Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zbrodnia na Florydzie: 19-letni kanibal zamordował małżeństwo i zjadł ofierze twarz!

196
Podziel się:

Przed morderstwem wypił butelkę oleju roślinnego. Uważał, że ma "nadprzyrodzone moce" i "jest tu by chronić ludzkość". Tym razem zawiódł. Czy to kolejna ofiara niebezpiecznego narkotyku flakka?

Zbrodnia na Florydzie: 19-letni kanibal zamordował małżeństwo i zjadł ofierze twarz!

W zeszłym tygodniu amerykańskimi mediami wstrząsnęła historia Austina Harrouffa, który zamordował małżeństwo, a następnie zjadł twarz martwego mężczyzny. Do tragedii doszło w miejscowości Jupiter w stanie Floryda. 19-latek nie znał swoich ofiar i nie był przez nich w żaden sposób sprowokowany. Zaatakował też mężczyznę, który ruszył na pomoc sąsiadom.

Według policji, gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce zbrodni, Austin był nadludzko silny. Próbowali do niego strzelać i używać taserów, żeby go powstrzymać, ale nie udało im się to. Podobno 19-latek "wydawał z siebie zwierzęce odgłosy" oraz "chrząkał i warczał". Policjanci podejrzewali, że był pod wpływem wyjątkowo silnych narkotyków, ale testy przeprowadzone przez śledczych wykluczyły tę możliwość.

Harrouff zamordował Josepha Johna Stevensa III i jego żonę Michelle Mischcon Stevens w ich garażu, gdzie lubili spędzać wieczory przy otwartym wjeździe. Do morderstwa użył potłuczonej butelki po wódce. Obdukcja wykazała, że Stevens próbował się bronić. Po wszystkim morderca zaczął zjadać jego twarz oraz podbrzusze. Podczas zabójstwa Harrouff miał na sobie czerwoną czapeczkę z napisem "Uczyńmy Amerykę Ponownie Wielką", hasłem wyborczym Donalda Trumpa, którego wspierał podczas kampanii.

Nigdy nie widziałem miejsca zbrodni, w którym dokonano by czegoś tak dzikiego i bestialskiego - powiedział szeryf William Snyder. Gryzł swoją ofiarę potwarzy i brzuchu. Miał w ustach kawałki ludzkich tkanek.

Kiedy 19-latek został wreszcie złapany, nagle zasłabł i trafił do szpitala w ciężkim stanie. Przeszedł tam serię operacji.

Kiedy go dowieźliśmy do szpitala, powiedział: "Nie znajdziecie żadnych narkotyków w mojej krwi" - dodał szeryf.

Rodzina twierdzi, że zachowanie Austina zmieniło się w ciągu kilku ostatnich tygodni. Jego matka zeznała na policji, że twierdził, iż posiada nadprzyrodzone moce i "jest tu, by chronić ludzi". Zanim ostatecznie zawiódł ludzkość, był z ojcem i siostrą w restauracji i zezłościł się na obsługę. Wybiegł z lokalu i wtedy dokonał morderstwa używając tego, co było pod ręką.

Po tragedii ojciec przestępcy, Wade Harouff wystąpił w programie Dr. Phila, gdzie płacząc przeprosił rodziny ofiar. Przyznał, że jego życie zamieniło się w "najgorszy koszmar". Zdradził też nowe szczegóły zbrodni. Podobno kiedy syn wyszedł z restauracji, poszedł do domu matki, żeby wypić tam... butelkę oleju roślinnego. Mina Harouff była przerażona i poleciła synowi, żeby dodał chociaż trochę parmezanu. Gdy wypił olej, miał wrócić do ojca. Kobieta wystraszyła się jednak tą sytuacją i zadzwoniła po policję. To wtedy doszło do tragedii.

Mojemu synowi chyba odbiło i boję się o jego bezpieczeństwo - słychać na policyjnym nagraniu zgłoszenia. Zachowuje się trochę dziwnie. Wydaje mi się, że ma trochę urojenia. Ostatnio zauważyliśmy u niego zmiany w zachowaniu. Był dzisiaj na obiedzie z ojcem, a potem coś mu puściło.

