Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kim Kardashian ZMYŚLIŁA HISTORIĘ O NAPADZIE?! Policyjne nagranie pokazuje inną wersję wydarzeń!

205
Podziel się:

Na filmie widzimy ją zrelaksowaną, bawiącą się telefonem komórkowym. "Na nagraniu nie widać śladów napaści, więc wygląda to tak, jakby sama ich wpuściła" - twierdzi były agent FBI...

Kim Kardashian ZMYŚLIŁA HISTORIĘ O NAPADZIE?! Policyjne nagranie pokazuje inną wersję wydarzeń!
bECiucXp

Od kilkunastu dni amerykański show biznes żyje napaścią na Kim Kardashian, do której miało dojść w paryskim apartamencie hotelowym. Gwiazda reality show została zamknięta w łazience i okradziona z biżuterii wartej miliony dolarów, w tym "drugiego pierścionka zaręczynowego". Po powrocie do Stanów celebrytka przestała udzielać się publicznie, zaś osoby z jej otoczenia przekonywały, że "jest pogrążona w traumie". Jej mąż miał ją nawet przekonywać do tego, by zrezygnowała z przynoszącego jej milionowe dochody udziału w rodzinnym reality show...

Czy to wszystko okaże się nieprawdą? Do sieci wyciekło właśnie policyjne nagranie mające być dowodem na to, że historia napadu przedstawione przez Kim ma pewne nieścisłości, a to, co można na nim zobaczyć różni się od oficjalnej wersji wydarzeń. Eksperci do spraw bezpieczeństwa obejrzeli nagranie, na którym widać Kardashian wewnątrz apartamentu.

bECiucXr

Według zeznań celebrytki do mieszkania wtargnęli napastnicy, którzy obezwładnili ją i zamknęli w łazience, a następnie wynieśli łup i odjechali. Jednak na filmie widzimy ją bezpieczną, okrytą kocem, przebywającą w apartamencie L’Hôtel de Pourtalès. Przez cały czas bawi się telefonem komórkowym.

Spodziewałbym się, że po takiej traumie powinna raczej być niespokojna i zszokowana - komentuje w rozmowie z Radar Online emerytowany szef oddziału detektywistycznego w Los Angeles, Henderson Cooper.

Zazwyczaj w takich przypadkach osoby niedoświadczone tak dużym stresem stają się niestabilne, zdenerwowane. Nie widzę tu niczego, co wskazywałoby na taki stan - dodaje.

Przedstawiciele Kim Kardashian twierdzą, że film nie oddaje faktycznego stanu rzeczy, ponieważ przedstawia sytuację zarejestrowaną pięć godzin po napadzie.

bECiucXx

Specjaliści podkreślają też, że na nadgarstku Kim nie da się dostrzec śladów taśmy, którą miała być obezwładniona, ani żadnych śladów tego, jak - podobno - desperacko próbowała się z niej uwolnić. Przy wejściu do pokoju nie widać również żadnych oznak gwałtownego wtargnięcia, do jakiego miało dojść zgodnie z zeznaniami Kim.

Kolejnym dziwnym wątkiem w całej historii jest fakt, że w apartamencie obecne były kamery, choć rodzina Kardashian zastrzegała, że w czasie pobytu Kim w Paryżu nie kręcono kolejnego odcinka reality show.

Czy cała napaść okaże się jak zwykle komedią odegraną na potrzeby mediów? Kuba Wojewódzki i "Renulka" mogą tylko pozazdrościć Kardashianom takiego rozmachu.

bECiucXy
bECiucXz
bECiucXA
Zobacz także: Kim Kardashian pozywa serwis internetowy
Zobacz także: Zobacz też:
bECiucXS
KOMENTARZE
(205)
gość
5 lata temu
beka z naiwnych co uwierzyli i tak współczuli.wiadomo było ze to był blef!
gość
5 lata temu
Nie może znieść że siostry stają się sławniejsze i siedzi cały dzień myśląc jak zwrócić na siebie uwagę...
Gość
5 lata temu
Wiedzialam ze sciemnia!!
bECiucXT
wlasna gwiazd...
5 lata temu
celebryci sa dla malych ludzi, pozdrawiam z realu
gość
5 lata temu
Dobry cyrk, widać było od razu. Ciekawe czy "ukradzione" pierścienie schowała w słynnej części ciała.
Najnowsze komentarze (205)
gość
5 lata temu
tak celebryci bogacą sie na chamstwie i oszustach
Gość
5 lata temu
Od początku widać było, że to blef
Gość
5 lata temu
Haha desperatka
gość
5 lata temu
To raczej Rozenkowe Majdany moga Kim pozazdroscic....slawy i kasy
Gośćf fuj j
5 lata temu
Po prostu reality chca skończyć i teraz sfingowany napad żeby lady byla przerazona i zakoncza z mediami i chca spokojnie zyc
gość
5 lata temu
Od razu powiedziałem, że to jest sfingowane, a durnota ogląda, czyta, podpala się jakby nie wiem co się stało. I kto to w ogóle jest ta KK, ludzie opamiętajcie się Oni żyją z waszej głupoty.
gość
5 lata temu
nudziara i zdzira...
gość
5 lata temu
p*****l sie z tymi twoimi zarobkami, klamiesz jak nienormalny, nie woadomo po co ???
bECiucXL
Gość
5 lata temu
Ona ma taką ochronę ze nikt by się nie ważył ja okradać chyba 3ochroniarzy ma gdzie byli ?
kaczor
5 lata temu
chora rodzina masakra mamusia najlepsza
gość
5 lata temu
Bo Brangelina się rozwodziła, i wszyscy tylko Brad to Angelina tamto, i cały świat miał wielką d... Kim w du..e
gość
5 lata temu
bizuteria sprzedana... nie skradziona... dla podwojnej kasy-odszkodowanie... , kanye za duzo na swoje "kolekcje" wydal
gość
5 lata temu
Nie no miała być 5h w szkku 😅 dziewczyna w obcym kraju dzwoniła do bliskich też mi nowość... jedna z bardziej dbających o wygląd kobieta na świecie napewno by siedziała 5h w rękach z obklejoną taśmą i napewno odczyn po taśmie tyle by się trzymał 😂🙈🙉🙊
Gość
5 lata temu
Biedne dzieci..... mieć tak p....ą matkę ..... żal
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECiucYE
bECiucYF
bECiucYG
bECiucYH
bECiucYI
bECiucYn