Środa 31.08.2016 00:25

Królikowski o rozstaniu z Sawczuk: "Nikt nikogo nie zdradził. To była nasza wspólna decyzja"

Katarzyna Sawczuk Kasia Sawczuk Antoni Królikowski Antek Królikowski Macademian Girl Tamara Gonzales Perea

Królikowski o rozstaniu z Sawczuk: "Nikt nikogo nie zdradził. To była nasza wspólna decyzja"

W połowie wakacji wyszło na jaw, że Katarzyna Sawczuk i Antoni Królikowski nie są już parą. Aktorka zdążyła już zabrać swoje rzeczy z mieszkania Antka i przeprowadzić się do koleżanki. Nie wiadomo dokładnie, o co poszło. Podobno 19-latkę spłoszyły naciski rodziny Królikowskich na szybki ślub. Sawczuk uznała, że podejmowanie tak poważnej decyzji w tym wieku to jednak trochę za wcześnie. Oliwy do ognia dolewał w wywiadach sam Antoni, z entuzjazmem opowiadając, że Katarzyna jest już właściwie członkiem rodziny Królikowskich.

Moje rodzeństwo ją uwielbia, mama już traktuje jak córkę - wyznał jeszcze na początku tego roku. Taka zawsze cieszy się na jej widok, więc mogę się nie spinać, tylko dalej cieszyć się każdą chwilą spędzoną z moim Skarbeńkiem.

Okazało się jednak, ze "Skarbeniek" ma trochę inne priorytety niż starszy o 8 lat Antoni i zamiast wychodzić za mąż, woli się jeszcze trochę pożyć. Podobno Katarzyna wdała się w intensywny flirt z kolegą swojego chłopaka, Nikodemem Rozbickim. Potem jeszcze pojawiły się spekulacje, że mogła to być zemsta za romans Królikowskiego z Macademian Girl, do którego doszło ponoć na planie Agenta.

Zobacz: Królikowski miał romans z Macademian Girl? "Tłumaczył Kasi, że to wybryk pod wpływem alkoholu"

W końcu głos w tej sprawie postanowił zabrać sam zainteresowany. Na swoim profilu na Facebooku poinformował wszystkich, że rozstanie było ich wspólną decyzją.

To wyjaśnienie zdecydował się rozwinąć w rozmowie z magazynem Party.

Prawda jest taka, że rozstaliśmy się z Kasią już na początku lipca - ujawnia Antoni. To była nasza wspólna decyzja. Nikt nikogo nie zdradził. Nadal bardzo się lubimy i nic tego nie zmieni. Cóż, życie toczy się dalej.

Jednak z wypowiedzi znajomych byłej pary wynika, że potwierdziły się spekulacje dotyczące różnicy wieku i wynikających z niej planów na najbliższą przyszłość.

Z miesiąca na miesiąc widać było, że coraz więcej ich dzieli, że mają, głównie z powodu różnicy wieku, inne potrzeby i oczekiwania - ujawnia informator tabloidu. Największe problemy zaczęły się w momencie, gdy zamieszkali razem. Dlatego uznali, że lepiej się rozstać niż ciągle kłócić.

To wygląda na dobry materiał do przemyśleń dla Edwarda Linde-Lubaszenki. W wywiadach deklaruje, że zamierza poślubić jeszcze młodszą.

Zobacz: Ojciec Lubaszenki nadal szuka dziewczynki: "TERAZ CHODZI DO GIMNAZJUM, zaczekam do jej osiemnastki"

#gwiazdy: Katarzyna Sawczuk znalazła nową miłość

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (117)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 117
Odpowiedz
180 29
zgłoś
Gość 31.08.2016 00:26
Życie i po Love story .
Odpowiedz
5 13
zgłoś
Gość 31.08.2016 00:26
Rabit tys jest zimny jak wiatr
Odpowiedz
214 31
zgłoś
Gość 31.08.2016 00:27
I co w zwiazku z tym? Ilez mozna rozkminiac kto, kogo i dlaczego zostawil?
Odpowiedz
12 15
zgłoś
gość 31.08.2016 00:27
mozna sie rozstac z klasa?
Odpowiedz
9 13
zgłoś
Gość 31.08.2016 00:27
Zaraz se znajdzie następną
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 117