Trwa ładowanie...
Przejdź na

Renata żali się na "Azja Express": "Też nie polubiłabym Siebie. Nie było mi miło to oglądać!"

334
Podziel się

"Każdy ma wachlarz różnych zachowań- kamera rejestruje je wszystkie, ALE montażysta wybiera i zestawia ze sobą te, które składają się na założony obraz osoby- czasem krzywdząco" - narzeka nowa gwiazda TVN-u. "Zazdroszczę Wam, że nie jesteście po naszej stronie".

Renata żali się na "Azja Express": "Też nie polubiłabym Siebie. Nie było mi miło to oglądać!"
bDyJczuJ

Celebryci, którzy zdecydowali się na udział w nowym programie TVN-u, _**Azja Express**_, nie spodziewali się chyba, że widzowie skupią się nie na podziwianiu ich i dopingowaniu zabawy w biednych, ale raczej na wyśmiewaniu - braku dystansu, histerii z powodu złotych klapek, kiepskiej znajomości angielskiego i oderwania od rzeczywistości. Po zaledwie dwóch odcinkach "hejterów" sądem straszy już Łukasz Jemioł, przyjaciel Hanny Lis. Zobacz: Łepkowska wyśmiewa Jemioła: "Czemu straszy nas sądem? Bo się pośmiejemy z celebrytów, którzy wiedzieli chyba, co robią?"

Z krytycznymi komentarzami nie radzi sobie też świeżo upieczona żona Kuby Wojewódzkiego, Renata "luksusowe życie to ogromny stres" Kaczoruk. Do Azji poleciała z prawie nieznaną sobie Weroniką Budziło, koleżanką przyjaciółki, która miała jej towarzyszyć, ostatecznie jednak nie mogła wziąć udziału w programie. Napięcia między "Renulką" a jej towarzyszką widać niemal na każdym kroku - celebrytka świetnie eksponuje swoje sportowe buty od sponsora, dużo gorzej radzi sobie jednak w kontaktach międzyludzkich. W pierwszym odcinku proponowała kradzież potrzebnych do zaliczenia zadania kapeluszy, w drugim zaś trochę za mocno cieszyła się z faktu, że Agnieszce Włodarczyk i Marii Konarowskiej nie udało się wsiąść do autobusu, którym one same również jechały.

Renata postanowiła "ocieplić swój wizerunek" - w długim, emocjonalnym wpisie, opatrzonym zdjęciem, na którym... trzyma na kolanach małe dziecko. Prawie jak księżna Diana. Kaczoruk twierdzi oczywiście, że niesympatyczne fragmenty emitowane przez TVN to wina montażu, a w prawdziwym życiu jest sympatyczną i pomocną osobą. Pisownia oryginalna:

bDyJczuL

Drodzy rozczarowani moim wizerunkiem w programie Azja Express.. Nie dziwią mnie i nie pozostają mi obojętne Wasze reakcje. Też nie polubiłabym Siebie, gdybym wierzyła, że jestem taka jak w mozolnie zmontowanych 2 minutach wąsko wycinanych, pojedyńczych fragmentach (!!) zdań... i zestawionych z nimi obrazów twarzy i akcji... wyciętych z 15h materiału... Nie było mi miło to oglądać. Byłam bardzo zaskoczona tą postacią na ekranie, ba, nie rozpoznałam jej i nie polubiłam. Drażniła mnie jej komiksowa, programowa jednowymiarowość. To na pewno w jakimś stopniu bywam Ja. Każdy ma wachlarz różnych zachowań- kamera rejestruje je wszystkie, ALE montażysta wybiera i zestawia ze sobą te, które składają się na założony obraz osoby- czasem krzywdząco. Ale to nie reportaż. To telewizyjne szoł. Sprzedajemy wyraziste emocje , konflikty... Serdeczne żarty, gdy napięcie spada nikogo nie interesują - żali się młoda żona Kuby. Więc oglądając odcinek Azja Express też oceniałam jego bohaterów z wygodnej kanapy przed telewizorem.. ale pamiętając jak powstawał ten materiał. Pamiętając wyczerpujące dni pełne stresujących, trudnych sytuacji, ale też pogodne chwile. Dlatego zazdroszcze Wam, że nie jesteście po naszej stronie i możecie sobie pozwolić na beztroskie oceny.

Wpis Renaty na swoim profilu udostępnił też Kuba. Myślicie, że wstawi się za nią u Miszczaka?

bDyJczuR
bDyJczuS
bDyJczvm
KOMENTARZE
(334)
gość
4 lata temu
Renia wyluzuj! Największa z Ciebie sztywniara w tym programie
gość
4 lata temu
renia to pająk z porażeniem mózgowym
gość
4 lata temu
pierdzieli 3 po 3
bDyJczvn
gość
4 lata temu
żenada
Gość
4 lata temu
Juz nie moge doczekac sie kiedy odpadnie z programu, bo jest najbardziej irytujaca uczestniczka
Najnowsze komentarze (334)
gość
4 lata temu
DO PIECA !
gość
4 lata temu
Obrzydliwa dziewczyna, teraz będzie zwalać na zły montaż, każdy zdążył już zobaczyć jaką jest zdzirą !!!! Szkoda mi tej Weroniki bo wygląda na fajną i normalną dziewczynę !
kk
4 lata temu
Widać, jaka Renia jest jeszcze nie dojrzała.. Mam wrażenie, że po prostu byłą sobą (*nie ważne, czy dobrą, złą, miłą, sympatyczną, czy nie) brak jej doświadczenia, a do wszystkiego w życiu potrzeba doświadczenia. Inni sporo emocji i zachowań zagrali, choć wiadomo że cały czas grać się nie dało - oni wiedzieli jak się wypromować. Reniu... może zostałaś kozłem ofiarnym, ale swój rozum też masz... Ja, nie tłumaczyłabym się. Po co się pogrążać?
gość
4 lata temu
zenada ,zalosna jestes
gość
4 lata temu
Jak się sprzedałaś, to teraz nie marudź, ot co.
gość
4 lata temu
Pisanie "nie polubiłabym Siebie" (tzn. o sobie wielką literą) świadczy w mojej ocenie o przesadnym poczuciu własnej wartości, wręcz megalomanii. Poza tym śmiesznie brzmią słowa tej pani o tym, że zazdrości widzom, a współczuje sama sobie. Przecież udział w tym programie nie był karą i zdecydowała się na niego dobrowolnie. Wg. mnie jest to najbardziej niesympatyczna osoba w całym programie.
nick
4 lata temu
Kubo i Renatko troche wiecej powinniscie sobie pozwolic na jedzenie to az przykro patrzec jak ludzie bogaci tak oszczedzaja na jedzeniu !!!!
Gość
4 lata temu
Pani Renato jaka żałosna jest ta obrona.Gdyby bylo tak jak Pani mówi to inni uczestnicy Azja Express również mogli by zostać przedstawieni w złym świetle ale to Pani tak się zachowała nikt inny i nie ma sie co tłumaczyć że materiał został wyjęty z kontekstu.
bDyJczvf
gość
4 lata temu
Nogi proste kołki niezgrabne ,tylko dlugie, a stopy jak" podolski z******j"
gość
4 lata temu
Zalosy irytujący patyczak z wiekimi stopami, takie byle co
gość
4 lata temu
Reniu pewnie rzucanie jajkami tez zmontowali na potrzeby programu. Pewnie tak samo jak montują złośliwości w stosunku do Wery. Współczuję wszystkim, którzy muszą z Tobą pracować lub przebywać.
Gość
4 lata temu
Ona jest denna, pusta, obrzydliwa reprezentuje swoją osobą to wszystko co jest zarazą, syfem, obrzydlistwem naszego społeczeństwa. Nienawidzę takich ludzi. Obłudna, zakłamana osoba
gość
4 lata temu
Za to ta Weronika jest b. sympatyczna - fajna babka.
Klaudia
4 lata temu
Beznadziejna jest! W każdym programie widać zawiść na jej twarzy. To nie może być chwilowe i wybrane przez montażystów. Nie wierzę w to. Ona po prostu taka jest - zawistna i rozpuszczona. Całkowicie zapatrzona w siebie. Dba tylko o swoje dobro i wygodę. Jak ona traktuje Weronikę Budziło?!! Jak swoją służącą... ŻENADA!
...
Następna strona
bDyJczvH