Trwa ładowanie...
Przejdź na

Co dalej z "czarną wdową" z "Rolnik szuka żony"? TVP NIE KOMENTUJE. Dowiedzieli się o tym z Pudelka...?

183
Podziel się:

Produkcja programu też długo nie chciała nam odpowiedzieć, czy to ona i dlaczego szukają jej kolejnego męża... W końcu odpowiedzieli wymijająco. Starają się teraz przemontować odcinki, w których występuje Beata?

Co dalej z "czarną wdową" z "Rolnik szuka żony"? TVP NIE KOMENTUJE. Dowiedzieli się o tym z Pudelka...?

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o sprawie trzeciej edycji misyjnego programu _**Rolnik szuka żony**_. Dotarły do nas bowiem sygnały, że jedna z kandydatek do ręki rolnika Marka pojawiła się już kiedyś na ekranie. Niestety, w roli, o której i ona, i Telewizja Polska woleliby raczej zapomnieć.

Jak informujecie nas w wielu prywatnych wiadomościach, wszystko wskazuje na to, że Beata to "czarna wdowa" z reportażu Superwizjera TVN z 2011 roku, w którym opisano tajemniczą śmierć 32-letniego Adama Borońskiego. Według oficjalnej wersji śledczych mężczyzna miał popełnić samobójstwo, ale jego ojciec twierdzi, że w sprawę zamieszana jest właśnie Beata.

Policja, która interweniowała w mieszkaniu Adama i Beaty odnalazła ciało mężczyzny, który miał umrzeć w wyniku zażycia dużej dawki leków nasennych, których śladów jednak ostatecznie nie znaleziono w jego organizmie. Ojciec Borońskiego twierdzi też, że ktoś podszywał się pod jego syna, którego ciało… schowano do wersalki. Dziwnym trafem jeden z policjantów, który był feralnej nocy w mieszkaniu Borońskich, popełnił samobójstwo. Podobnie jak kolejny partner Beaty, biznesmen Jarosław Duda.

Od ubiegłego tygodnia usiłujemu skontaktować się z Telewizją Polską oraz produkcją programu Rolnik szuka żony. Niestety, bezskutecznie. Nikt z TVP nie chciał skomentować tych doniesień. Jednocześnie z sieci nadal usuwane są komentarze zwracające uwagę, że czarna wdowa z reportażu Superwizjera i Beata z Rolnik szuka żony to ta sama osoba.

Niestety, wiemy już, dlaczego milczenie trwało tak długo. Nasze zródło z telewizji potwierdziło, że w TVP dowiedziało się o przeszłości Beaty od widzów i z Pudelka (!). Producenci starają się teraz w ekspresowym tempie przemontować niewyemitowane jeszcze odcinki, żeby było jej w nich jak najmniej.

Centrum Informacji TVP odpowiedziało nam dziś wymijająco, nie odnosząc się do przeszłości "czarnej wdowy". Napisano tylko, że formuła programu wyklucza weryfikację uczestników, a "prawdziwe życie i prawdziwi bohaterowie są największą jego wartością"…

