Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zadowolona Amber Heard imprezuje z Margot Robbie i Carą Delevingne w Londynie (ZDJĘCIA)

168
Podziel się

Była żona Johnny'ego Deppa podpisała w zeszłym tygodniu ugodę rozwodową wartą 7 milionów dolarów. Zobaczcie jak świętowała swoje zwycięstwo.

Zadowolona Amber Heard imprezuje z Margot Robbie i Carą Delevingne w Londynie (ZDJĘCIA)
bCXWvikB

W zeszłym tygodniu Amber Heard i Johnny Depp doszli wreszcie do porozumienia, podpisując ugodę rozwodową, na mocy której gwiazdor przekazał byłej żonie 7 milionów dolarów. W zamian ona wycofała skierowane przeciw niemu zarzuty dotyczące przemocy psychicznej i fizycznej. W piątek aktorka ogłosiła, że całą kwotę przekazuje w równych częściach szpitalowi dziecięcemu w Los Angeles i organizacji American Civil Liberties Union, zajmującej się między innymi przeciwdziałaniem przemocy wobec kobiet.

Przypomnijmy: Amber Heard przekaże pieniądze od Deppa na walkę z przemocą wobec kobiet!Wygląda na to, że takie rozwiązanie dało Heard poczucie moralnego zwycięstwa, a przynajmniej przyniosło sporą ulgę. Aktorka postanowiła uczcić koniec długiego i przykrego procesu, wybierając się na imprezę w Londynie. Wczoraj została sfotografowana w towarzystwie Margot Robbie i Cary Delevingne w kilku punktach miasta. Uczesana w dwa warkocze Heard miała na twarzy szeroki uśmiech.

Przyjaciółki najpierw wybrały się do bistro Ivy Brasserie na High Street Kensington, potem przeniosły się gdzieś indziej. Wyglądało na to, że wszystkie trzy bawiły się znakomicie. Na koniec grupa, do której dołączył chłopak Margo - Tom Ackerley i jego kumple, próbowała wejść do nocnego klubu ze striptizem - SophistiCats. Najwyraźniej jednak coś poszło nie tak, bo ostatecznie zrezygnowali.

bCXWvikD

Zobaczcie, jak bawiła się była żona Johnny'ego Deppa. Chyba nie rozpacza po rozwodzie z aktorem.

bCXWvikJ
bCXWvikK
bCXWvikL

Była żona Johnny'ego Deppa nie chciała jego pieniędzy

Zobacz też:

bCXWvile
KOMENTARZE
(168)
gość
4 lata temu
Osiągnęła założony cel, nie szkoda mi Deppa, taka droga głupcom, miał rodzinę, kobietę, która go kochała, pieniądze, tylko cieszyć się życiem, zachciało mu sie młodej dla potwierdzenia swojej atrakcyjności, głupiec nie rozumiał, że potwierdzeniem atrakcyjności najlepszym z najlepszych jest niezmienna miłość Vanessy
gość
4 lata temu
Jaka ta Cara delevinge jest brzydka przy Amber
gość
4 lata temu
7 milionów to śmieszne pieniądze w jej świecie !!!!
bCXWvilf
gość
4 lata temu
Ciekawe jak tam naprawdę było.
Gość
4 lata temu
Super :-) widac ze zyje
Najnowsze komentarze (168)
Gość
4 lata temu
Ojojku już widać się pociesza....prawdziwa skrzywdzona przez mężczyznę kobieta tak szybko się nie otrzasa a ta i*****a proszę proszę już kolejnego sb zwabia xdd tylko szkoda johnego ze na tym ucierpial:( Kochana Amber życzę ci wszystkiego najgorszego niech spotka Cię zasłużona kara :)zginiesz marnie;))
gość
4 lata temu
Nie rozumiem tej Londyńskiej mody, ze nawet w zimę chodzą w sandałach z gołymi stopami, matko i córko, a na starość będą artretyzmy leczyć...
gość
4 lata temu
ładnie sie napizgały :D
gość
4 lata temu
lesbom pozostało wzajemne obmacywanie się
gość
4 lata temu
prawnicy Deppa pozwolili jej wymigać się od więzienia le została bez centa od Deppa i bez mieszkania. Depp jest bohaterem Hollywood po tym jak złoił szantażystkę
gość
4 lata temu
To nie jest Margot
gość
4 lata temu
szybko się otrząsnęła po mężu, skoro już całuje nowego
gość
4 lata temu
Amber jest cudna i fajna, ale małżeństwo z deppem psuło jej PR
bCXWvikX
gość
4 lata temu
Nie widze nigdzie tu Robbie
gość
4 lata temu
poszły w długą
gość
4 lata temu
i już ma nowego chłopa ?
gość
4 lata temu
w środowisku l**b, gejów i dewiantów różnie bywa
gość
4 lata temu
nigdy się nie dowiemy jak było
gość
4 lata temu
Cara nacpana jak s*******n, zrenice czarne jak pieklo
...
Następna strona
bCXWvilz