz Jacek Międlar po skandalicznych wypowiedziach o emigrantach i wystąpieniu podczas manifestacji organizowanej przez narodowców, otrzymał od Kurii Wrocławskiej całkowity zakaz publicznych wystąpień, w tym również w mediach elektronicznych. Kontrowersyjny duchowny pokazuje jednak, że nic nie robi sobie z decyzji przełożonych i aktywnie udziela się na Twitterze, a od tygodnia publikuje również filmiki na YouTube. Jego ostatnia wypowiedź na temat Elżbiety Bieńkowskiej, którą nazwał "konfidentką, zwolenniczką zabijania i islamizacji", wywołała ogromne emocje .

Wydawałoby się, że mało co będzie w stanie zbulwersować opinię publiczną bardziej, niż ten wpis, jednak najnowsze nagranie opublikowane przez księdza pokazuje, że dopiero się "rozkręca". Film opublikowany przez Międlara nosi tytuł "Niedziela z Antysemitą" i zaczyna się słowami:

bCzvRkdj

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Wielu być może sklasyfikuje mnie jako antysemitę, oszołoma, ksenofoba i faszystę, inni zaś powiedzą: fakty, o których ksiądz mówi, są znane i dobrze, że ksiądz je przywołał.

W dalszej części nagrania ksiądz informuje, że największymi wrogami świata i Kościoła są "żydowscy imperialiści oraz masoneria ". "Duszpasterz narodowców" przekonuje, że Żydzi zagrażają światu i obsadzając swoimi ludźmi najwyższe stanowiska, w tym w Watykanie.

_**Najwyżej postawionymi masonami są Żydzi. Są to wrogowie Chrystusa i wrogowie chrześcijan, nienawidzą nas. Obsadzają swoimi ludźmi nawet Stolicę Apostolską. Musimy wytoczyć wojnę, bo winniśmy walczyć ze złem**_ – apeluje. Czy winniśmy wziąć karabin w ręce i podciąć wszystkim gardła? Ależ nie. Winniśmy rozpalić świat ogniem prawdy. Życzę wam błogosławionego tygodnia, ochrońmy Kościół, Europę i całą kulę ziemską przed żydowskim imperializmem, który jest złem w czystej postaci. Szczęść Boże - kończy swoje przemówienie ksiądz.

Nagranie zostało umieszczone na portalu wdolnymslasku.com, z którym jest związany poseł Prawa i Sprawiedliwości, Jacek Świat. Twierdzi on jednak, że nie miał okazji zapoznać się z jego treścią. Na pytanie, co sądzi o szerzeniu mowy nienawiści tego typu, odpowiada:

bCzvRkdp

To społeczny fakt, który trzeba zauważyć. "Gazeta Wyborcza" powinna ostrożnie podchodzić wobec oskarżania innych osób, bo sama nie jest bez winy w kwestii tak zwanej mowy nienawiści. Uważam, że porównanie "Wyborczej" do działalności ks. Międlara na pewno nie jest przesadzone.

Jak myślicie, co jeszcze będzie musiał powiedzieć ks. Międlar, aby jego działalnością zainteresowały się organy ścigania? I kiedy zareagują jego przełożeni w Kościele Katolickim? Zobaczcie wideo, w którym wzywa do "walki z Żydami".

bCzvRkdq
bCzvRkdK
KOMENTARZE
(578)
gość
4 lata temu
Jezus też był Żydem btw
eve35
4 lata temu
W Kościele skupia się jak w soczewce 7 grzechów głównych: pycha, chciwość, pożądliwość, zawiść, obżarstwo, gniew, lenistwo. Nie dziwne, że tyle ludzi odwraca się od niego tyłem..
jezus z czest...
4 lata temu
hahaha a pan jezus to z czestochowy przeciez pochodzil. wszyscy w polsce wiedza ze pan jezus to polak 100 pro
bCzvRkdL
gość
4 lata temu
To bardzo smutne że kościół nie potrafi nic z nim zrobić
gość
4 lata temu
Może niech on zastanowi się, czy chce być księdzem czy politykiem. Mieszanie jednego z drugim zawsze źle się kończy.
Najnowsze komentarze (578)
gość
3 lata temu
Gdyby Bóg chciał osiągnąć to do czego nawołuje ten Ksiądz przecież zrobił by to w tri miga, ale tu chodzi o coś zupełnie innego, chodzi o Miłość a nie nienawiść, braterstwo a nie nacjonalizm...
gość
3 lata temu
Młody nadgorliwy źle pojmujący naukę Jezusa który też był buntownikiem , ale kierował się Miłością i przebaczeniem...zasadnicza różnica.
gość
4 lata temu
Jezus też był ŻYDEM I CO MAMY GO NIENAWIDZIĆ ?
Gość
4 lata temu
I taki jest właśnie KK. Czy ten ksiądz kiedykolwiek czytał Stary Testament? Przecież Izrael to NARÓD WYBRANY przez Boga i on tego nie wie? Szok! Nawet Chrystus był Żydem.
gość
4 lata temu
P*****L
gość
4 lata temu
Ograniczyc kapital niemiecki w polskich mediach! Polacy podpisujcie petycje na MaxTV.Polska dla Polakow.Ograniczyc kapital niemiecki w Pl...70% mediow w Pl to niemieckie polskojezyczne kanaly i prasa.... Putin,dawno juz ograniczyl niem. propagande medialna,zredukowal ich . do 10%.Brawo dla Ks.Miedlara.:)))Bog-Honor-Ojczyzna
gość
4 lata temu
Ograniczyc kapital niemiecki w polskich mediach! Polacy podpisujcie petycje na MaxTV
gośćć
4 lata temu
Jak się ma jego mowa nienawiści do żydowskich DOWODÓW nienawiści, chociażby Talmudu, nie wspominając o innych okropnościach?
bCzvRkdD
gość
4 lata temu
Ma rację . W Talmudzie obnażonym .... tylko i piszą o tym iż Jezus nie był bogiem ,same dziadostwa o Maryi, o chrześcijanach że są gojami i zwierzętami ,o tym iż można chrześcian okradać ,zabijać ,gwałcić ,oszukiwać.... Proszę poczytać stroną Talmud Obnażny.. Ksiądz ma rację.
gość
4 lata temu
Piękna czysta dusza....Niech ci Bóg Błogosławi
ania
4 lata temu
gdzie jest pan Ziobro?gdzie prokuratura,która z urzędu pana księdza wziąć za ucho!!!!!!!!!!!!
gość
4 lata temu
To ksiądz nie kapłan ! - nie nazywajmy szamba perfumerią
Gość
4 lata temu
To jakis i****a a nie ksiadz
gość
4 lata temu
jeszcze jest księdzem!!!!!!!!!!!!!!!!!! parafia powinna nie przyjść do kościoła ,g******z zasmarkany poszedł na ksiedza by zwrócić na siebie uwage - w*n z nim z duszpasterstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
...
Następna strona
bCzvRkef