Trwa ładowanie...
Przejdź na

Owsiak do Terlikowskiego: "To, co pan pisze, jest podłe! Uważam Pana za bardzo złego człowieka"

514
Podziel się:

"To co Pan napisał i jeszcze napisze jest na wskroś podłe z tym mundurem SS na czele. Obraża Pan moją żonę".

Owsiak do Terlikowskiego: "To, co pan pisze, jest podłe! Uważam Pana za bardzo złego człowieka"

Tomasz Terlikowski zadbał o to, by od poniedziałkowego poranka głośniej niż o Czarnym Proteście, było o nim samym i jego opinii na temat strajkujących kobiet. Postanowił przebić wszystkich i porównał uczestniczki demonstracji do SS-manek. Wpisu Terlikowskiego zawstydziła się chyba nawet Telewizja Polska, bo dziennikarz nie wystąpił jako ekspert w materiale podsumowującym poniedziałkowe protesty. Wkrótce sam stwierdził, że bezpieczniej jednak będzie za niego przeprosić.

Wpis Terlikowskiego postanowił skomentować Jerzy Owsiak. Jego zdaniem Terlikowski sam grzeszy, poniżając kobiety i porównując je do nazistek:

Moja żona i wszystkie dziewczyny z naszej Fundacji są już w domu. Przemoczone, zmarznięte, ale szczęśliwe. Dzidzia opowiadała mi o niezwykłej atmosferze w miejscu, gdzie mogły z innymi kobietami przygotować plakaty, na których wypisywały swoje hasła. Była herbata i fantastyczna współpraca wszystkich ze wszystkimi. A potem potok ludzi, który szedł w stronę Placu Zamkowego. Bardzo dużo młodych, a także bardzo dużo osób w wieku mojej żony i seniorów, którzy przybyli na tę demonstrację swoich przekonań.

Zaproponował Pan im mundury SS ze swastyką na opasce. Stwierdził Pan bardzo cynicznie, że to jest strój na tę demonstrację. Osobiście mnie Pan obraził każąc, aby moja żona także taki mundur ubrała. I tysiące, dziesiątki tysięcy, setki tysięcy innych żon, innych kobiet, także naszych córek i moich wnuczek.

Żyje Pan w czasach, w których niestety symbole te są tolerowane i uznane jako symbol Boga Słońca. Podobnym co Pan językiem operują politycy prawicy. Minister Spraw Zagranicznych używa słowa "zabawa" a posłowie potrafią to nazwać schizofrenią i upolitycznieniem sprawy (sic!). Obraża Pan moją żonę, która razem ze mną i z czterdziestoma kilkoma innymi wspaniałymi ludźmi tworzą Fundację WOŚP. Ludzie często mnie chcą przybić piątkę, a to moja żona ze swoim działem medycznym zajmuję się całą logistyką zakupu sprzętu medycznego.

Trzeba być skończonym łobuziakiem, aby próbować decyzję mojej żony nazwać "zabawą", "schizofrenią" i "politykowaniem". Nie ma Pan zielonego pojęcia o ratowaniu życia ludzkiego! Pisząc o Pana rozmodleniu popełnia Pan grzech za grzechem. To co Pan napisał, to co Pan pisze i jeszcze napisze jest na wskroś podłe z tym mundurem SS na czele. Ale nie byłbym sobą, gdybym Panu jeszcze jednego na koniec nie powiedział.

Jak będą się Panu już paliły stopy i poczuje Pan ogień na plecach, zawsze uchylę Panu w tej nagłej ucieczce z życia drzwi. Taki jestem. Niech Pan tylko nie biegnie szybciej niż żona, bo uznam wtedy Pana za tchórza. Dziś uważam Pana za bardzo złego człowieka. To był najpiękniejszy obywatelski poniedziałek w nowej rzeczywistości. Chylę czoła przed każdą osobą, która brała w tym udział.

Zobacz także: Terlikowska: "TO ABSURD, że my dzisiaj się zastanawiamy, czy zabijać jakiś ludzi, czy nie zabijać!"
Zobacz także: Zobacz też:
KOMENTARZE
(514)
Gość
6 lat temu
Brawo Jurek!
Gość
6 lat temu
Idź trerlikowski robić na szydełku , znajdź jakaś pasje
Gość
6 lat temu
Bo Terlikowski to typ inkwizytora, nadawałby się. Z przyjemnością paliłby kobiety na stosach modląc się żarliwie o ich zbawienie i uważając się za spełniającego wolę Boga. Tacy są najgorsi...
Gość
6 lat temu
Moze Terlikowski raz zaangazuje sie i pomoze jakiejs rodzinie z chorym dzieckiem. Moze niech pomieszka kilka dni, zaplaci za leki..
Gość
6 lat temu
Dobrze mu napisał. Brawo Owsiak
Najnowsze komentarze (514)
gość
6 lat temu
nie uważacie, ze Terlik (wersja w okrągłych okularach) i Owsiak są do siebie wizualnie dosyć podobni?
gość
6 lat temu
Brawo Jurek!!! Tylko wysoką kulturą i subtelnością możemy zwalczać chamstwo takich ludzi, jak Terlikowscy. Piękna wypowiedź, tylko, czy Terlikowski ją zrozumie..... Dzięki za Twoją działalność Jurku,
gość
6 lat temu
Terlikowski ma taką minę jakby mu ktoś do doopy wsadził wibrator
kama
6 lat temu
kochamy Cie JUREK,Jestes wielki
kama
6 lat temu
Terlikowski ty jestes p*****k aby ublizac kobietom Wes te swoja babe i dzieciarnie i idz na plaze poopalac sie
gość
6 lat temu
Terlikowski to oszołom to on nadawałby się do gaestapowca ,według niego , kto nie wierzący i nie po jego myli ,to do pieca. BRAWO Jurek więcej mu się należało- to jest psełdokatolik jak go widę z e swoją żona to mi się ż.....ć chce
gość
6 lat temu
Co za BUC z tego katoliba
gość
6 lat temu
PiS ma rękę w dobieraniu takich cudaków , jak nie Krystynka to Terlikowscy i pozostałe "stado" inaczej sprawiedliwych . Panią Terlikowską nikt nie obraża , znając wcześniej jej wypowiedzi .......,........ i kamieni kupa . Państwa Terlikowskich "poświęcamy" w ręce Boga , tu na ziemi nie ma dla nich lekarstwa .
gość
6 lat temu
Terlikowski to zakompleksiony dewiant
gość
6 lat temu
brawo panie jurku
mmmm
6 lat temu
co po taki terlikowski żyje
Gość
6 lat temu
Panie Jurku dziękuję za te piękne słowa, one do tego pana nie przemówią to chory człowiek a Pan jest wspaniały i szlachetny
gość
6 lat temu
pozdrawiam pana terlikowskiego , o***k to oszust i z******j skórwysyn na dodatek .,.........
gość
6 lat temu
Brawo Jurek !!! Polacy Cię kochają !!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie