Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Dlaczego Kaczyńska chce, by W PROCEDURZE ZABIJANIA DZIECI uczestniczyli duchowni? To próba ubabrania księży w krew niewinnych!"

559
Podziel się:

"Córka pary prezydenckiej jest za in vitro, za aborcją i chce, by w procedurze selekcji ludzi do śmierci uczestniczyli także duchowni. To próba wygodnego zrzucenia odpowiedzialności za zabicie na duchownych" - pisze oburzony Terlikowski.

"Dlaczego Kaczyńska chce, by W PROCEDURZE ZABIJANIA DZIECI uczestniczyli duchowni? To próba ubabrania księży w krew niewinnych!"
bEUsAmSZ

Jak się można było domyślić, dzisiejszy felieton Marty Kaczyńskiej w prawicowym tygodniku wSieci, już wywołał burzę w mediach. Córka zmarłej pary prezydenckiej zabrała wreszcie głos w sprawie aborcji. Przekonuje, że kobiety powinny mieć prawo podjęcia takiej decyzji, a propozycja karania ich więzieniem jest okrutna. Przypomnijmy: Kaczyńska krytykuje ustawę antyaborcyjną: "Okrucieństwo. Kobiety powinny mieć prawo podjęcia decyzji!"

Na słowa Kaczyńskiej pierwszy zareagował... Tomasz Terlikowski. Fanatyczny prawicowy publicysta od dawna stanowczo sprzeciwia się terapii in vitro, walczy z pigułkami dzień po (porównuje je do gazu cyklon B, którym naziści mordowali Żydów) i popiera zmuszanie zgwałconych kobiet i dziewczynek do rodzenia dzieci. W trakcie dyskusji na temat zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej w Sejmie modlił się na Facebooku. Przypomnijmy: Terlikowski MODLI SIĘ na Facebooku o zakaz aborcji i potępia protest pod Sejmem: "Szatan szaleje!"

Terlikowski w ostrych słowach krytykuje Kaczyńską. Zwłaszcza za to, że domaga się od duchownych wsparcia dla kobiet:

bEUsAmTb

Czytam felieton Marty Kaczyńskiej w tygodniku W sieci i nadziwić się nie mogę. Nie, nie chodzi o to, że córka pary prezydenckiej jest za in vitro i (w niektórych wypadkach) za aborcją (bo to akurat zaskoczeniem nie jest, jeśli weźmie się pod uwagę poglądy jej rodziców), ale o to, że chce ona, by w procedurze zabijania dzieci (trzeba przyznać, że nie ma mowy o wyjątku eugenicznym, co można uznać za pewien postęp, bo wydaje się, że ten został odrzucony) ze względu na nieodpowiednie pochodzenie i zagrożenia zdrowia matki uczestniczyli duchowni.

Nie spodobały mu się te słowa:

Kobiety powinny mieć zagwarantowaną możliwość podjęcia świadomej decyzji (o aborcji) przy wsparciu odpowiednio przeszkolonego personelu medycznego, a także duchownych.

Terlikowski twierdzi, że Kaczyńska próbuje zrzucić odpowiedzialność za zabijanie dzieci na księży:

bEUsAmTh

Szokującym jest pomysł, by ksiądz miał wyznaczać, czy dane dziecko można czy nie można zabić. Zgody na takie rozwiązania, ze strony ludzi wierzących, być nie może. A ksiądz, który zdecydowałby się w takiej procedurze uczestniczyć sam postawiłby się poza wspólnotą Kościoła, uczestnicząc w aborcji, co jest zakazane przez Kodeks Prawa Kanonicznego. Sugestia ta jest jednak próbą wygodnego zrzucenia odpowiedzialności za zabicie na duchownych. Jest to także próba, mam nadzieję, że nieświadoma, ubabrania księży w krew niewinnych.