Gratulujemy "czarnej wdowie", że z taką przeszłością pchała się do telewizji. Miejmy nadzieję, że dzięki temu policja jeszcze raz przyjrzy się tej sprawie.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": zwiastun 6. odcinka
Zobacz także: Zobacz też:
KOMENTARZE
(183)
Gość
6 lat temu
Pytanie nr jeden, czy Marek przezyl ten program, czy nie?
Pa.
6 lat temu
DOBRA ZMIANA TAKIE SZMATY NIE WIDZIAŁA! Jedna baba wykonczyła czterech chłopa! W tym dwóch policjantów. To są jaja!
xxxxx
6 lat temu
strach się bać tej kobiety współczuję kolesi owi który ją wybrał za 4 lata może go już nie być 😉
Gość
6 lat temu
Hehe czyli rolnik następny.Źycze smacznej zupki grzybowej ;)
Gość
6 lat temu
Czarna wdowa
Najnowsze komentarze (183)
gość
5 lata temu
Zwykła lafirynda szukająca bogatego rogacza. A on dał jej złote serduszko, tak potrafi perfidnie kłamać baba jedna.
gość
6 lat temu
w d***e bylicie g****o widzieliscie. Ona nic nigdy nikomu nie zrobila wrecz przeciwnie zawsze wyciaga pomocna dłon nie znacie jej nie oskarzajcie i nie oceniajcie ludzie szukaja sensacji nie znajac faktow kobieta przezyla tragedie i nie ma lekkiego zycia to Wy jestescie okropni . Nie ma dowodow nie ma wyroku ona jest w pelni niewinna i dajcie sobie spokoj z hejtami ! kobieta przezyla tragedie nie macie pojecia co czuje ;/
gość
6 lat temu
tej kobiecie nigdy w zyciu nie byl potrzebny maz tylko pieniadze....
gość
6 lat temu
Gość ma dużo hektarów pola a ona przecież w biurze nieruchomośći pracuje.Poczuła kasę bo bo nie widzę jej na wsi przy gospodarce i przy rolniku.
gość
6 lat temu
ale ten rolnik b****s ma gust
gość
6 lat temu
rolnik szuka k***y – program dla kretynów. jeżeli ktos jest do tego stopnia idiotą i bierze udział w tak p***********m programie, to musi liczyć się z konsekwencjami../czytaj pośmiewisko/ Kto o zdrowych zmysłach bierze udział w programie, gdzie iloraz inteligencji tych idiotów równy jest sztachecie w płocie, przecież nie chodzilo o to, by temu półmózgowi poszukac żony, tylko by zrobic z ludzi idiotow. Czy w programie geslerowej chodzi o polepszenie funkcjonowania restauracji?? Nic podobnego - to program produkowany, by taka kretynka jak gesler pokazała sie w tv. Dno dna. zdebilałe programy w zdebilałym tv. Co program to zkretyniała geslerowa> opierdalająca innych, to jakiś Basiora, gnojacy uczestników, to znowu> jakaś klepka i c**a - zamiast spwiwając ryczą jak stado baranów na wsi,> to z kolei tańce z idiotami albo p***ł który zowie się rafał kukawski i struga idiote.
gość
6 lat temu
Przestańcie promować tę PATOLOGIĘ. Przecież to zwykłe ZERA. Sami je kreujecie na gwiazdy czy przyjęliście zlecenie od TVN? Bardzo możliwa jest ta druga opcja. „Najlepsza programowo telewizja” znana jest przecież z promowania PUSTAKÓW, LAFIRYND i innych DZIWEK np. z programu – ekipa z warszawy., z dewiantami ..z poprawczaka z niejaką rodzynek. Skoro udało się z Joann KUPĄ, Sylwią SZOSTAK, Kaczoruk..Andżeliką FAJCHT, ŁUKOMSKĄ – PYŻALSKĄ, Rabczewską , k***ę wesołowską z tuliszkowa i knura tybałe z sosnowca..wargami sromowymi węglowską, niejaka c**a..ryvcząca jak stado bydła.. transwestytę rodzynek..Omeną MENSAH, KASZUBSKIM czy żonami HOLLYWOOD, to czemu miałoby nie wyjść z absolwentkami POPRAWCZAKÓW z programu PROJEKT LADY? Z drugiej strony PUDEL ma bogate doświadczenie w lansowaniu PUSTAKÓW. Przecież to na tutejszych łamach – po otrzymaniu stosownego PRZELEWU - rozpoznawalność zdobywały najbardziej dziś znane SZAFIARKI, kaczorulk - p****k z gradobicia,,nieuk i sepleniara, Sara MONEY, GRYCANKI, siostry BOGUSZ, SIWIEC, dodoniak czy nowa miss Euro – Marta BARCZOK. Nadal promujcie wszystkie te PRYMITYWY
gość
6 lat temu
TERAZ WYBRAŁA SIĘ PO HEKTARY .
Przybora
6 lat temu
"No i przez te grzybki, chłód rodzinnej kryptki, Nazbyt szybki dał obiadkom kres."
Gość
6 lat temu
Dlaczego ona jeszcze nie jest w więzieniu.!!!!
sadyba
6 lat temu
Jaka TV taki program, kto ogląda takie dno ? Juz Kurski postara się o dobrą wymowke, ciemny lud kupi wszystko z rezimowej TVP
gość
6 lat temu
co za paszczur .matko ty moja, a do tego dukający i sepleniący.Program dla bydła i z bydłem.. rolnik szuka k***y – program dla kretynów. jeżeli ktos jest do tego stopnia idiotą i bierze udział w tak p***********m programie, to musi liczyć się z konsekwencjami../czytaj pośmiewisko/ Kto o zdrowych zmysłach bierze udział w programie, gdzie iloraz inteligencji tych idiotów równy jest sztachecie w płocie, przecież nie chodzilo o to, by temu półmózgowi poszukac żony, tylko by zrobic z ludzi idiotow. Czy w programie geslerowej chodzi o polepszenie funkcjonowania restauracji?? Nic podobnego - to program produkowany, by taka kretynka jak gesler pokazała sie w tv. Dno dna. zdebilałe programy w zdebilałym tv. Co program to zkretyniała geslerowa> o******lająca innych, to jakiś Basiora, gnojacy uczestników, to znowu> jakaś klepka i c**a - zamiast spwiwając ryczą jak stado baranów na wsi,> to z kolei tańce z idiotami albo p***ł który zowie się rafał kukawski i struga idiote.
gość
6 lat temu
Marku pozbadz sie tego babska jak najszybciej
Fanga
6 lat temu
Radzę sprawdzić, czy nie " zadała" czegoś Markowi. Jego osioł też jakoś na zdrowiu ostatnio podupadł, bo mu numerek z oślicą nie wyszedł!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie