Trwa ładowanie...
Przejdź na

30-latek twierdzi, że jest nieślubnym dzieckiem Billa Clintona i... prostytutki!

165
Podziel się

Tak wygląda koniec kampanii wyborczej w Ameryce. "Wszyscy w Arkansas to wiedzieli" - mówi Danney Williams. "Widzicie czarnego Billa Clintona. Kiedy czeszę włosy, widzę Billa z kręconymi włosami".

30-latek twierdzi, że jest nieślubnym dzieckiem Billa Clintona i... prostytutki!
bDnvguDF

Kampania przed wyborami prezydenckimi w Ameryce dobiega końca. Podczas gdy Hillary Clinton i Donald Trump walczą podczas debat, starając się o ostatnie głosy poparcia, ich najbliżsi robią wszystko, żeby ocieplić ich wizerunek. Żona Billa Clintona wspierana jest nie tylko przez męża, ale także jego rodzinę, w tym przystojnego bratanka-modela.

bDnvguDH

Okazuje się, że burzliwa przeszłość Clintona z czasów głośnej zdrady z Monicą Lewinsky ponownie może zaszkodzić nie tylko politycznej karierze Hillary, ale także jej małżeństwu. Ostatnio w mediach pojawił się 30-letni mężczyzna, który twierdzi, że jest... nieślubnym synem byłego prezydenta. Danney Williams powiedział, że jego matka była prostytutką, która sypiała z Billem w miejscowości Little Rock w stanie Arkansas.

Williams opublikował we wtorek nagranie na YouTube, w którym opowiada swoją historię. Pokazał też pięcioro swoich dzieci, które - jak twierdzi - są wnukami Clintona. Sam opowiada im, że mają znanego dziadka.

Ostatnio opowiadam moim dzieciom, że mają dziadka, który był prezydentem Stanów Zjednoczonych, a one są zachwycone. Pytają: "Ale to na serio?" - mówi na nagraniu. Odpowiadam im, że tak, jest moim ojcem i na pewno sprawię, że pewnego dnia go poznacie.

Według Williamsa, Bill spłodził go w czasie, gdy pełnił urząd gubernatora stanu Arkansas. Ponoć aż 13 razy sypiał z prostytutką Bobby Ann Williams, co skończyło się nieplanowaną ciążą. Kobieta postanowiła urodzić dziecko i najwyraźniej poinformowała o sprawie kochanka. Danney twierdzi, że co miesiąc urzędnik rządowy przywoził im "alimenty" w postaci 700 dolarów.

bDnvguDN

Williams powiedział, że wychowała go ciotka Lucille Bolton, gdyż matka wciąż trafiała do więzienia. Zapewnia, że przez całe dzieciństwo wszyscy wiedzieli, że jest dzieckiem prezydenta.

Nie mam wątpliwości, że jestem synem Billa Clintona - powiedział. Wszyscy w Arkansas to wiedzieli. Gdziekolwiek się pojawiłem, wytykali mnie palcami: "To syn Clintona. Wyglądasz jak on, prawda? Uszy, usta, szyja, zęby, oczy, nos". Widzę go w sobie. Widzicie czarnego Billa Clintona. Kiedy czeszę włosy, widzę Billa z kręconymi włosami. Zawsze było mi źle, że nie znalazł dla mnie miejsca w swoim życiu. To dlatego, że byłem czarnoskóry? Czy coś było nie tak ze mną? Dlaczego nie chciałeś być częścią mnie? Przez to myślałem nawet o samobójstwi**e**.

Williams twierdzi, że próbował się spotkać ze swoim ojcem, ale zatrzaśnięto mu drzwi przed nosem i nastraszono ochroniarzami. Później próbował jeszcze kilka razy, ale nigdy nie udało mu się dostać do prezydenta. "Alimenty" okazały się niewystarczające i Danney musiał zrezygnować z nauki, żeby zarabiać na siebie i swoje rodzeństwo.

Czułem się strasznie, ponieważ wiedziałem, że bardzo się opiekował swoją córką Chelsea, podczas gdy my tułaliśmy się nocami głodni od domu do domu - zwierza się. Świadomość, że mój ojciec jest prezydentem sprawiała mi ból. Spróbuj wyobrazić sobie, że własny ojciec odmawia ci miłości, odmawia przyznania, że w ogóle istniejesz. To, że wiedziałem, kim jest i jak jest blisko, a jednocześnie daleko, było nie do zniesienia.

bDnvguDO
bDnvguDP
bDnvguDQ
Zobacz także: Po debacie Hilary Clinton kontra Donald Trump
Zobacz także: Zobacz też:
bDnvguEi
KOMENTARZE
(165)
gość
4 lata temu
w usa ciągle ktoś twierdzi, że jest czyimś synem, córką, wnukiem, psem, kotem... 99% przypadków to ludzie, którzy po prostu pragną rozgłosu.
gość
4 lata temu
W ogole nie podobny
Gość
4 lata temu
Żeby to on jeden. Pewnie ma rodzeństwo po świecie
bDnvguEj
gość
4 lata temu
jak dla mnie to nie podobny wcale, ale kto wie, w polityce jak w szołbiznesie każdy z każdym
gość
4 lata temu
ci A ja zarabiam 1000 zl, ale nie miesiecznie tylko dziennie brazie, odeszedlem z etatu i w koncu stac mnie na wszystko, zaczynalem tu: staring.pl paru moich znajomych juz lata tak sie utrzymuje kajala krancu klamra jezyki drutow bublem celami
Najnowsze komentarze (165)
gość
4 lata temu
nie widać tego podobieństwa
gość
4 lata temu
to nie jego syn bo ma czarną skórę
Gość
4 lata temu
I co z tego??? Clintonowa ma przez to przegrac wybory bo to jej wina czy co???
gość
4 lata temu
Wywodzi się z patologii i biedy, więc chciałby lepszego życia. Wielu ojców porzuca swoje dzieci, i te dzieci też cierpią jak on. Ale to nie znaczy zaraz , że jest synem Clintona.
gość
4 lata temu
ja tez jestem córką klintona a co ! wolno mi
gość
4 lata temu
ciekawe czy powiedział też swoi dzieciom, że ich babcia była dziwką
Gość
4 lata temu
Taa ,a Prostytutka wiiii czyje dziecko!!!😂Skecz !!?!
sernik
4 lata temu
Chyba prezydenci mu sie pomylili. Synem Obamy moze i tak.
bDnvguEb
gość
4 lata temu
czy republitardy nie kumaja tego, ze Bill =/ Hilary?
gość
4 lata temu
powariowali
gość 👤
4 lata temu
może być . czarne geny zawsze są silniejsze ! ja jemu wierzę .
gość
4 lata temu
30 lat i 5 dziec****atologia
gość
4 lata temu
chora ta kampania szukają g****a żeby nim rzucać wsiebie donald jessteś sik
gość
4 lata temu
rg A ja zarabiam 1000 zl, ale nie miesiecznie tylko dziennie graczu, odpszedlem z etatu i w koncu stac mnie na wszystko, zaczynalem tu: staring.pl paru moich znajomych juz lata tak sie utrzymuje lejemy glikol cykaja lutnik grozne datkow hymnem
...
Następna strona
bDnvguED