Trwa ładowanie...
Przejdź na

Terlikowski jest zachwycony porodem 12-latki! "SZACUN DLA NIEJ! Pokazała, jak powinna zachować się każda kobieta!"

1682
Podziel się:

"Nie rozumiem, dlaczego w takiej sytuacji polskie prawo dopuszcza aborcję. Dlaczego za przestępstwo mężczyzny ma odpowiadać niewinne dziecko? Dlaczego po jednym wykorzystaniu mamy skazywać dziewczynkę na gwałt jakim jest aborcja?"

Terlikowski jest zachwycony porodem 12-latki! "SZACUN DLA NIEJ! Pokazała, jak powinna zachować się każda kobieta!"

Od kilku dni jest głośno o 12-letniej dziewczynce, która urodziła dziecko w szpitalu w Kielcach. Gwałcicielem jest 29-letni Józef J., Rom z Wałbrzycha. Mężczyzna próbował się tłumaczyć, że to kwestia "tradycji" i planował się ożenić z dziewczynką.

Zgodnie z prawem było to wykorzystanie nieletniej, za które mężczyzna może pójść na 12 lat do więzienia, a dziewczynce przysługiwało prawo do dokonania aborcji. Nie skorzystała z tej opcji i przeszła ciężki poród, podczas którego "nie rozumiała, co się tak naprawdę dzieje".

Z obrotu sprawy bardzo cieszy się Tomasz Terlikowski, fanatyczny prawicowy publicysta, który po rozstaniu z Frondą udziela się w Telewizji Republika. Stanowczo sprzeciwia się terapii in vitro, ale rodzącym zgwałconym dzieciom należy się jego zdaniem "szacun". Dodaje tylko, że gwałt nierozwiniętej płciowo dziewczynki "jest pewnym szokiem".

I rzeczywiście jest pewnym szokiem, że dwunastolatka zaszła w ciążę. Za przestępstwo współżycia z osobą niepełnoletnią, powinien odpowiedzieć, i to surowo, mężczyzna (według informacji mediów miał mieć on 29 lat). Nie widać jednak powodów, by za to, co się stało odpowiadała dwunastolatka i jej dziecko. Dziewczynka przez straszliwy gwałt na jej psychice i biologii, jaką jest aborcja, a dziecko przez procedurę rozerwania go na strzępy i pozbawienia życia - napisał.

Rozwiązaniem jest otoczenie opieką - także psychologiczną - matki, umożliwienie jej bezpiecznego donoszenia ciąży i takiej formy narodzin dziecka, by możliwie najmniej narazić na szwank jej zdrowie. I jak rozumiem, przynajmniej w momencie samego porodu, taką właśnie opieką otoczono dziewczynkę i jej dziecko. Oboje są zdrowi, oboje żyją. I dzięki za to Bogu i lekarzom.

Ciekawe, że trochę inną wizję aborcji snuje profesor Chazan, według którego lekarze nie robią niczego niestosownego, bo to kobiety dokonują aborcji zażywając tabletkę (zobacz: Chazan o kobietach po aborcji: "Nie możemy pozostawiać winnego bez kary! Ani pogłaskać po główce!"). Obaj jednak zgadzają się, że 12-latce - ani żadnej innej kobiecie - nie powinno przysługiwać prawo do aborcji.

I szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem, dlaczego w takiej sytuacji polskie prawo dopuszcza aborcję. Dlaczego za przestępstwo mężczyzny ma odpowiadać niewinne dziecko? Dlaczego po jednym wykorzystaniu mamy skazywać dziewczynkę na gwałt jakim jest aborcja? Dlaczego nie pozwolić dziecku się urodzić, a matce urodzić? Nie rozumiem polityków, którzy opowiadają o tym, że nie chcą zmuszać dwunastolatek do urodzenia dzieci, a nie rozumiem, bo tak się składa, że poród nie jest traumą, jest nią natomiast aborcja. Rozumiem, że sama sytuacja jest dramatyczna, ale nie wiem, dlaczego rozwiązaniem dramatycznej sytuacji ma być zabicie osoby całkowicie niewinnej i skrzywdzenie kobiety. Nie mogę nie zadać pytania, w jaki to cudowny sposób, zabicie tego dziecka miałoby pomóc jego matce?

Terlikowski wykorzystuje tę okazję, żeby przekonać, że 12-latki mogą i muszą rodzić dzieci z gwałtu:

Ta historia, i o tym też warto pamiętać, uświadamia także, że opowieści o tym, że lekarze nie potrafią sobie poradzić z ciążą u dwunastolatek, to zwyczajna bujda. Jeśli chcą to potrafią i dobrze by było, aby pamiętali (a wierzę, że bardzo często tak jest), że także w tak dramatycznej sytuacji mają do czynienia z dwoma pacjentami: matką i dzieckiem. I matce w niczym nie pomoże to, że stanie się matką martwego dziecka.

