Trwa ładowanie...
Przejdź na

50-letnia brytyjska surogatka urodzi... SZESNASTE DZIECKO! Ryzykując życiem…

143
Podziel się:

Lekarze ostrzegli ją, że kolejnej ciąży może nie przeżyć. 50-latka jest matką dwójki własnych dzieci. Trzynaścioro urodziła innym parom.

50-letnia brytyjska surogatka urodzi... SZESNASTE DZIECKO! Ryzykując życiem…

Carole Horlock to na pozór przeciętna Brytyjka, jednak jej historia jest naprawdę nietypowa. Pierwsze dziecko jako surogatka urodziła w 1995 roku. Przez kolejne lata zarabiała zachodząc w ciążę. Łącznie urodziła już piętnaścioro dzieci - w tym dwoje swoich. Powiła też jedną parę bliźniaków i trojaczki. Jak zapewnia, robi to z czystej chęci pomocy innym:

Ludzie pytają mnie, czemu się na to decyduję, podejrzewając mnie o szaleństwo na punkcie ciąży. Myślę, że szaleni są ci, którzy skaczą na bungee - przekonuje Horlock.

Jak łatwo sobie wyobrazić, tak częste zachodzenie w ciążę wiąże się z ogromnym obciążeniem dla organizmu. Ostatnia ciąża kobiety, którą przeszła w 2013 roku, była dla niej trudnym doświadczeniem. Lekarze musieli ratować jej życie, a dziecko przyszło na świat za pomocą metody cesarskiego cięcia.

Doktorzy poinformowali kobietę, że jej życie będzie zagrożone, jeśli zdecyduje się rodzić kolejne dzieci - istnieje ryzyko poważnego krwotoku i rzucawki - niebezpiecznego stanu, który może doprowadzić do śmierci ciężarnej i noworodka. Mimo to Carole poleciała do Grecji, by dokonano kolejnego zapłodnienia. 50-latka chce pomóc jeszcze jednej brytyjskiej parze.

Choć w Wielkiej Brytanii oficjalnie nie można płacić surogatkom za rodzenie dzieci, kobiety te mogą otrzymywać wsparcie finansowe w postaci zwrotu kosztów związanych z ciążą od par, których dzieci noszą w swoim brzuchu. Za każdą ciążę kobieta inkasowała od siedmiu do piętnastu tysięcy funtów.

Tu nie chodzi o pieniądze, ale o pomoc potrzebującym parom - zapewnia.

Zobacz także: 51-latka urodziła własną wnuczkę. Została surogatką dla swojej córki
Zobacz także: Zobacz też:
KOMENTARZE
(143)
Gość
5 lata temu
Jej wedżajna, jej sprawa
Gość
5 lata temu
Z potrzeby pomocy innym? Błagam... Jeśli zarabia tylko w ten sposób, to o czym ona mówi?
Gość
5 lata temu
Dobra kobieta, pomogła poczuć macierzyństwo wielu parom. Nie krytykujcie, jeżeli nie wiecie co to niemoc posiadania dzieci.
gość
5 lata temu
ile by było 500+ :D
gość
5 lata temu
To już nie jest normalne, w ogóle nie popieram tego całego biznesu rodzenia komus dziecka! to chore..
Najnowsze komentarze (143)
gość
5 lata temu
przynajmniej rodzi dzieci chciane, upragnione, wyczekane, kochane, a nie sieroty które lądują w domach dziecka
gość
5 lata temu
ale jawnogrzesznica !
a
5 lata temu
odwazna kobieta moja babcia urodzila 13 dzieci i je wychowala, 7tys funtow x 6zl to jest 42 000 zl , to jest wcale nie duzo, bo 9 miesiecy trzeba chodzic w ciazy, napewno nie pracuje i jeszcze ma swoje dzieci, naprawde to bym jej dala order....
gość
5 lata temu
Patola ma misje ahahA
Gość
5 lata temu
Jak można oddać swoje dziecko??? Ja bym nie potrafiła
gość
5 lata temu
Zboczona baba!!! jak można decydować o losie dziecka wybierać mu matkę !!!
Gość
5 lata temu
Chory mozg
Mama
5 lata temu
Sorry ale 15 tys funtow za ciaze i porod to marna kasa ..tym bardziej ze dzieciatko ktore sie urodzi musi oddac komus brrr ...troche patologiczne zachowanie "matki"
gość
5 lata temu
Upadlosc konsumencka nigdy nie byla tak dostepna jak obecnie. Jesli masz problemy finansowe, niski dochod albo jego brak, zglos sie do nas. Pomozemy Ci sie uwolnic z dlugow i zacząc zycie od nowa. Wejdz na (upadlosc-konsumencka.waw.pl).
gość
5 lata temu
nie chciałabym dziecka od 50-letniej babki.
gość
5 lata temu
Może i chodzi o pieniądze... ale widzę, że większość z Was, nie wie co to znaczy nie móc być w ciąży... Jaki to ból dla kobiety, która chce mieć własne dziecko, a nie może... mało jest takich osób jak ta kobieta. Takich, która chce pomóc.
Gość
5 lata temu
No jakos trzeba zarobic haha
gość
5 lata temu
Takie cuda tylko w UK
gość
5 lata temu
Chciwa s**z, przecież ona robi to za kasę!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie