Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gojdź też odpowiada Wojewódzkiemu: "Pan udający nastolatka. Demencja starcza! Mam nadzieję, że mi tak nie odbije!"

354
Podziel się:

Kuba wyśmiał jego przyjaźń z Olą Ciupą. "Co za hipokryzja: ten pan dobiegający niedługo 60-tki wziął sobie "za żonę" również modelkę z dużo większą różnicą wiekową".

Gojdź też odpowiada Wojewódzkiemu: "Pan udający nastolatka. Demencja starcza! Mam nadzieję, że mi tak nie odbije!"
bEKFfbAl

Wywiadem dla Playboya Kuba Wojewódzki narobił sobie sporo wrogów, którzy chyba nie docenią jego "terapii dla nieudaczników" polegającej na chwaleniu się samochodami i milionami, jakie zarabia w TVN-ie. Oprócz Gosi Rozenek i Radka Majdana oberwało się też Michałowi Pirogowi i Karolinie Korwin Piotrowskiej, którą Wojewódzki wyśmiał za to, że jest biedna.

Wojewódzki zirytował też chirurga gwiazd, Krzysztofa Gojdzia. Tym razem poszło jednak nie o wywiad dla Playboya, ale o "felieton" w Polityce, w którym Kuba wyśmiał przyjaźń chirurga i Oli Ciupy.

bEKFfbAn

Walka Krzysztofa Gojdzia o zostanie celebrytą przyjmuje coraz bardziej karykaturalne rozmiary. Tym razem chirurg gwiazd obrał sobie za ofiarę modelkę Olę Ciupę, z którą ruszył w objazd imprezowych ścianek. Jak mawiają sadyści: rozpacz też potrafi się bawić! - napisał Wojewódzki.

Zabawne, że tygodnik Polityka angażuje się w takie spory. Gojdź odpowiedział Kubie na Facebooku. Zdaniem chirurga wyśmiewanie jego związku z Ciupą to hipokryzja: Renulka jest przecież młodsza od 53-letniego Kuby o 24 lata.

Demencja starcza dopada wszystkich. Niektórych przedwcześnie. Kuba Wojewódzki - niby "król TVN" i "niby ożeniony" udający nastolatka pan - na łamach jednego z tygodników krytykuje mnie i moją znajomość z Olą Ciupą. Ten pan dobiegający niedługo 60-tki wziął sobie "za żonę" również modelkę z dużo większą różnicą wiekową. Co za hipokryzja w płytkiej krytyce! - pisze chirurg.

Mam nadzieję że mi na starość tak nie odbije. Że zacznę łykać ziółka a nie je palić. Zalecam p. Wojewódzkiemu o jedną kreskę dziennie mniej. Może będzie miał świeższe spojrzenie na życie. Może przestanie obrażać ludzi. Myślę, że powinien połączyć się z Karoliną Korwin-Piotrowską. Ta sama płynąca w żyłach zgniła krew, półka wiekowa oraz nienawiść do ludzi i świata. Byliby parą dekady!

bEKFfbAt

Kuba, i to jest właśnie przeciwnik dla ciebie. Tak się składa, że też ma ferrari.

bEKFfbAu
bEKFfbAv
bEKFfbAw
Zobacz także: Krupa o Wojewódzkim: "On jest taki głupek, że nie wiadomo, czy się ożenił"
Zobacz także: Zobacz też:
bEKFfbAO
KOMENTARZE
(354)
Jerry
5 lata temu
Coś niedobrego dzieje się z Wojewódzkich. Chyba własna żółć wyżera mu już mózg. Tylko patrzeć jak wyląduje w psychiatryku.
gość
5 lata temu
Kubusiowi coś się pogorszyło ostatnio. Pewnie leków nie bierze
Gość
5 lata temu
Kuba sięga dna
bEKFfbAP
gość
5 lata temu
Kuba,trochę wyluzuj .To już koniec.
Gość
5 lata temu
Ulalal rozpetala sie wojna celebrycka renulka bron swego pana
Najnowsze komentarze (354)
gość
5 lata temu
panowie reprezentuja ten sam kaliber
kijhgffd
5 lata temu
Panie Kubo, są lepsi od Pana np. Pan Gojdź. Niech Pan zacznie uczęszczać na terapię u psychiatry, bo widać, że Pan oszalał.
gość
5 lata temu
Gojc ma przede wszystkim wykształcenie i miedzynarodowy autorytet! Ma też serdeczne nastawienie do ludzi i nie ma nic z leśnego dziada bo tylko dziady chwalą sie kasą
Gość
5 lata temu
Panie Kubo uwielbiam pana ale co pan teraz robi to jest żenujące uszanuje pan takich ludzi jak ja i zakonczy pan ten zwiazek z ta okropna dziewucha.
Babcia 70tka
5 lata temu
Ludzie o co idzie?, że ktoś wygląda lub chce wyglądać młodziej. Robimy to od tysięcy lat. Dorośli ludzie dobierają sobie partnerów w określonych momentach życia. Tak było od tysięcy lat. Jedni kopulowali się w ramach własnej wspólnoty, inni wyruszali na łowy... Nie dajmy się kierować chwilowymi emocjami. Taki dzisiejszy świat, ploteczki, ploteczki, ploteczki na każdy temat, to rajcuje jednak też od tysięcy lat współplemieńców. Nie dajcie tylko "papugom" zarabiać. Chyba, że ma to być dla show.
Gość
5 lata temu
stary zwietrzały tetryk co się ruszy to się kruszy z tyłka a mózg przeżarty jak sito aż przykro patrzeć na tego pajaca KW
gość
5 lata temu
doktorek mógł zrobić licówki na zębusie trochę dalej nie tylko do piątki przecie stać go
gość
5 lata temu
kuba grób sobie kopiesz
bEKFfbAH
gość
5 lata temu
Gojdz jest spoko
gość
5 lata temu
wojewodzkie to dno spadowa lecz sie i zabierz tego suchego babochlpa obrzydla larwe dwa debile
merci
5 lata temu
zaden z niego chirurg a niewiadomo czy nawet lekarz????
gość
5 lata temu
dziwię się, że Gojdź wziął się za coś czego nie powinien robić a robić to co umie najlepiej. widać. że jemu i Wojewódzkiemu palma całkowicie odbiła
mmm
5 lata temu
Lepszy jest p. KRZYSZTOF niż Kuba ( dziadek). Kubie może "kolegi" brak
gość
5 lata temu
panie jakubie w aptecje sa lekarstwa na demencje starczą,oraz cuda na porost wlosow ,nie trzeba nosic tupecikow,no i oczywiscie najasnosc umyslu,jednak szkoda faceta tak dobrze robil z siebie blazna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKFfbBA
bEKFfbBB
bEKFfbBC
bEKFfbBD
bEKFfbBE
bEKFfbBj