Jak myślicie, czy Terlikowski zmusiłby własną córkę do urodzenia dziecka gwałciciela albo do porodu, który zagrażałby jej życiu? Poświęciłby ją dla swojej ideologii?

bEUsAmTi
bEUsAmTj
Zobacz także: Olejnik i Kaczyńska na gali wręczenia Złotych Lwów
Zobacz także: Zobacz też:
bEUsAmTC
KOMENTARZE
(559)
gość
5 lata temu
Marta, Twoj głos jest ważny!!! Dziękujemy!!!! Przekonaj jeszcze wujka!!!!
Gość
5 lata temu
pierwszy raz, popieram pania Marte Kaczyńska.
Alvaro
5 lata temu
Panie Terlikowski może by tak bilet w jedną stronę na koniec świata?
bEUsAmTD
1234
5 lata temu
co za d***l..
Alvaro
5 lata temu
Nie dziwię się że nawet mój syn ucieka przed księdzem gdy ten chodzi po kolędzie...
Najnowsze komentarze (559)
gość
5 lata temu
I****a nie zrozumiał jej wypowiedzi.
gość
5 lata temu
Ten kazirodczy związek Terlikowskich znów wrócił? Czytałam gdzieś ze poszli w pisdu
gość
5 lata temu
Tyle krwi ile w historii księża przelali niewinnych ludzi swoimi chorymi działaniami to chyba nawet II Światowa nie zabrała. Zacząć można od 1083 r. kiedy to papież Urban II ogłosił I krucjatę. Następnie można doliczyć kolejne dwie krucjaty, rzeź ludności Jerozolimy, konkwista Nowego świata, inkwizycja, Giordano Bruno, stosy, procesy o czary itp itd. Tak więc zamknij ryj k*****e terlikowski i lepiej bierz się za robienie swojej żonie kolejnego dziecka. Odwal się też od Marty Kaczyńskiej bo ona ma rozum i jaja większe niż ty.
gość
5 lata temu
dobrze powiedziala ;)
kobieta to cz...
5 lata temu
p. Marto, popieram z całym sercem i duszą :). kobieta powinna mieć możliwość wyboru. jesteśmy wolnymi i myślącymi kobietami. ale może niedługo nie będziemy wolnymi za sprawą kleru, PiS-u i Terlikowskich.... okropne. ale za kilka lat rządy się zmienią i wróci normalność. przeczekamy.....
gość
5 lata temu
mimika tego pana mowi sama za siebie ile zawisci i fanatyzmu jest w takich ludziach
gość
5 lata temu
brawa nareszcie mówi do rzeczy choć w sieci---a moze poprośmy księże kobiety by powiedziały ile mają z nimi dzieci a ile kazano im usunąć CZAS PRAWDY NADCHODZI---KOBIETY MÓWCIE NIE MILCZCIE TO NIE WASZA WINA
gość
5 lata temu
pani marto popieramy cie masz odwage prezydentowa milczy boi sie
bEUsAmTv
gość
5 lata temu
Pleban to kawaler i całym szacunkiem ale co ma do mojej d**y stary kawaler ?
gość
5 lata temu
dobrze powiedziała marta ........ brawo
gość
5 lata temu
ubabrać w krew niewinnych tych co błogosławili idące zbrodniarzy z III Rzeszy. Szczyt hipokryzji
gość
5 lata temu
Terlikowski chyba nienawidzi kobiety zapomniał chyba ze to kobieta go urodziła fanatyk i tyle
gość
5 lata temu
edukacja seks tanryczny wytrysk ejst wtedy gdy chcecie rzepeccy ucza uczy warszawa chescinom wolno a wy wolicie zabiajc jest nowa era po msierci spotka was owe dziecko jako piersze a tera zbedzie duzo smierci nieetycznych mzoe ty za chwile jutro
gość
5 lata temu
Terlikowski to jest zbok jakich mało ! szacunek dla 12 latki ktora urodzila dziecko ! ? on wogole powinien miec zakaz wypowiadania sie na jakiekolwiek tematy tak jak jego zona !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUsAmUo
bEUsAmUp
bEUsAmUq
bEUsAmUr
bEUsAmUs
bEUsAmTX