Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Dumni chrześcijanie" pozują z bronią, Jezusem, Orłem Białym i... Lechem Kaczyńskim (ZDJĘCIA)

670
Podziel się

"Diabeł przekonał wielu z nas, że pacyfizm, źle pojęte miłosierdzie to cechy dobrych chrześcijan". Zobaczcie, jak wygląda "dobrze pojęte" miłosierdzie...

"Dumni chrześcijanie" pozują z bronią, Jezusem, Orłem Białym i... Lechem Kaczyńskim (ZDJĘCIA)
bEiiubfV

Chrześcijańscy fundamentaliści powołują organizacje paramilitarne i zbroją się, aby walczyć ze złem nie tylko dobrymi uczynkami, ale i za pomocą kul. W wielu krajach powstały grupy, które mają strukturę małych armii, niektóre oskarżane są nawet o działalność terrorystyczną. Przykładowo organizacja Armia Boga z USA promuje zabijanie aborcjonistów.

W Polsce też udało się zaszczepić modę na zbrojenie się w imię "wartości chrześcijańskich". Akcję organizuje Kościół Nowego Przymierza w Lublinie, który zachęca Polaków do pokazania dumy ze swojej wiary przez robienie sobie zdjęć z bronią palną i kartką z napisem #jestemchrzescijaninem. Chętnie pozują też z świętymi obrazkami, godłem Polski, a nawet z koszulkami z portretami... Marii i Lecha Kaczyńskich.

Nasz wróg, diabeł, przekonał wielu z nas, że beztroska, pacyfizm, bezkrytyczne podejście do innych ludzi, źle pojęte miłosierdzie czy bierność w sferze społeczno-politycznej to cechy dobrych chrześcijan - piszą organizatorzy akcji. Taki obraz chrześcijaństwa zniechęca do niego ludzi rozsądnych oraz zaprasza przeróżnych szaleńców czy terrorystów do atakowania bezbronnych chrześcijan. Najwyższy czas na zmiany!

bEiiubfX

Zobaczcie, jak wygląda ich zdaniem "dobrze pojęte miłosierdzie".

bEiiubgd
bEiiubge
bEiiubgf
bEiiubgg
bEiiubgy
KOMENTARZE
(670)
gość
5 lata temu
Fanatyzm niszczy. A ludzie na tych zdjęciach wyglądają żenująco głupio.
Gość
5 lata temu
Niczym się nie różnią od tej dziczy co zalewa Europę. Katotalibowie.
Gość
5 lata temu
Zachowujecie sie tak samo , jak ci przed którymi chcecie sie bronić . Patola!
bEiiubgz
gość
5 lata temu
o jaka religia miłości hahaha chore katole
Gość
5 lata temu
O co chodzi?
Najnowsze komentarze (670)
gość
5 lata temu
to jest chore
To żałosne
5 lata temu
Opasłe janusze na poziomie umysłowym larwy próbują się dowartościować pukawką. A strona kasuje niewygodne komentarze. Typowa religia.
gość
5 lata temu
Akcja super, tylko ignoranci czy tez ludzie bez kregosłupa moralnego popierają pacyfizm, z uwagi na to że na świecie człowiek człowiekowi nigdy pokoju nie zagwarantuje, a chrześcijaństwo nie jest religią idiotów, Bóg to Bóg rozumu... wypowiedzi o tym że uczestnicy tej akcji niczym nie różnią się od islamistów jest bez sensu, g****a, nieskalana przemyśleniem..dlaczego? bo chrześcijanie nikogo dla zabawy/zasady nie atakują, ale w razie zostania zaatakowanym będą się bronić bo mają do tego święte prawo- prawo do ochrony swojego życia/życia swoich bliskich/swojego dorobku..
Rene
5 lata temu
W obronie chrześcijaństwa i innych ludzi niekoniecznie katolików ! Jestem za ! Dwoma rękami
gość
5 lata temu
i co w tym złego? każdy kościół, czy organizacja chce pokazać coś oryginalnego, by ewentualnie przyciągnąć do siebie.
gość
5 lata temu
o jeden zwoj mniej od kury. mózgi zryte przez sekte rydzyka i kaczynskiego. w glowie sie nie mieści. średniowiecze . pislamisci zapakować i do syrii. weżcie ze soba wszystkich szurnietych pisowscvów
gość
5 lata temu
Nie zabijaj. Cała reszta to tylko komentarz
gość
5 lata temu
PUDEL ZNOWU SIEJE NIENAWISC!!
bEiiubgr
UNFUCKINBELIE...
5 lata temu
Brak slow, po prostu. W zyciu nie wroce do tego chorego, zwichrowanego panstwa. Krew mnie zalewa kiedy czytam, co sie tam wyrabia. Kazda jedna religia ogranicza. Kazda!
Polka
5 lata temu
Natychmiast właśnie takimi ludżmi powinien zająć się rząd - rośnie olbrzymie zagrożenie dla Polaków, a oni tylko zajmują się martwymi
gość
5 lata temu
reklama broni czy o co chodzi kto jest glupszy
gość
5 lata temu
wstyd, jakie mordy psychopatów-morderców mają
Ania
5 lata temu
Jestem chrześcijanką wierzę w Boga ale rzadko chodzę do Kościoła ... jestem też bisexualna i nie uważam że Bóg miał by mnie za to potępiać skoro taką mnie stworzył
gość
5 lata temu
I****I!!!!!
...
Następna strona
bEiiubgT