Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matka zmarłej tragicznie dziewczyny Careya: "Chcemy, by świat dowiedział się prawdy o Jimie!"

131
Podziel się:

"To człowiek, który zarazi twoją córkę trzema rodzajami chorób wenerycznych i będzie się tego wypierał, wyzywał ją i poniżał".

Matka zmarłej tragicznie dziewczyny Careya: "Chcemy, by świat dowiedział się prawdy o Jimie!"
bEDuCPUB

Przez lata Jim Carrey kojarzony był z kultowymi rolami komediowymi, które zagwarantowały mu status wielkiej gwiazdy. Z czasem okazało się jednak, że to, co widać na ekranie, zupełnie nie przekłada się na życie prywatne aktora. Carrey kilka lat temu wyznał, że zmaga się z depresją, a jego życie uczuciowe jest serią porażek.

Prawdziwym ciosem dla Carreya okazała się śmierć jego byłej dziewczyny, Cathriony. Kobieta popełniła samobójstwo, a w liście pożegnalnym przepraszała, że "zawiodła" aktora:

bEDuCPUD

Wokół śmierci 30-letniej Cathriony zaczęły z czasem narastać dziwne podejrzenia. Mąż zmarłej, Mark Burton, oskarżał Jima, upublicznił też niesmaczną wymianę SMS-ów między nią a Carreyem:

Burton, wspierany przez matkę zmarłej, postanowił wnieść do sądu sprawę przeciwko Carreyowi. Oboje twierdzą, że Jim zaraził Cathrionę aż trzema chorobami wenerycznymi (!), które wykryto u niego w styczniu 2013 roku.

Były mąż Cathriony jest przekonany, że Carrey nie tylko doskonale wiedział o problemach psychicznych dziewczyny, ale także kupił jej leki, które zażyła popełniając samobójstwo. Ślady swojego postępku próbował później zacierać, pisząc do byłej dziewczyny SMS-y sugerujące, że wzięła je ona bez jego pozwolenia i wiedzy.

bEDuCPUJ

Jim Carrey powinien wstydzić się tego, co zrobił mojej córce - twierdzi matka zmarłej, Brigitte Sweetman.

Powinien wstydzić się także tego, jak wykorzystuje swoich hollywoodzkich prawników, by oczernić Marka w nadziei, że nie poniesie odpowiedzialności za to, co zrobił. Jako rodzina chcemy, by świat dowiedział się prawdy o Jimie. To człowiek, który zarazi twoją córkę trzema rodzajami chorób wenerycznych, będzie się tego wypierał, wyzywał ją i poniżał, wykorzystywał swoich wysoko opłacanych prawników, by zamknąć usta jej rodzinie i załatwiał jej nielegalnie zdobyte leki. Każdy rodzic powinien przeczytać odręcznie napisany list Cat do Jima i samemu ocenić, jakim mężczyzną jest Jim.

Kobieta twierdzi, że jej córka była na tyle zastraszona przez aktora, że w końcu zgodziła się na podpisanie papierów zgodnie z którymi miała milczeć na temat źródła pochodzenia jej chorób wenerycznych. Natomiast Carrey utrzymuje, że cała sprawa jest sposobem Burtona i matki Cat na wyciągnięcie od niego pieniędzy. Zapowiedział, że "nie zamierza zapłacić za nią ani centa":

Czy w taki sposób mąż powinien oddawać hołd swojej zmarłej żonie? Prawdziwą chorobą tu jest chciwość, godna pożałowania chciwość! - komentuje.

bEDuCPUK

Bez względu na to, jak zakończy się ta sprawa, nie wygląda to dobrze.

bEDuCPUL
bEDuCPUM
Zobacz także: Jim Carrey winny śmierci Cathriony White?
Zobacz także: Zobacz też:
bEDuCPVe
KOMENTARZE
(131)
gość
5 lata temu
fk A ja zarabiam 1000 zl, ale nie miesiecznie tylko dziennie kiesce, odeszedlem z etatu i w koncu stac mnie na wszystko, zaczynalem tu: staring.pl paru moich znajomych juz lata tak sie utrzymuje ironie fikusa czapka gownie jezdni napasc kolowe
Gość
5 lata temu
Teraz nagle Jim zły? Gdzie była mamusia, gdy córka chorowała na depresję?
Gość
5 lata temu
komicy to najsmutniejsi na świecie ludzie
bEDuCPVf
Gość
5 lata temu
Podejrzana sprawa. Strasznie dużo zwyrodnialców w tym Holiłód.
Gość
5 lata temu
Wszystkie te gwiazdy Hollywood są zepsute,zniszczone przez narkotyki i sławę,ale czy to miało bezpośredni wpływ na czyjeś samobójstwo?zawsze mogła odejść,ale ciężko zostawić taką kasę.
Najnowsze komentarze (131)
gość
5 lata temu
wielu komików zmaga się z depresją, a co było z Williamsem? Jak wy kundle postrzegacie Carreya jako Maskę to wam współczuję.
gość
5 lata temu
To dlaczego z nim była? Może mamusia powinna zastanowić się jakie popełniła błędy wychowawcze, że jej dziecko wybrało kogoś, kto je dręczył. Osoba normalna nie wybierze kata, a jeśli tak się stanie, to szybko go zostawi. Kata wybierają osoby z jakimiś deficytami. A deficyty pochodzą z domu rodzinnego.
gość
5 lata temu
A przepraszam, że zapytam co ona robiła w wieku 20-stu kliku lat u boku pana grubo po 50-siątce? Co? Najlepiej teraz najeżdżać na Jima, w d****h się poprzewracało, poleciała na kasę i tyle. Teraz lamet, trzeba było się interesować za w czasu.
gość
5 lata temu
On ma racje - rodzinka chce zarobic na smierci tej dziewczyny. Ameryka to chory kraj.
Gość
5 lata temu
Miała męża i się puszczała, wtedy mamusi to nie przeszkadzało?
gość
5 lata temu
Nie bronię Carreya, tylko zastanawiam się, po co dziewucha lazła do łóżka z dwukrotnym rozwodnikiem, który na dodatek zadawał się wcześniej z jakąś dziewuchą lżejszych obyczajów. Naprawdę nie spodziewała się po kimś takim chorób wenerycznych i uważała go za człowieka o wysokiej moralności oraz za takiego, który jej zagwarantuje miłość do grobowej deski? Rozumiem, że zawsze ktoś może okłamać i można się nieźle naciąć, ale żeby samemu dobrowolnie wejść w ogień i uważać, że się nie oparzy, to już kompletna głupota.
UNFUCKINBELIE...
5 lata temu
Sliczna dziewczyna.
gość
5 lata temu
glupie sucze zadaja sie ze starymi zasyfionymi dziadami zamiast ze swiezym ogorem jak mozna dac pisi smierdzacemu k******i nadgnilemu zarobaczonemu
bEDuCPUX
Gość
5 lata temu
Obrzydliwy facet! Nigdy nie lubiłam jego i jego filmów z powykrzywiana gębą
gość
5 lata temu
fk A ja zarabiam 1000 zl, ale nie miesiecznie tylko dziennie kiesce, odeszedlem z etatu i w koncu stac mnie na wszystko, zaczynalem tu: staring.pl paru moich znajomych juz lata tak sie utrzymuje ironie fikusa czapka gownie jezdni napasc kolowe
gość
5 lata temu
To przez te choroby sie zabila??? Chyba nie
gość
5 lata temu
Koleś walczy w słusznych sprawach z korporacjami. Chcą go u****ć. Tyle w temacie.
Gość
5 lata temu
Nie znosze go
gość
5 lata temu
a ja chyba wierzę carreyowi, chociaż go nie lubię. może dziewczyna chorowała bo taką właśnie miała wspaniałą rodzinkę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDuCPVQ
bEDuCPVR
bEDuCPVS
bEDuCPVT
bEDuCPVU
bEDuCPVz