Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolejne pacjentki Chazana ujawniają: "Mdlałam i wymiotowałam z wycieńczenia! NIE DAŁ ZNIECZULENIA mówiąc o grzechu pierworodnym!"

1503
Podziel się:

"Mówił, że dziecko jest zdrowe, a kiedy było za późno na aborcję, okazało się, że ma nieodwracalne wady genetyczne. Wiedział wcześniej, ale powiedział, że zrobiłabym skrobankę, dlatego lepiej, że się nie dowiedziałam. Córka żyła dwa dni".

Kolejne pacjentki Chazana ujawniają: "Mdlałam i wymiotowałam z wycieńczenia! NIE DAŁ ZNIECZULENIA mówiąc o grzechu pierworodnym!"

Anna Grzybowska kilka dni temu, w dniu 12. urodzin syna, postanowiła upublicznić historię jego narodzin. Niestety dla niej i dziecka - dyrektorem szpitala był wtedy profesor Bogdan Chazan. Fanatycznemu katolikowi nie spodobało się, że Ania chce rodzić w wyniku cesarskiego cięcia. Zaczęło się tak:

Co, pani redaktor? Myśli pani, że będzie miała pani jakieś specjalne traktowanie, tak? Poród siłami natury jest najlepszy i dla pani i dla dziecka. Dzieci rodzone przez cesarkę nie mają więzi z matką. Pani zdaje się jest po rozwodzie, a dziecko jest innego ojca, tak? Za swoje grzechy trzeba płacić!

Post i wspomnienia matki udostępniono na Facebooku ponad 5 tysięcy razy. Szybko okazało się, że spotkanie z profesorem to trauma na lata. Przypomnijmy, że Chazan przyznał w mediach, że sam wykonywał kiedyś aborcje, przeszedł jednak na stronę środowisk radykalnie antyaborcyjnych. Zrobiło się o nim głośno, kiedy lecząc własne sumienie odmówił pacjentce wykonania aborcji, mimo że płód był uszkodzony. Ciężko chore dziecko zmarło tuż po narodzinach. Chazan był jednak szczęśliwy i spełniony jako katolik.

Po tym, jak Grzybowska opublikowała w sieci wspomnienie spotkania z Chazanem, zaczęły do niej napływać listy od innych kobiet (i mężczyzn), które mają równie bolesne wspomnienia. Oto tylko kilka z nich:

Cały czas mówił mi, że moje dziecko jest zdrowe. Dopiero w piątym miesiącu, kiedy już było za późno na aborcję, okazało się, że ma nieodwracalne wady genetyczne i poza organizmem matki nie przeżyje. On wiedział o tym wcześniej! Powiedział mi, że gdybym wiedziała, to zrobiłabym skrobankę, dlatego lepiej, że dowiedziałam się później! Moja córka żyła dwa dni - relacjonuje Małgorzata.

Moja żona rodziła na Madalińskiego w 2003 roku. Od początku było wiadomo, że musi mieć cesarkę. Miała przy sobie komplet dokumentacji medycznej, z której wynikało, ze nie urodzi bez cesarskiego cięcia. Chazan uznał, że będzie rodzić siłami natury. To była makabra, bo rodziła 18 godzin, zwijając się z bólu. Nie dostała żadnych leków przeciwbólowych, bo on coś mówił o grzechu pierworodnym - opisuje Stanisław.

Też miałam tę nieprzyjemność rodzenia u Chazana w 2004. Byłam indukowana prawie 3 tygodnie urodziłam prawie w 43 tc. Usłyszałam od niego, że jakby Pan Bóg chciał, żebym rodziła cesarką, to by mi suwak zamontował - dodaje Klaudia.

8 lat temu zostałam przez Chazana osobiście wydalona z oddziału, na który zostałam przyjęta kilka godzin wcześniej na zabieg usunięcia ciąży ektopowej w 10 tyg. Powód: ciąża zdrowa, niezagrażająca życiu matki. 3% tego typu ciąż ma szanse na przeżycie. To już nie chodzi o światopogląd czy religię. To jest szarlataneria! Wtedy nie było mowy o deklaracji sumienia, a mimo to nic nie wskóraliśmy - wspomina Kamila.

11 lat temu urodziłam naturalnie po 38h porodzie. Tak się zaparł, że naturalnie... Znieczulenie dał po ok 34h, gdy mdlałam i wymiotowałam z wycieńczenia. Wprost powiedział, że dostane pomoc, jak wpłacę cegiełkę. Dzięki Bogu, wszystko skończyło się dobrze - opisuje Wioletta.

Komentarz jest tu chyba zbędny. Współczujemy wszystkim kobietom, których kosztem Chazan poprawił sobie humor.

Zobacz także: "To, co się dzieje w Polsce, to cofnięcie nas do średniowiecza! BĘDZIEMY CHRONIĆ GWAŁCICIELI"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1503)
gość
6 lat temu
Nisch Bog wymierzy temu sadyscie kare
Gość
6 lat temu
Hipokryzja to dopiero grzech, panie Chazanie.
Gość
6 lat temu
K****a !!
Gość
6 lat temu
Psychopata. Nienawidzi kobiet. Niestety wiele takich lekarzy pracuje w szpitalach i przychodniach. Sama nie nam dzieci, ale znajome mi opowiadały, że jak leżały na patologii ciąży lekarze zachowywali się tragicznie, mówiąc np. Trzeba było nie dawać to by nic nie bolało itp. Masakra.
gość
6 lat temu
katolik nie może zabić płodu , zarodka czy kto jak to nazwie, ale za to żołnierze zabijający na dalekowschodnich misjach - rzecz święta i nawet biskup polowy pokropi wodą. co za fałszywi ludzie.
Najnowsze komentarze (1503)
Gość
4 lata temu
On jest chory psychicznie
Gość
4 lata temu
Życzę mu zeby w zyciu tez go spotkalo dlugo trwale cierpienie. To jest poprostu znęcanie sie nad kobietami i czerpania przyjemnosci w ich upokarzaniu.
gość
4 lata temu
m***a i sadysta , niech tak cierpi jak te pacjentki
gość
4 lata temu
co za p***y dran z tego sadysty
Gość
4 lata temu
M***a i nic więcej. Pozbawić h.. Prawa wykonywania zawodu i tytułów naukowych.
Gość
4 lata temu
Kobietki macie wybór i niechodzcie do tego sadysty
Gość
4 lata temu
Zwykła k**w, bo człowiekiem a tym bardziej lekarzem nie jest.. Ma czerep zryty, psychopata.
Gość
4 lata temu
Ma mordę zakazaną sadysta
Gość
5 lata temu
P******c za genitalia! Ciekawe ile by wytrzymal w bolu...?
gość
5 lata temu
P***b
gość
5 lata temu
a to nie było i nie ma innych lekarzy ?. Wiadomo - durnota leci na tytuły - profesor, docent itp. p*******i. Tak jest i obecnie. I to nie tylko w gin.-poł.
K
5 lata temu
Chazan i Kaczyński to panowie, którzy postanowili mścić się na ludziach i świetnie im to wychodzi.Mam nadzieję, wcześniej czy później z to zapłacą.Bóg widzi wszystko.
Gość
5 lata temu
To wszystko jest chore Dobrze że jestem już mam swoje lata i długo nie pożyjem
Gość
5 lata temu
Mengele polskiego położnictwa...w*n z zawodu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie