Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek o in vitro: "Mnie też proponowano modlitwę i naprotechnologię. To nie działa"

382
Podziel się

"Nie rozumiem, czemu w Polsce odmawia się kobietom dostępu do nowoczesnych medycznych terapii".

Rozenek o in vitro: "Mnie też proponowano modlitwę i naprotechnologię. To nie działa"
bCNEFkGd

_

_

bCNEFkGf

Z powodów światopoglądowych rząd Prawa i Sprawiedliwości postanowił zamknąć program dotacji in vitro dla par marzących o dzieciach. Warto pamiętać, że w trakcie leczenia jest teraz około 17 tysięcy par. Po zamknięciu rządowego programu to dla nich koniec marzeń o rodzinie. W zamian oferuje się im modlitwę lub promowaną przez Małgorzatę Kożuchowską naprotechnologię.

Sprawę cofnięcia programu wspierającego in vitro skomentowała Małgorzata Rozenek. Perfekcyjna ma dwóch synów, których urodziła właśnie dzięki tej metodzie.

Za moich czasów, kiedy ja robiłam in vitro, mnie też proponowano modlitwę, naprotechnologię i różne inne rzeczy. I jedna rzecz - to nie działa. A in vitro działa. Nie rozumiem, czemu w Polsce odmawia się kobietom dostępu do nowoczesnych medycznych terapii – powiedziała w rozmowie z Karoliną Korwin Piotrowską.

Rozenek skomentowała też wypowiedzi przeciwników in vitro, a także księży. Przypomnijmy, że zdaniem niektórych duchownych dzieci poczęte tą metodą "nie mają duszy" i nie można ich ochrzcić. Natomiast zdaniem Jerzego Zelnika dzieci z in vitro rodzą się "jakieś koszmarnie chore, połamane". Zobacz: Jerzy Zelnik o in vitro: "Rodzą się z tego dzieci KOSZMARNIE CHORE, POŁAMANE!"

bCNEFkGl

Mnie to boli osobiście - mówi o takich wypowiedziach Rozenek. Ja wiem, jakie to jest ogromne szczęście wreszcie zostać mamą. Mam dozgonną wdzięczność do lekarzy którzy mi pomogli w tym, żebym została mamą.

_

bCNEFkGm

_


bCNEFkGn

__

_

Minge: "Na przymiarki sukni ślubnej Rozenek przyjeżdżała z zupą dla krawcowych!"

bCNEFkGo

Zobacz też:

bCNEFkGG
KOMENTARZE
(382)
gość
4 lata temu
brawo Małgośka...wreszcie gadasz do rzeczy!!!!
gość 8787
4 lata temu
W koncu cos madrego z jej ust
qa
4 lata temu
racja!!
bCNEFkGH
Gość
4 lata temu
Dzieci z in vitro nie mają duszy.....ten niby duchowny który to powiedział jest bezduszny.
Gość
4 lata temu
No i dobrze mówi, polać jej !
Najnowsze komentarze (382)
gość
4 lata temu
a obudził sie przemysł in vitro - straszne pieniądze i marne skutki
gość
4 lata temu
biedne dzieci
gość
4 lata temu
U mnie zadziałało… Z Częstochowy wróciłam z fasolką w brzuchu. Ciekawe czy spróbowała zanim stwierdziła że nie działa, bo jeśli nie to znaczy że to nieuprawnione twierdzenie bez oparcia w faktach.
gość
4 lata temu
Ja jestem przykładem tego, że modlitwa z wiarą, może zdziałać cuda. Kilka lat temu miałam okropny wypadek. Naderwany pień mózgu. Śpiączka przez kilka tygodni. Byłam sparaliżowana przez kilka miesięcy po wybudzeniu i nie miałm długo świadomości. A dzisiaj lekarze oficjalnie mówią, że to cud. Bo ja żyję i normalnie funkcjonuję. Poza tym, jak kobieta pragnie zostać mamą, to może zaadoptować dziecko. Ale metody in vitro nie krytykuję.
Gość
4 lata temu
Za stara juz byla i tu jest problem..
gość
4 lata temu
nogi krzywe
TACHER
4 lata temu
TY STARA RURA JESTEŚ!!!!!!!!!!!
gość
4 lata temu
i to chyba potwierdza jej prawdziwy wiek.. bedac przed 30tka czy ledwo po , zaszlaby w ciaze bez invitro. a teraz to juz nawet invitro moze nie pomoc w wieku prawie 50 lat
bCNEFkGz
gość
4 lata temu
no nie dziwne ze naprotechnologia nie działa jak sie ma 47 lat..
gość
4 lata temu
Nie ma wyjscia, musi tak gadać, taki układ he he
gość
4 lata temu
popieram cie
gość
4 lata temu
w wieku 50 lat in vitro chyba nie robią
gość
4 lata temu
Najpierw usuwaja ciaze jak sa mlode, bo to niechciana ciaza, a potem na starosc jak organizm zbliza sie do menopauzy , nagle przypominaja sobie o instynkcie macierzynskim. I mysla, ze to my oplacimy.
gość
4 lata temu
wszyscy wiemy, ze kozuchowska klamie jak z nut!!!!!! bezczelna dziewucha
...
Następna strona
bCNEFkHb