I na koniec jeszcze hołd dla dziewczynki. Niewiele o niej wiadomo, poza tym, że była pod opieką placówki wychowawczej. I właśnie ona pokazała, jak powinna zachować się każda kobieta. Ta nieletnia dziewczynka, z kłopotami, pokazała, że zawsze jest wyjście inne niż zabicie dziecka. Szacun dla niej!

Zobacz także: Gojdź: "Fanatycy religijni tacy jak pan Terlikowski nie mogą narzucać nam, jak mamy żyć!"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1682)
Gość
6 lat temu
To naprawdę bardzo chory człowiek!
gość
6 lat temu
wezcie skonczcie z tym psychopata bo sie az krew gotuje..
Gość
6 lat temu
Ludzie nie spinajmy się. Ten PAN jest chory psychicznie i nic z tym nie zrobimy. Tacy ludzie po prostu gadają głupoty.
Gość
6 lat temu
Życzymy córci szybkiej ciazy i porodu
gość
6 lat temu
12latka nie jest kobietą tylko dzieckiem ty g***i zboczeńcu a , że nie chodziła do lekarza to i usunąć nie można było , ba ona nie wiedziała ,że jest w ciąży
Najnowsze komentarze (1682)
gość
5 lata temu
a czy 12 latka poradzi sobie? czy potem jako samotna matka da sobie rade,bo ojciec "nie będzie w stanie płacić?"
Gość
6 lat temu
Chory psychicznie prymitywny celebryta katolib. Dlaczego promowany w mediach?
Gość
6 lat temu
Dlaczego psychopaci religijni mają tak łatwy dostęp do szerzenia nienawiści do kobiet????
gość
6 lat temu
Co to jest za d***l... Po pierwsze, aborcja przeprowadzana jest farmakologicznie - nikt nie rozrywa płodu na strzępy - sprzedaje się taka wizję aborcji, bo staje się przez to makabryczna a jak ktoś jest niedoiformowany to łyka takie p********ie jak pelikan. Po drugie, sam sobie odpowiedział na pytanie "Dlaczego za przestępstwo mężczyzny ma odpowiadać niewinne dziecko?". Tak, 12-latka jest dzieckiem, która swoje dziecko powinna urodzić za kolejne 12 lat! Chory z****l, takich powinno się prewencyjnie przebadać psychiatrycznie. Bałabym się zostawić z tym psycholem swoje dziecko, bo nie wiadomo jaka krzywda by mu się stała. To jest ojciec??? Gdzie jego żona miała uszy i oczy, tak samo nawiedzona baba. Ta dziewczynka nie dojrzała ani fizycznie, ani psychicznie do bycia matką, a ten d***l twierdzi że wszystko jest ok???
lola
6 lat temu
Mało bzyka i ma syfy cha, cha.
gość
6 lat temu
Każdy zbok by się cieszył z porodu 12-sto latki
Gość
6 lat temu
Mam podobnego mezusia . Z wyglądu i podejsciem do spraw /reliigijnych/ kosciolek,modlitwy na pokaz a w doMu alkocholik,seksocholik,psychiczny terrorysta.na pokaz anioł
gość
6 lat temu
te pan sie prosi zby zycie nauczylo go pokory.. moze zeby zona zostala zgwalcona przez jakiegos starucha, i zaszla w ciaze pozamaciczna
gość
6 lat temu
ty i****o to przecież jeszcze dziecko..taki g**j p*******y.
gość
6 lat temu
Debilu- ona nawet nie wiedziała co się z nią dzieje. Prosty jesteś jak c*p
gość
6 lat temu
Stary i****o co tak cię cieszy? D***l, k****n, baran, z**********c - naprawdę brak mi epitetów aby określić tego typa.
gość
6 lat temu
to dopiero pislamista. Z takim uszczerbkiem na umyśle powinno go się pokazywac jako przyklad na nieuleczalna chorobę umysłową
IQ
6 lat temu
Terlikowski po takich wypowiedziach powinie być przebadany . 12 lat ? , Boże to dziecko . Z prasy wiadomo , że Terlikowscy maja dzieci , niech "WYSTAWI" SWOJĄ 12 letnią córkę do zapłodnienia i ROBI achy z zachwytu . Q -a i taki jest "PRASOWO" jako wzór do wydawania opinii , decydowania na temat kobiet i o kobietach . XXI wiek a tu epoka kamienia łupanego . Islam dopuszcza zaręczyny ale nie ślub i konsumpcję , 12 latek. Do Polski ZAWITAŁ wirus pn ZOMBI a czeka nas jeszcze INKWIZYCJA
Carmen
6 lat temu
Poród nie jest traumą??? A ile razy pan urodził? Bo ja dwa. Obie ciąże i oba porody były traumatyczne.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie