Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolejne dramaty w "Azja Express": "Nie chcę tu jeść, chyba słyszałam wycie psa..."

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
121
Podziel się:

"Nie lubię spać sama" - wyznała Lisica. "To by było przykre".

Kolejne dramaty w "Azja Express": "Nie chcę tu jeść, chyba słyszałam wycie psa..."

W programie Azja Express pozostało już tylko 6 par. W zeszłym tygodniu dzięki zaradnej "Renulce" z ekipą pożegnali się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, uważani za jedną z najbarwniejszych par. O wejście do finałowej trójki, która powalczy o zwycięstwo z Bangkoku rywalizują Iza Miko z Leszkiem Stankiem, Hanna Lis z Łukaszem Jemiołem, Agnieszka Włodarczyk z Marią Konarowską, Pascal Brodnicki z Pawłem Dobrzańskim, Michał Żurawski z Ludwikiem Borkowskim oraz Renata Kaczoruk z Weroniką Budziło.

Najnowszy odcinek rozpoczął się wspólną modlitwą w świątyni buddyjskiej w Ba Sang. Tam uczestnicy otrzymali koperty z zadaniami. Ścigając się do mety pierwszego etapu w Ban Pa Ho, musieli nauczyć się na pamięć mantry po laotańsku. Okazało się, że zdobycie transportu jest w Laosie znacznie trudniejsze niż w Wietnamie, a i porozumienie się powoduje wiele problemów.

O wiele mniej osób rozumie tu po angielsku niż w Wietnamie - żalił się Łukasz Jemioł.

Może ten region taki jest - rozważał Pascal. Może jak uciekniemy z tego regionu to będzie lepiej. Mam wrażenie, że ludzie tutaj się boją.

Jako pierwsi na metę etapu, mieszczącą się w szkole dla mnichów w Ban Pa Ho dotarli Michał i Ludwik. Na miejscu musieli znaleźć mnicha ze zdjęcia i wyrecytować przed nim wyuczoną modlitwę. Wszyscy uczestnicy mieli z tym spore problemy.

Oni są tacy sami - narzekała Hania.

Kolejny etap wyścigu prowadził do kompleksu świątynnego Luang Prabank. Jako pierwsi dotarli tam Michał i Ludwik. Walka o amulet rozegrała się między nimi, Izą i Leszkiem oraz Hanną i Łukaszem. Renata i Weronika przybyły jako czwarte i nie zakwalifikowały się do rywalizacji. Konkurs polegał na tym, by jedna osoba z pary stała na jednej nodze na stopniu, a druga szukała odpowiedzi na pytania z koperty. Polegały one głównie na liczeniu posągów Buddy.

Łukasz miał gorsze zadanie. W piekącym słońcu musiał ustać na jednej nodze - narzekała Hania.

Przy okazji powstały wątpliwości, czy Jemioł nie pomaga sobie drugą nogą. On sam szedł w zaparte, że nie, chociaż kamera pokazywała inaczej. W końcu spadł ze stopnia.

W ogóle nie czuję się winny - zapewnił. Nie byłem zły na Hankę, bo sam nie mogłem doliczyć się smoków. Myślę, że ktoś, kto układał pytania, sam się pomylił.

Amulet wygrali Michał i Ludwik, wyprzedzając o sekundy Leszka i Izę.

Nam nie zależy na tych amuletach, tylko na zabawie - wyznał Leszek.

Nie no, fajnie jest mieć trochę żelaza, którego nie da się wymienić na pieniądze w żadnym kraju - skomentował Ludwik.

Kolejnym zadaniem było pokonanie 140 kilometrów do punktu widokowego Pho Khan, ze znalezieniem noclegu po drodze. Przy tej okazji wybuchła awantura między Izą i Leszkiem.

On mówi, że mamy problemy z transportem przez mój amerykański akcent. A, czyli to moja wina - wyrzucała mu Iza. Ty to jesteś taki ciągle spięty.

Ty za to jesteś wyluzowana, no przestań - odciął się Stanek.

Wystarczyło jednak, by Iza znalazła nocleg, a Leszek autobus, by wszystkie żale poszły w niepamięć, a oni sami doszli do wniosku, że jednak są "dream teamem".

To było wspaniałe, bo facet odstąpił nam swoje własne łóżko i jeszcze zaprosił na kolację - skomentował Leszek.

Na znacznie większe problemy natrafili Łukasz i Hanna. Początkowo Łukasz przedstawiał ją jako swoją żonę, jednak szybko wyszło na jaw, że małżeństwo, jeśli nie pochodzi z jednej wioski, nie może dzielić pokoju w nocy. To dla Lisicy był cios.

Ja nie lubię spać sama, to by było przykre - wyznała. Okazało się, że w tej kulturze małżeństwa, jeśli nie są z tej wioski, nie mogą spać w jednym pokoju. Wtedy postanowiłam sobie: wracam do Warszawy.

Wtedy zdecydowali jednak zmienić strategię i Łukasz przestawił Hanię jako swoją siostrę. Pozwolono im spać w jednym pomieszczeniu, ale okazało się, że w tym samym śpi większa część wioski, przy czym niektórzy głośno chrapali.

Ale przynajmniej nie zostali wyrzuceni w czasie ulewy, jak Renata i Weronika, których gospodyni nagle się rozmyśliła. Na szczęście szybko znalazły nowy nocleg.

Ja raczej nie chcę tu jeść - wyznała Weronika. Chyba słyszałam wycie psa...

Podziwiam Hankę i Łukasza, bo oni są tacy fancy-szmancy, a tu, wiesz, śpią w takich miejscach - zwierzył się Leszek Izie w autobusie, wiozącym ich na metę. Nikt się po nich nie spodziewał, że mkną tak szybko. Każdy sobie radzi jak może. Wygra kto wygra, a że nie wygramy my, to trudno.

Rzeczywiście, na metę odcinka jako pierwsi dotarli Hanna i Łukasz i to oni wygrali immunitet, ku niemiłemu zaskoczeniu pozostałych, podejrzewających ich nawet o nieczystą grę.

Mam wrażenie, że coś się przełamało - wyznała Hania. Mieliśmy mega farta.

To się toczy jak toczy, kamera jest świadkiem - skomentował Łukasz.

Ne mecie dostali zadanie połączenia uczestników w nowe pary. Już wiadomo, że w kolejnym odcinku razem walczyć będą między innymi Iza z Pascalem i Agnieszka z Pawłem.

Zobacz także: Aleksandra Ciupa: wzięłaby udział w "Azja Express" lub "Agencie"?
Zobacz także: Zobacz też:
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(121)
Gość
6 lat temu
Łukasz Jemioł to bardzo zadufany w sobie człowiek. Uważa siebie za niewiadomo kogo. Hania tak narzekała na nocleg a przecież ci ludzie przyjęli ich i tak żyją na codzień. Hania i Jemioł myśleli że nie przeżyją tej nocy....bo pan chrapał i tv włączony. Jemioła do wojska na miesiąc od razu bym dała żeby chłopca nauczyli pokory
Gość
6 lat temu
Wiemy, wiemy Hanko że nie lubisz spać sama. Dlatego sypiasz z mężami przyjaciółek.
Gość
6 lat temu
Renulka dziala mi na nerwy :/
Gość
6 lat temu
Nie oglądam ale mam wrażenie ze Ci ludzie z tych wiosek myślą że jakaś banda idiotów ich nawiedziła
Gość
6 lat temu
Ta Lis i jej koleszka zalosni na maksa! I Kaczoruk tez
Najnowsze komentarze (121)
gość
6 lat temu
Hanna Lis jest brzyda i nesympatyczna. Nerwowa i rozczeniowa. P******a baba
gość
6 lat temu
baba wojewódzkiego wstrętna i przygłupia i gdzie ona była modelką??? W Bonprixie????
ania
6 lat temu
Przykro patrzeć na Hannę i Jemioła kiedy ofiarowany jest im nocleg i strawa a oni jeszcze kręcą nosem. Pojechali w kraje biedy. Oni nie są ciekawi tych ludzi ich zwyczajów ich życia. Renia jest również do nich podobna. Fajna jest jej koleżanka....empatyczna i skromna Fantastyczna para -Michał- Ludwik - dobre serducha mają, potrafią się cieszyć małymi rzeczami. Jak oni zachwycali się widokiem - a dostali metę na dworzu. :)
gość
6 lat temu
Kompromituja się w tym durnym programie żebrząc o darmowe przejazdy i noclegi, nie zrobiłabym tego dla żadnego zaistnienia, żadnych pieniedzy ! A ci debile zrobia wszystko!
gość
6 lat temu
Hanka najfajniejsza w tym programie , zachowuje sie tak jak kazdy z nas by sie zachowywal w takich warunkach ... a ze przeklnie to fajnie - wszyscy klna hahaha
Gość
6 lat temu
jakie doły i pagórki na udach lisowa ma celulit jak jasna cholexxra
Gość
6 lat temu
Dajcie spokoj to cyrk zabawe sobie znalezli
Anonim
6 lat temu
Nie przesadzajcie, tylko "narzekała", "żalił się", a oni po prostu rozmawiają, komentują to, co widzą. To zupełnie normalne. Do tego dochodzi czas, stres, zmęczenie. Każdy jest inny i nie każdego trzeba lubić, to program rozrywkowy, więc trochę luzu ;)
gość
6 lat temu
Bo azjaty to nie za bardzo inteligentni nie są raczej drapieżni i bez empatii wszystko tłumaczą bo muszą przezyć....nie jestem rasist ale ich nie znosze .....japonczycy bardziej otwarci a azjaty w wawce nie integrują się z nikim
gość
6 lat temu
LIs, Jemioł, Żenulka - tragedia, reszta ok.
gość
6 lat temu
Żałosna, bardzo żałosna. Czy ta kobieta nie widzi jak bardo się pogrąża tym programem? Niech się weźmie za porządną robotę. Może do jakiejś się nadaje.
gość
6 lat temu
Uwielbiam Izę i Lenia :)
Jaaa
6 lat temu
A ja się pytam jaki cel ma ten program?
gość
6 lat temu
Wiemy, wiemy Hanko że nie lubisz spać sama. Dlatego sypiasz z mężami przyjaciółek.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie