Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wróblewska o Dodzie: "Ubiera się wulgarnie i tandetnie. Twórczość jest adekwatna do stylu!"

316
Podziel się

Dorota szybko odpowiedziała: "Koleżanka Agnieszki atakuje. Chyba w drugim obozie zawrzało po wyroku..."

Wróblewska o Dodzie: "Ubiera się wulgarnie i tandetnie. Twórczość jest adekwatna do stylu!"
bCzoNMth

Dorota Rabczewska postanowiła uczcić powrót do muzyki nowym związkiem i kolejną zmianą stylu. Niedawno dała się sfotografować w centrum handlowym na zakupach z nowym kolegą. Kilka godzin później pokazała się w "jesiennej stylizacji" złożonej z zamszowych kozaków i spódniczki ledwo zasłaniającej pośladki.

bCzoNMtj

Stylizację Rabczewskiej postanowiła skomentować Dorota Wróblewska, która podkreśliła złośliwie, że chociaż sposób ubierania się jest częścią naszej osobowości, w przypadku Dody trudno mówić o stylu. Wróblewska stwierdziła, że celebrytka ubiera się "kiczowato i wulgarnie", bo właśnie w tym stylu czuje się najlepiej:

Nasz wizerunek i zachowanie mówi bardzo dużo o tym kim jesteśmy. Nasz wizerunek to również manipulacja wywarta wrażeniem. Tak jest w przypadku DODY - pisze Wróblewska. Trudno określić jest styl, bo głównym celem promocji artystki jest prowokacja. Jak widać cel zamierzony, bo wielu dziennikarzy skupionych jest nie na twórczości tylko na wizerunku.

Stylizacje są chaotyczne, wulgarne, kiczowate i tandetne. Markowe rzeczy( jeżeli są markowe) wyglądają na tanie podróbki. Widać, że "styl" przypominający lata osiemdziesiąte, odpowiada piosenkarce i w takim "stylu" czuje się bardzo dobrze. A to jest najważniejsze! Moim zdaniem, twórczość jest adekwatna do "stylu" - dodała.

Doda szybko odpowiedziała stylistce, nazywając ją na Facebooku "koleżanką Agnieszki Szulim". Zdaniem Rabczewskiej, krytyka jej stylu wynika wyłącznie z faktu, że Agnieszka przegrała z nią proces o pobicie w toalecie:

bCzoNMtp

Koleżanka Agnieszki atakuje, chyba w drugim obozie zawrzało po wyroku ;) przypomnę iż drugi proces szulim -Woźniak -starak przegrała . Az strach pomysleć co bedzie po trzecim ,który toczy sie przeciwko niej - pisze Doda. Czy bede wtedy najgorzej ubraną chodząca po tej ziemi osoba ? Hahahaha dołożę wszelkich starań Tymczasem przypominam ,ze pierwszy koncert Virgin juz 10 listopada w hard rock cafe .stylizacje sceniczne już czekają w boksach zapraszam do pierwszego rzędu Dorotka.

bCzoNMtq
bCzoNMtr

Doda do asystentów: "Powiedzcie na ch*j wy tu stoicie, kiedy tak zapier*alam?"

bCzoNMts
bCzoNMtK
KOMENTARZE
(316)
gość
4 lata temu
no ma racje. Doda jest wulgarna i tandetna, przez to odpycha facetów.
gość
4 lata temu
Dodzia to festyniarska tandeciara, Wróblewska Ciechanowa nie odkryła.
gość
4 lata temu
pu m Do jeremiasza90: Jesli myslisz ze tylko na zachodzie mozna zarabiac duze pieniadze to jeszcze malo wiesz o zyciu. Ja zostalem w kraju i wyciagam duzo wiecej niz 10 tys zl, pracuje w necie, glownie tu: airwash.pl bardzo duzo ludzi tak zarabia ale sie z tym nie obnosza gotuja gorzka ludowe cielat kaszlu ciezka loguja dopina dopial
bCzoNMtL
gość
4 lata temu
Dodon został twarzą toreb z Carrefoura.
gość
4 lata temu
wyglądać monstrualnie i śmiesznie to jej dewiza, z takim wyglądem nie ma innego wyjścia
Najnowsze komentarze (316)
gość
3 lata temu
jakbym miala takie z******te cialo tez bym sie tak ubierała, dajcie żyć kobiecie, młoda piękna niech się ujbiera jak lubi, kogo co to obchodzi
gość
4 lata temu
bo to prymityw, posunąć i wystawić za drzwi....
gość
4 lata temu
Doda kase ma i w d_u_p_i_e wszystkich ma-brawo Doda wal w ryja i patrz czy równo puchnie
fanfan
4 lata temu
powinna przyp...olić któremuś z tych fotografów i to nie z liścia tylko z kopa!!!
ewka
4 lata temu
Powiedziala baba o babie ... ani klasy , ani stylu , ani kultury !!! Tak wyglada tandetny i zalosny polski szolbiznes ! Wszyscy sie nienawidza, wzajemnie krytykuja i zrobia najwieksza podlosc , zeby utrzymac sie na wizji ! Zenada !
gość
4 lata temu
t**a gęba, zawsze rozbiegane oczy , tandeciarki strój i wsiurski sposób bycia (głośny, prymitywny i z agresją)
gość
4 lata temu
A kto to ta Wróblewska? A Szulim co tworzy? Bo Doda to artystka, czy wam się podoba, czy nie! Jak zawsze zazdrosne, czaro-szare warszawianki z Pcimia Dolnego jadą po niej. Nauczyły się ,że czarny, biały i szary to kolory eleganckie. Boją się innych barw jak diabeł święconej wody. Może taka komentować wygląd, ale od twórczości Dody wara!
UNFUCKINBELIE...
4 lata temu
Lepiej bym tefo nie ujal.
bCzoNMtD
gość
4 lata temu
Czemu Dodzie wszyscy zazdroszczą i nie są obiektywni jest piękna ma talent zazdrosc
gość
4 lata temu
ta kobieta wygląda jak sprzątaczka koło Dody ! zwykła zazdrośnica coś ją boli !
gość
4 lata temu
Ta Wróbel to jakas je4bnieta jest. Juz którys raz zaczepia dode. Ma chyba na jej punkcie jakis kompleks.
gość
4 lata temu
serdecznie nie znosze dodona, ale śmiech mnie ogarnia za każdym razem kiedy wróblewska krytykuje dode za wygląd. G****a i brzydka wróblewska pewnie chciałaby tak wyglądac...
gość
4 lata temu
ta wróblewska to jakas porażka, wygląda jak kupa g****a
gość
4 lata temu
ta wróblewska dużo by dała, stara brzydka l*******a, aby wygladać podobnie do dody. Poki co wyglada jak strach na wróble ( haha)
...
Następna strona
bCzoNMuf