Macierewicz w TV Trwam: "Czarny Protest to seans nienawiści, manifestantki to przeciwnicy Polski"

664
Podziel się

Zapowiedział, że PiS i tak przeforsuje prawo antyaborcyjne, tylko mniejszymi krokami i skuteczniej. "Nie ma wątpliwości, ta ustawa z całym pakietem osłonowym, wkrótce do Sejmu zostanie skierowana".

Macierewicz w TV Trwam: "Czarny Protest to seans nienawiści, manifestantki to przeciwnicy Polski"

Działalność Antoniego Macierewicza jako Ministra Obrony Narodowej koncentruje się na wprowadzaniu kultu ofiar katastrofy smoleńskiej - z podkreśleniem zasług Lecha i Marii Kaczyńskich - do narodowych obrzędów z udziałem wojska. Nie wszyscy podzielają jego zdanie, że każde święto jest odpowiednie do odczytywania Apelu Smoleńskiego. Pomysł ten zamiast jednoczyć ludzi wokół tragicznego wydarzenia historycznego, tylko podzielił środowiska patriotyczne.

Wczoraj Macierewicz wystąpił w "cotygodniowym felietonie" TV Trwam, gdzie bronił wizerunku Prawa i Sprawiedliwości po kontrowersjach wokół ustawy antyaborcyjnej. Uważa, że cała sytuacja była... prowokacją ugrupowań spiskujących przeciwko rządom PiS.

Wszyscy, którzy przeżyli świadomie ostatnich kilka dni mają pełne rozeznanie, że udało się przeciwnikom Polski doprowadzić do takiej fali absurdalnej i zupełnie nie patrzącej na rzeczywistość nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości, do obrońców życia.

Gdyby dzisiaj przegłosowano tę ustawę to jedyne, co na pewno mielibyśmy zagwarantowane, to przedłużenie na dni, tygodnie i miesiące narastającego seansu nienawiści do polskości, do Kościoła, do chrześcijaństwa, do narodu.

Macierewicz przyznał, że PiS zagłosował przeciwko ustawie Ordo Iuris, gdyż bał się o swoją pozycję oraz utratę poparcia. Zapewnił jednak, że partia będzie dążyła do wprowadzenia takiej zmiany w prawie, ale małymi krokami, które nie wywołają takiego masowego oporu.

Czasem bywa właśnie tak, że dla osiągnięcia dobra, trzeba się na chwilę zatrzymać. Zarówno pan prezes Jarosław Kaczyński w swoim wystąpieniu w Sejmie, jak i pani premier Beata Szydło, jasno zapowiedzieli, że dzisiaj wstrzymując się działamy po to, by jutro ruszyć do przodu, by ochrona życia została w Polsce zagwarantowana. By przeprowadzić ustawę, która ją zagwarantuje. Do tego trzeba jest więcej świadomości społecznej, więcej przekonania, więcej świadomej i skutecznej naszej aktywności.

Ale nie ma wątpliwości, ta ustawa z całym pakietem osłonowym, który pokaże jak bardzo nasz rząd wychodzi na przeciw słusznym i zrozumiałym potrzebom, niepokojom matek i kobiet Polski, wkrótce do Sejmu zostanie skierowana. Ale TAK skierowana, by rzeczywiście mogła rozpocząć nowy etap rozwoju Polski i rozwoju narodu. Tego rozwoju, który fundowany musi być na obronie każdego poczętego życia.

KOMENTARZE
(664)
gość
3 lata temu
Ludzie którzy mają odmienne od was poglady to "przeciwnicy Polski"? Nic nowego, to sie przewija w wypowiedziach PiS.
gość
3 lata temu
Chora partia.
Gość
3 lata temu
Ten chlop to poprostu i****a!
Gość
3 lata temu
Nie mow do mnie teraz Macierewicz! I wogole juz nic nie mow
gość
3 lata temu
psychopata
Najnowsze komentarze (664)
gość
3 lata temu
Misiewicz to przydupas macierewicza!!!!!!!!
gość
3 lata temu
Ratujmy Polske . musimy byc razem na wszystkich protestach, brawo Kobiety i Faceci tez , brawo MY
gość
3 lata temu
Ratujmy Polske . musimy byc razem na wszystkich protestach, brawo Kobiety i Faceci tez , brawo MY
gość
3 lata temu
Macierewicz to podobno homoseksualista jest... Macierewiczuiu, kiedy wyjdziesz z szafy? Dowiemy się czegoś ciekawego o Misiewiczu i o Janigierze...
gość
3 lata temu
oj p**dowcy czas sie zacząć bac. Po tym jak dzisiaj słyszałam jak gawiedz głośno na targu wyzywała was od skur...nów to chyba czas zacząć myslec o taczkobusach. A to moze być dla was straszne. Litosci wasz elektorat nie bedzie miał.Oj bedziecie s*******c do orbana.
a
3 lata temu
czarny protest to pokazuje ze sa ludzie ktorzy mysla trzezwo, chca dobra dla nas wszystkich. Bo uwazam ze stare dziadki to powinny isc wnuki bawic a nie p*******c po salach sejmowych i tworzyc glupoty.....dajcie wladze mlodym....
gość
3 lata temu
facet, to ty jesteś największym wrogiem Polski. Ty i cały ten PIS, najlepiej zrobicie dla kraju jak wszyscy wsiądziecie do jednego samolotu.
Kobieta
3 lata temu
Nie jesteśmy przeciwko Polsce, tylko przeciwko takim jak ty, Macierewicz. Co można było spieprzyć to już to zrobiliście. Jesteśmy pośmiewiskiem w Europie z powodu takich, pożal się Bożę, fachowców jak ty. Teraz Wasze łapy wędrują pod sukienki i chcielibyście jeszcze mieć pod kontrolą nasze ciała. Wynocha od mojego ciała, zabrać mi te parszywe łapy!
gość
3 lata temu
Ludzie manifestujący to nie " przeciwnicy Polski" a przeciwnicy PIS!
gość
3 lata temu
I****a
gość
3 lata temu
facet ma rację,to nie żaden protest zrozpaczonych i przerażonych kobitek tylko polityczna zagrywka,mi osobiście rządy PIS się podobają,niech robią porządek z tym dziadostwem,to co się wyrabiało w ostatnich latach to losie,dobrze dobrze niech gonią tych peowców zasra..nych!!!
gość
3 lata temu
polska to my z nie ty durniu
gosciniec
3 lata temu
Chory czlowiek,Antony, ktorego NIKT w rzadzie nie zbadal pod katem zaburzen psychicznych.!! Osoba w randze ministra ON bezwzglednie powinna zostac poddana takim badaniom. Skutki moga byc oplakana, gdy opetany Antony kaze postawic wojsko u wrot Rosji (....). Osobnik ten ewidentnie szkodzi Polsce oraz Polkom oczerniajac Je w jakiejs televizji pn. TRWAM ( czyt. jam nieswiadomy tego, co czynie), wiec swiety boze, ojcze Rydzyku wybaw mnie z tego szatana, ktory mna miotai w te, i we wte.
gość
3 lata temu
Jełop i tyle. Wyraz gęby mówi sam za siebie.
...
Następna strona