Trwa ładowanie...
Przejdź na

Menedżer Steczkowskiej znów nawalił? Zaangażował Raczka, który... nic o tym nie wie

70
Podziel się:

"Widzę swoje nazwisko na plakatach, sprzedawane są bilety na koncerty, które mam prowadzić, a ja nic o tym nie wiem" - mówi Raczek. Wojtanowski nie widzi problemu.

Menedżer Steczkowskiej znów nawalił? Zaangażował Raczka, który... nic o tym nie wie

Menedżer Justyny Steczkowskiej zasłynął niedawno tym, że został przyłapany na prowadzeniu auta bez prawa jazdy. Na dodatek naraził na niebezpieczeństwo Justynę, która jechał z nim jako pasażerka. Łukasz Wojtanowski, wioząc ją, spowodował wypadek, wymuszając pierwszeństwo na fiacie cinquecento. Kiedy przybyli na miejsce policjanci odkryli, że prowadził samochód bez prawa jazdy, które zostało zatrzymane decyzją administracyjną, menedżer Jusi oświadczył, że nie zamierza się tym przejmować.

Jak ustalił Fakt, Wojtanowski nadal jeździ bez prawa jazdy i wozi Steczkowską. W rozmowie z tabloidem wyjaśnił, że interpretuje przepisy na swój własny sposób. Przypomnijmy: Menedżer Steczkowskiej nadal jeździ bez prawa jazdy!

Na tym nie koniec wpadek menedżera Justyny. Jak właśnie ujawnił Tomasz Raczek, Wojtanowski najwyraźniej uważa, że zaangażował jego oraz Grażynę Torbicką do prowadzenia koncertów Justyny. Jednak dziennikarz... nic nie wie na ten temat.

Pierwszy raz jestem w tak dziwnej sytuacji. Widzę swoje nazwisko w Internecie i na plakatach, sprzedawane są bilety na koncerty, które mam prowadzić, a ja nic nie wiem na ten temat - zdradza Raczek w rozmowie z Faktem. I z całą pewnością mogę powiedzieć, że niektóre terminy, które są podane, mam już zajęte. Niestety, organizator koncertów nie dogadał się ze mną i przez konflikty terminów i przez zaproponowane mi warunki.

Na szczęście Wojtanowski znowu nie widzi problemu. W rozmowie z tabloidem sugeruje, że wszystko jest już ustalone, tylko Raczek nie mógł po prostu poprowadzić jednego z zaplanowanych koncertów.

_**Pan Tomasz Raczej nie mógł poprowadzić koncertu w niedzielę, bo po prostu coś mu wypadło**_ - wyjaśnia menedżer Justyny.

,

Zobacz także: Półnaga Steczkowska wije się w na planie reklamy rajstop!
Zobacz także: Zobacz też:
KOMENTARZE
(70)
Gość
5 lata temu
Jedni szukają pracy latami, a inni nawet nie wiedzą, że ją dostali 🙃
Gość
5 lata temu
Niech lepiej zmieni menadżera,bo licho skończy
Gość
5 lata temu
Ch.j mnie to obchodzi. Jaka gwiazda taki menager
Gość
5 lata temu
Ale siara :)
Ola
5 lata temu
Czy tylko mnie Steczkowska w radiowych reklamach gatty tak strasznie irytuje?
Najnowsze komentarze (70)
gość
3 lata temu
Manager? Chyba gupi ch.... Marnie skończy jak każdy taki frajer.
gość
3 lata temu
Steczkowska nie śpiewa to fika nogami w rajstopach. Co jej pozostało - właśnie tylko to czyli pokazywanie swojego ciała
szkolna koleż...
5 lata temu
Justa .."nosił wilk razy kilka ,ponieśli i wilka..." W głowie Ci się poprzewracało....?! nigdy nie byłaś diwą ,głos masz niezły ale bardzo niszowy . Nie wszyscy lubią ten typ wokalu . Miałaś w życiu DUŻO szczęścia ...ale cóż Ty najlepiej to powinnaś znać z autopsji prawda ??? woda sodowa jest dobra na KACA.!!!Troszkę pokory i autorefleksji.
Gość
5 lata temu
To prawda, w środę w Szczecinie nie było ani Raczka ani Torbickiej.
gość
5 lata temu
SIARA
Gość
5 lata temu
Zwykle oszustwo na koncercie muzyki filmowej nie było również p.Torbickiej oraz Cugowskiego ludzie powinni zarządac części kasy za bilety ale tak się robi kasę w polskim światku
John
5 lata temu
Jezu! Jaka ona brzydka
gość
5 lata temu
co to za concert, same pedaly, raczek, kuszewski I piasek, za darmo nie poszedl bym na ten pedalski comber
gość
5 lata temu
jaka "artystka" taki manager, wart palace paca a pac palaca
al
5 lata temu
Koncert był we Wrocławiu. Raczek miał prowadzić. Oprócz Steczkowskiej i Piaska miało być jeszcze kilku wykonawców. Niestety nie było. Natomiast Steczkowska swoim wyciem starała się zastąpić wszystkich. Dwie pierwsze piosenki można było znieść a potem masakra.
Gość
5 lata temu
Jaka "artystka" taki manager. Mitomania i prostactwo. Prowincjonalne gnidy w walce o popularność za wszelką cenę.
n.je.ana.dama
5 lata temu
gwiazda ch.jowa I menadzer ch.jowy.. :l
Gość
5 lata temu
Wybieram się na ten koncert w Lublinie. To Koncert Muzyki Filmowej i faktycznie na plakatach jest jak wół napisane - prowadzenie Grażyna Torbicka/ Tomasz Raczek.
gość
5 lata temu
ona to robi sobie makijaz zeby pokazac sie rodzinie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie