Żona cieszy się z powrotu Durczoka do telewizji: "Jego świeże spojrzenie będzie interesujące dla widza"

180
Podziel się

"Cieszę się, że to będzie publicystyka, bo on jak mało kto potrafi rozmawiać z politykami" - reklamuje Marianna Dufek-Durczok.

Żona cieszy się z powrotu Durczoka do telewizji: "Jego świeże spojrzenie będzie interesujące dla widza"

W momencie załamania kariery Kamila Durczoka, on i jego żona Marianna Dufek-Durczok pozostawali w separacji. Podobno od dłuższego czasu mieli coraz mniej wspólnych tematów. Nietrudno to zrozumieć, zwłaszcza odkąd tygodnik Wprost zasugerował, że po godzinach pracy "lubił oglądać twardą pornografię, w tym zooofilską, wąchać biały proszek i chodzić w szpilkach". Od tamtej pory Kamil procesuje się z wydawcą tygodnika, żądając 7 milionów złotych. Przypomnijmy: "Wprost" odwołuje się od wyroku w sprawie Durczoka! Nie dostanie nawet pół miliona?

TVN powołał wówczas specjalną komisję, która przeprowadziła wewnętrzne śledztwo. Durczok stracił pracę, zaś jego żona dostrzegła w tym szansę na ratowanie małżeństwa. Zaangażowała agencję PR do ratowania resztek reputacji męża i, jak wyjaśniła w wywiadzie, nie interesuje jej, czy jest winny molestowania i mobbingu, czy nie. Jak wytłumaczyła, tak właśnie robi się na Śląsku.

Jestem Ślązaczką, a u nas przyjaciołom i rodzinie się pomaga - powiedziała w jednym z wywiadów.

Kilka dni temu potwierdziły się krążące od tygodni, i podsycane przez samego Durczoka informacje o jego dołączeniu do redakcji informacyjnej Polsatu. Poprowadzi nowy cotygodniowy program w Polsat News. Zobacz: Kamil Durczok wraca do telewizji! "Potwierdzam informację o współpracy z Polsat News"

Żona, która tak ofiarnie zaangażowała się w ten sukces, najwyraźniej nie ma zamiaru tym razem zostawiać Kamilowi zbyt wiele swobody. Nadal wypowiada się w jego imieniu w mediach.

Mąż wraca z dużym kapitałem - ujawnia Marianna Durczok w Fakcie. Rzadko który czynny dziennikarz ma okazję wyłączyć się z życia zawodowego i obserwować scenę polityczną z dystansu. To wyjątkowe doświadczenie. Myślę, że to świeże spojrzenie będzie interesujące dla widza. Cieszę się, że to będzie publicystyka, bo on jak mało kto potrafi rozmawiać z politykami. Cieszę się też, że telewizja nie będzie miała do na wyłączność i że część jego dziennikarstwa pozostanie na Śląsku.

Jak informuje tabloid, Durczok planuje także uruchomić własny serwis internetowy w Katowicach.

Jak sądzicie, są jeszcze kobiety, które cieszą się z powrotu Durczoka tak samo jak jego żona?

KOMENTARZE
(180)
Gośćabn
3 lata temu
Ja sie nie cieszę !!! I współczuje kobietom które bedą z nim współpracować ...
Gość
3 lata temu
Świeże spojrzenie świeże d**y😎
Vip
3 lata temu
Program durczoka powinien sie nazywac " Pod Kreską" :)
Gość
3 lata temu
A pani jak mało która żona może być tak naiwna i wybaczyć mężowi te wszystkie rzeczy
gość
3 lata temu
mr potato's back
Najnowsze komentarze (180)
gość
3 lata temu
Super! Lubię go
gość
3 lata temu
Bufon, babiarz, oklęty gbur, opaśny wieprz - dziwię się władzom telewizji, że przywraca go do pracy. Przecież są jeszcze młodzi kulturalni ludzie o miłej aparycji.
gość
3 lata temu
Ta jego żonka to bez ambicji, ale ślązaczki tak mają, że chłop zdradza a one dla forsy dają się poniżąć.Jest na Śląsku takie powiedzenie "o jednym oku byle tego roku".Każda chce chłopa chociaż pijak lub alfons.
gość
3 lata temu
fajnie niech dowali obecnej wladzy
ANTYPOLSKIE J...
3 lata temu
ZYD ZYDOWI OKA NIE WYDZIOBIE....
gość
3 lata temu
cieszy się bo znowu kilkadziesiąt tysięcy co miesiąc wpadnie za poniżanie innych...
Gość
3 lata temu
Jak go zobaczę to przełączę na inny program....
gość
3 lata temu
chyba go a nie do, jak wy piszecie, ale widzę, że durczok też nie inwestuje w przecinki i to ma być profesjonalny dziennikarz?
gość
3 lata temu
g****a ta żona, a on ma twarz cynicznwego cwaniaka tyle! dla kasy wszystko zrobia ble
gość
3 lata temu
chyba tylko koszerna sorosa go zatrudni
gość
3 lata temu
Jak można przywrócić takiego gnoja do pracy w TV opluję go przy najbliższej okazji! i aby mu dobrze rurę wypróżnili to poczuje ten ból cham !!!!!!!
gość
3 lata temu
po powrocie do TV tylko trzeba czekać jak żonka pójdzie w odstawkę.
gość
3 lata temu
NIE OCENIA SIE LUDZI TYLKO ICH CZYNY BOG PATRZY TO JEGO SWIAT ZOABCZYMY CZY JEST SWIETY TO KOLEJNA LEKCJA JEGO TYM JESR ZYCIE SZKOAL TO CALA SZKOLA WZNOSZENAI SIE UPADANAI NIE MA APROBATY LUDZI A TERAZ TYM BARDZIEJ KONIEC ERY
gość
3 lata temu
przytyło sie?
...
Następna strona