Trwa ładowanie...
Przejdź na

Majdan o Rozenek: "Jest szalona i energiczna. "Nie mów do mnie teraz" weszło do naszego domowego słownika"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
172
Podziel się:

Małgonia i Radzio dostaną własny reality show?

Majdan o Rozenek: "Jest szalona i energiczna. "Nie mów do mnie teraz" weszło do naszego domowego słownika"

Nieoczekiwanie dla producentów Azja Express, a zwłaszcza dla prowadzącej program Agnieszki Szulim, najbardziej barwnymi uczestnikami wyścigu prowadzącego przez cztery azjatyckie kraje okazali się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Zdecydowali się na sprzedanie swojej prywatności i ujawnienie łączących ich relacji, jak zapewniają w wywiadach, bez żadnej cenzury. Ujęli widzów tym, jak ciepło się do siebie odnoszą i jak dbają o siebie nawzajem, co często bywa niepozbawione akcentów humorystycznych.

Niektóre wyrażenia, jak "nie mów do mnie teraz" czy "wiosłuj, Małgosia, wiosłuj" weszły do naszego domowego słownika - ujawnia Radosław w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Doświadczyliśmy wielu ekstremalnych sytuacji, a te określają nas najlepiej, bo emocje biorą górę i trudno się kontrolować. Przetrwać pomogło nam poczucie humoru. Rzeczywiście, Małgosia bywała nakręcona i rozdrażniona. Wtedy nie dolewałem oliwy do ognia. Weszła w rywalizację na sto procent. Drzemie w niej duch wojownika, nigdy się nie wycofuje.

Ekstremalną, jak sami ją nazywają, próbę dla swojego związku Majdan i Rozenek uczcili na początku września ślubem. Mimo że był on dużo tańszy i skromniejszy niż wcześniejsza o dwa tygodnie ceremonia Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka, to Majdanom znów udało się przyćmić największą rywalkę Małgosi w TVN-ie. Od wakacji jej akcje w stacji systematycznie rosną - podobno szefowie poważnie rozważają nawet nakręcenie reality show z nią i Radkiem w rolach głównych.

W rozmowie z tabloidem Radzio wspomina, jak to się właściwie zaczęło.

Małgosię chciałem poznać znacznie wcześniej, ale nie było okazji - wyznaje Majdan. Aż szczęśliwym zbiegiem okoliczności byliśmy w tym samym kinie. Robiłem wszystko, by znaleźć się blisko niej. W końcu wymyśliłem jakiś pretekst i podszedłem. Pamiętam, że powiedziała wtedy: "Nie stawaj obok mnie, bo napiszą, że będziesz moim trzecim mężem". Jak dobra czarodziejka! Przepowiednia właśnie się spełniła. Kocham ją za to, jaka jest: szalona, energiczna, ambitna, inteligentna, ale również wrażliwa oraz delikatna. Każda prawdziwa miłość się uzupełnia i tylko te dwie osoby wiedzą, a może bardziej czują, co tak naprawdę je łączy i dlaczego są ze sobą szczęśliwe. Artyści i sportowcy dojrzewają trochę później, do pewnego momentu są dużymi dziećmi. Nie jestem wyjątkiem. Ale teraz najważniejsze są spokój i rodzina. Mam dziś pewność, że znajduję się we właściwym czasie i z właściwymi ludźmi. To właśnie daje mi szczęście, ale jednocześnie motywację do działania. Cieszę się, że Małgosia weszła w moje życie, bo wprowadziła do niego dużo koloru.

Michał Wiśniewski doradzał Majdanom ostatnio, żeby przyjęli propozycję wystąpienia w reality show, bo to dobry zarobek. Jak sądzicie, zgodzą się? Radek ma już pewne doświadczenia z Dodą i Barem... Zobacz: Wiśniewski radzi Majdanom: "Niech wpuszczą kamery dla pieniędzy. Ja nie żałuję"

Majdan do Rozenek: "Chodź tu ku*wa! Daj plecak!"

Zobacz także: Zobacz też:
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(172)
gość
8 lat temu
Oni zyskali na tym programie. Sympatyczna,zabawna parka, a na teksty Rozenek można liczyć w każdym odcinku:)
Gość
8 lat temu
I dzięki temu tez ich kochamy, mniej lub bardziej ale jednak ... A Radziu dzięki swej wręcz anielskiej cierpliwości stał sie obiektem westchnień
Gość
8 lat temu
Radzio jest spoko :-)
gość
8 lat temu
Ja tam ich lubię! tacy pozytywnie zakręceni:)
gość
8 lat temu
wszystko wszystkim ale pasuja do siebie
Najnowsze komentarze (172)
angie
8 lat temu
Ja tam się zastanawiam jak oni za nimi z tymi kamerami zapie*dalali.
gość
8 lat temu
Dajcie spokój już z tymi Majdanami bo już się przejadło faktycznie co za dużo to niezdrowe
Gość
8 lat temu
Bardzo ich lubię fajna parka
Gość
8 lat temu
Bardzo ich lubię fajna parka
kasia
8 lat temu
cudna para uwielbiam was
Ukulele
8 lat temu
jezu, jakie ona ma nogi!
Gość
8 lat temu
Nie mam nic do nich są fajną parą, ale własne reality show to durny pomysł ile można oglądać te same twarze
hanka
8 lat temu
to byłoby super!!!! ja chcę, oni maja taka fajna energię
gość
8 lat temu
Rozenek jest rozdrazniona a radzio nie wie ze to MENOPAUZA
gość
8 lat temu
Weżcie już skonczcie z pokazywaniem tych Rozenek Zygac juz sie chce wszystko na pokaz i dla reklamy..........
gość
8 lat temu
MAJĄ SWOJE 5 MINUT- NIECH KORZYSTAJĄ! CHĘTNIE BĘDĘ ICH OGLĄDAŁA NA CO DZIEŃ , PIĘKNA PARA I INTELIGENTNA- PRZECIWIEŃSTWO DODY!!!
gość
8 lat temu
Pierdoły
gosc
8 lat temu
Ja na prawdę lubię tą pare cholera ...😄
gość
8 lat temu
Przez media myślałam że są aroganccy, pyszni i zadufani w sobie ale patrząc na nich w Azja expres zmieniłam zdanie. Są fajni i tacy normalni.
...
Następna strona