Ojciec potwierdził, że zauważył zmiany w zachowaniu syna na dwa tygodnie przed zabójstwem. Podejrzewał, że mogła to być choroba psychiczna, która zupełnie zmieniła osobowość spokojnego dotąd Austina.

Jestem w głębokim żalu po tym, co zrobił mój syn tamtym ludziom - powiedział w programie. Przepraszam za niego, ponieważ mój własny syn nigdy by nie zrobił czegoś takiego... Jest tak dobrą osobą. Nigdy świadomie by tego nie uczynił.

Teraz detektywi ustalają, czy jest możliwe, aby Austin przedawkował syntetyczny narkotyk flakka, który stał się ostatnio ogromnym zagrożeniem na Florydzie. Zażywający go ludzie tracą kontakt z rzeczywistością, robią bardzo dziwne i niebezpieczne rzeczy oraz wpadają w paranoję.

Stan zdrowia 19-latka nadal jest krytyczny. Część jego organów wewnętrznych przestała poprawnie funkcjonować, prawdopodobnie w wyniku wypicia silnych chemikaliów. Ojciec zdradził, że ma problemy z wątrobą, w płucach zalega płyn oraz krwawi mu przełyk.

Austin Harrouff na nagraniu z restauracji przed zabójstwem:

Michelle Mischon i John Stevens:

Zobacz także: 14-latek oskarżony o brutalną zbrodnię
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(196)
gość
6 lat temu
Ludzie są najbardziej przerażającymi istotami na tym świecie.
Gośćkoko
6 lat temu
Psychicznie chory! Kto normalny zrobiłby coś takiego
Gość
6 lat temu
Na jakim strasznym świecie żyjemy, ludzie bywają bestiami.
gość
6 lat temu
od wciągania brzucha miał niedotleniony mózg
gość
6 lat temu
Niech z****a w męczarniach. Nie ratować, dobić. Chwasty się wyrywa.
Najnowsze komentarze (196)
Jest opętany
6 lat temu
opętanie przez diabła jak nic. nadludzko silny, w innym artykule przeczytałam, że nie reagował na paralizator kilkakrotnie użyty wobec niego, policjanci używali broni- tez bez rezultatu, zaatakował niewinnych, przypadkowych ludzi, warczał i charczał jak zwierze....i nie wykryto w jego organizmie żadnych narkotyków! Sami rodzice potwierdzają, że jego zachowanie zmieniało się, zachowywał się dziwnie, jak nie ich syn, a on sam twierdził, że posiada nadprzyrodzone moce. dla mnie chłopak opetany- i jeszcze to, ze nagle opadł zupełnie bez sił i jest teraz w stanie krytycznym. to nie jest normalne
gość
6 lat temu
piękne semickie rysy.......
gość
6 lat temu
może opętany?
gość
6 lat temu
mógł dodać tego parmezanu może by mu tak nie odje**ło
Gosciu
6 lat temu
Nazwisko mordercy sugeruje pochodzenie arabskie czyli allahu agbar p*****l jak nic! Zradykalizowal sie, wypil chinski olej i oc***al???
sadystyczny r...
6 lat temu
Za dealerkę, choćby herbaty, wyjęcie natychmiastowe spod prawa. Jak się zacznie dealerów ubijać, to i problem narkotyków zniknie.
gość
6 lat temu
Wyborca Trumpa, wszystko jasne.
gość
6 lat temu
To powinno się utylizować.
gość
6 lat temu
Opętał go demon.
gość
6 lat temu
Dziwię się, że jego matka nic nie zrobiła widząc, że syn zaczyna chorować psychicznie.
gość
6 lat temu
Widać po nim, że pochodzenia żydowskiego. Ojciec też tak wygląda.
gość
6 lat temu
Bardzo, ale to bardzo prawdopodobne, ze byl opetany i potrzebuje egzorcysty!
gość
6 lat temu
Ten człowiek miał wszystko. Kochającą rodzinę, mieszkał w miejscu, które przez większość ludzi uznawane jest za raj. A to co zrobił świadczy tylko o tym że nie zasługiwał na to wszystko
Gość
6 lat temu
Niech zginie w męczarniach
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie