Poniedziałek 26.09.2016 19:15

Majdan o Rozenek: "Jest szalona i energiczna. "Nie mów do mnie teraz" weszło do naszego domowego słownika"

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan Radek Majdan

Majdan o Rozenek: "Jest szalona i energiczna. "Nie mów do mnie teraz" weszło do naszego domowego słownika"PUDELEK EXCLUSIVE

Nieoczekiwanie dla producentów Azja Express, a zwłaszcza dla prowadzącej program Agnieszki Szulim, najbardziej barwnymi uczestnikami wyścigu prowadzącego przez cztery azjatyckie kraje okazali się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Zdecydowali się na sprzedanie swojej prywatności i ujawnienie łączących ich relacji, jak zapewniają w wywiadach, bez żadnej cenzury. Ujęli widzów tym, jak ciepło się do siebie odnoszą i jak dbają o siebie nawzajem, co często bywa niepozbawione akcentów humorystycznych.

Niektóre wyrażenia, jak "nie mów do mnie teraz" czy "wiosłuj, Małgosia, wiosłuj" weszły do naszego domowego słownika - ujawnia Radosław w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Doświadczyliśmy wielu ekstremalnych sytuacji, a te określają nas najlepiej, bo emocje biorą górę i trudno się kontrolować. Przetrwać pomogło nam poczucie humoru. Rzeczywiście, Małgosia bywała nakręcona i rozdrażniona. Wtedy nie dolewałem oliwy do ognia. Weszła w rywalizację na sto procent. Drzemie w niej duch wojownika, nigdy się nie wycofuje.

Ekstremalną, jak sami ją nazywają, próbę dla swojego związku Majdan i Rozenek uczcili na początku września ślubem. Mimo że był on dużo tańszy i skromniejszy niż wcześniejsza o dwa tygodnie ceremonia Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka, to Majdanom znów udało się przyćmić największą rywalkę Małgosi w TVN-ie. Od wakacji jej akcje w stacji systematycznie rosną - podobno szefowie poważnie rozważają nawet nakręcenie reality show z nią i Radkiem w rolach głównych.

W rozmowie z tabloidem Radzio wspomina, jak to się właściwie zaczęło.

Małgosię chciałem poznać znacznie wcześniej, ale nie było okazji - wyznaje Majdan. Aż szczęśliwym zbiegiem okoliczności byliśmy w tym samym kinie. Robiłem wszystko, by znaleźć się blisko niej. W końcu wymyśliłem jakiś pretekst i podszedłem. Pamiętam, że powiedziała wtedy: "Nie stawaj obok mnie, bo napiszą, że będziesz moim trzecim mężem". Jak dobra czarodziejka! Przepowiednia właśnie się spełniła. Kocham ją za to, jaka jest: szalona, energiczna, ambitna, inteligentna, ale również wrażliwa oraz delikatna. Każda prawdziwa miłość się uzupełnia i tylko te dwie osoby wiedzą, a może bardziej czują, co tak naprawdę je łączy i dlaczego są ze sobą szczęśliwe. Artyści i sportowcy dojrzewają trochę później, do pewnego momentu są dużymi dziećmi. Nie jestem wyjątkiem. Ale teraz najważniejsze są spokój i rodzina. Mam dziś pewność, że znajduję się we właściwym czasie i z właściwymi ludźmi. To właśnie daje mi szczęście, ale jednocześnie motywację do działania. Cieszę się, że Małgosia weszła w moje życie, bo wprowadziła do niego dużo koloru.

Michał Wiśniewski doradzał Majdanom ostatnio, żeby przyjęli propozycję wystąpienia w reality show, bo to dobry zarobek. Jak sądzicie, zgodzą się? Radek ma już pewne doświadczenia z Dodą i Barem... Zobacz: Wiśniewski radzi Majdanom: "Niech wpuszczą kamery dla pieniędzy. Ja nie żałuję"

Majdan do Rozenek: "Chodź tu ku*wa! Daj plecak!"


Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (210)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 210
Odpowiedz
38 134
zgłoś
g 26.09.2016 19:20
tej parze juz dziekujemy
Odpowiedz
4 50
zgłoś
dagi 26.09.2016 19:20
first!
Odpowiedz
38 94
zgłoś
gość 26.09.2016 19:20
Błagam... Ile można o nich pisać???!!!!
Odpowiedz
36 73
zgłoś
gość 26.09.2016 19:21
to jest naprawdę tragikomiczne
Odpowiedz
610 163
zgłoś
gość 26.09.2016 19:21
wszystko wszystkim ale pasuja do siebie
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 210