Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żakowski broni... Durczoka: "Nie zostały mu udowodnione żadne winy! Część widzów lekceważyła tę sprawę"

174
Podziel się

Już niedługo Kamil zostanie twarzą Polsat News. Czy etyczne jest pozwalanie mu znowu rządzić ludźmi?

Żakowski broni... Durczoka: "Nie zostały mu udowodnione żadne winy! Część widzów lekceważyła tę sprawę"
bErlbxNh

Kamil Durczok nie musiał długo czekać na powrót do telewizji - juz znaleźli się chętni do zatrudnienia dziennikarza oskarżanego o znęcanie się nad pracownikami i mobbing w redakcji Faktów. Wczoraj potwierdzono oficjalnie, że skompromitowany dziennikarz dołączy do ekipy Polsat News.

Specjaliści z branży medialnej wskazują, że Polsat mógł zdecydować się na zatrudnienie Durczoka, bo w wśród dziennikarzy stacji informacyjnej wciąż brak rozpoznawalnej twarzy. Jacek Żakowski dodaje, że nie dziwi go szybkie "zagospodarowanie" Kamila, jednak spodziewa się, że kierownictwo stacji wytłumaczy się ze swojego wyboru. Broni kolegi twierdząc, że "nie zostały mu udowodnione żadne winy".

bErlbxNj

Kamilowi Durczokowi nie zostały udowodnione żadne winy, więc nic dziwnego, że wraca powoli do życia zawodowego. Dlatego gdybym zamiast władz Polsatu podejmował decyzję o współpracy z Durczokiem, powiązałbym to z jakąś kampanią wyjaśniającą dla widzów - tłumaczy w rozmowie z Wirtualnymi Mediami. Nie wyobrażam sobie, żeby stacja stwierdziła: "Wiemy, że molestował, ale nie ma to dla nas znaczenia". Trzeba by powiedzieć: "Uznajemy, że zarzuty się nie potwierdziły, w związku z tym Kamil Durczok jest pełnoprawnym kandydatem do pracy w tym zawodzie". Taki komunikat rozwiałby emocje. Bo dla części widzów obecność Kamila Durczoka na antenie na pewno będzie niepokojąca. Ale część widzów lekceważyła tę sprawę od początku.

Warto pamiętać, że Durczok walczący o milionowe odszkodowanie z tygodnikiem Wprost nie odważył się pozwać za bardzo podobny tekst Newsweeka Tomasza Lisa. Z jakiegoś powodu nikt o tym nie przypomina, nawet sam Newsweek. Przeczytajcie tekst, który nie został nawet skomentowany przez Durczoka, jest więc chyba zgodny z prawdą: Pracownik o Durczoku: "Pycha posunięta do granic absurdu! CZOŁGAŁ LUDZI, UPOKARZAŁ"

Czy etyczne jest pozwalanie takiemu człowiekowi znowu rządzić ludźmi?

Jacek Żakowski zawsze jest pełen empatii dla kolegów po fachu i nie tylko: kilka miesięcy temu tłumaczył, że miganie się od płacenia alimentów przez Mateusza Kijowskiego, jest całkowicie usprawiedliwione. Liderowi KOD należy się za to tylko szacunek, bo "mężczyźni idą na wojnę i zostawiają kobiety"…

bErlbxNp
bErlbxNq
Zobacz także: Durczok z żoną na kolejnej rozprawie!
bErlbxNr
Zobacz także: Zobacz też:
bErlbxNK
KOMENTARZE
(174)
Gość
5 lata temu
skoro tvn wypłacil poszkodowanym odszkodowania to chyba jednak costam zostało udowodnione?
gość
5 lata temu
Mętna woda... Swój swego kryje...
Gość
5 lata temu
udowodnienie udowodnieniem ale to zawod w ktorym liczy się sympaia u szacunek widza. a on w ogole na to nie zasluguje
bErlbxNL
J.
5 lata temu
W każdej plotce jest ziarno prawdy. Nie pozwał Lisa za artykuł o nim, który najwyraźniej opisywał prawdę. Skąd inaczej byłyby te skrupuły skoro pozywał wszystkich jak leci? Durczokowi i jemu podobnym mówimy NIE.!
Gość
5 lata temu
Mi ta sprawa śmierdzi...
Najnowsze komentarze (174)
darek1m
5 lata temu
Żakowski na stare lata staje się prawie tak łupi jak nasz noblista Bolesław Nadęty!!!d
gość
5 lata temu
A pokażmy kto tak naprawde rządzi....nie oglądajmy go.....siła w ludziach
gość
5 lata temu
żaku za dużo koksu! opamiętaj się!
Gość
5 lata temu
Mi to szkoda tych kobiet, które miały NIEPRZYJEMNOŚĆ pracować z tym panem, jak one muszą się czuć widząc jego uśmiechniętą gębę na każdym portalu i juz niedługo z TV.
fgh
5 lata temu
Żakowski żaden autorytet broni kolesia od u--dolnego stołu Rurka.Nie będę oglądać Polsatu z Durczokim szkoda bo lubiłem Polsat news
gość
5 lata temu
Jeden p****t, broni drugiego palanta. Na pewno nie będę oglądać gnoja Durczoka, tak , jak nie czytam drugiego gnoja Żakowskiego.
gość
5 lata temu
dwa smierdziele
gosc
5 lata temu
Zakowski nie bron tego cpuna i zboczenca , chyba ze jestes taki sam , to wiem wszystko .
bErlbxND
gość
5 lata temu
Żakowski zawsze broni ludzi ispraw wątpliwych moralnie bo jest tyle samo wart
POZNAN WARZAW...
5 lata temu
witajcie panie żakowski i panie kamulu durczokwszyscy czekamy z niecierpliwoacią za panem na wizji, no wreszcie normalna twarz wiedzieliśmy bw że taki dziennikarz jak pan wróci do telewizji .ciekawe jak zochowają się ci którzy pana kamila tak ocerniali, ze strachu zrobiąkupę w łapy i sami zeżrą, pozdrawiamy panie Kamilu i do zobaczenia na wizji,
gość
5 lata temu
hej "dziennikrze" na sprawie Durczoka polegliscie , teraz wasze opluwanie celebrytow straci na sile razenia , bo nie jest wiarygodne i kasa z reklam będzie mniejsza
gość
5 lata temu
TVN zatrudniając Durczaka daje przyzwolenie na takie zachowania. Nigdy nie będę oglądać tej stacji.
gość
5 lata temu
Tego wrednego typa nie da się już oglądać ani słuchać. Polsat - źle zainwestowałeś.
gość
5 lata temu
Żakowski , czas na emeryturę
...
Następna strona
bErlbxOf