Trwa ładowanie...
bEEoPmIB

Tak wyglądają uczestniczki amerykańskiego reality show o drag queens (ZDJĘCIA)

Wyobraźcie sobie "Top Model" z... mężczyznami, którzy przebierają się za kobiety. Za oceanem wyemitowany został właśnie 10. sezon.

174
Podziel się
1 z 12
RuPaul
0
0

Amerykańska telewizja po raz kolejny udowodniła, że nie istnieje dla niej pojęcie tabu. Reality show o drag queens zdobywa za oceanem coraz większą popularność. W tym roku RuPaul's Drag Race nagrodzono statuetką Emmy.

Format programu jest parodią Top Model. Co odcinek eliminowany jest uczestnik, który najgorzej radzi sobie z narzuconymi wyzwaniami. Rywalizujące ze sobą drag queens, poza talentem do makijażu i czesania peruk, muszą wykazać się umiejętnościami aktorskimi, komediowymi i krawieckimi. Program ma duże grono fanów wśród gwiazd, a w jego jury zasiadały między innymi Khloe Kardashian, Ariana Grande i Demi Lovato.

Zobaczcie zdjęcia uczestników ostatniego sezonu w wersji "przed" i "po". Myślicie, że zobaczymy polską edycję?

bEEoPmJb
KOMENTARZE
(174)
gość
5 lata temu
KOCHAM TEN PROGRAM!!!
Gość
5 lata temu
Śledzę na bieżąco !
Gość
5 lata temu
Kocham ❤️
bEEoPmJf
gość
5 lata temu
ten program jest z******ty! haha mega smieszny
gość
5 lata temu
Jak można było zrobić psu kolczyk w nosie? To powinno być karane jako znęcanie się nad zwierzętami!
Najnowsze komentarze (174)
Gość
3 lata temu
Wyjątkowo źle dobrane zdjęcia. Oglądałam wszystkie serie i wiem że panowie mogą wyglądać obłędnie. Zdjęcia w artykule są niekorzystne. No i brak w nim zwyciężczyń a to one są lepsze 😉 wg nieobiektywnego oka RP.
Gość
4 lata temu
Nie widziałam programu-zastrzegam! Natomiast same zdjęcia -no cóż wydaje mi się to jakieś chore Faceci poprzebierani za kobiety ... Naprawdę nie mogą inaczej wyrażać siebie ?! To jest jakiś problem w mózgu czy co ? Dziwne po prostu
Gosc
4 lata temu
Żyje dla tego show. Szkoda ze nie ma tutaj Sharon needles bo to moja mama ale cuz. Kocham
gość
5 lata temu
Najlepszy reality show !!!
gość
5 lata temu
Ludzie mają już popieprzone w głowach. Szkoda czasu na takie gnioty.
gość
5 lata temu
il r Moze troche nie na temat ale obejrzyjcie sobie tego bloga: airwash.pl gosc udowadnia ze nawet w Polsce mozna zarabiac bardzo dobrze i wcale nie trzeba emigrowac minusy. Ja od miesiaca dzialam jego sposobem i poki co wyciagam ponad 100 euro dziennie kliszy delikt fiacik karnym dawalo kaskow marnej fosfor kapsul
gość
5 lata temu
gw y Moze troche nie na temat ale obejrzyjcie sobie tego bloga: airwash.pl gosc udowadnia ze nawet w Polsce mozna zarabiac bardzo dobrze i wcale nie trzeba emigrowac figure. Ja od miesiaca dzialam jego sposobem i poki co wyciagam ponad 100 euro dziennie dzwiga kojaca lokaty ciszej mrowka lipazy dzwony karety dudnic
gość
5 lata temu
dc m Moze troche nie na temat ale obejrzyjcie sobie tego bloga: airwash.pl gosc udowadnia ze nawet w Polsce mozna zarabiac bardzo dobrze i wcale nie trzeba emigrowac furtek. Ja od miesiaca dzialam jego sposobem i poki co wyciagam ponad 100 euro dziennie brudny krzata czujna lampce furtom meskie liszki fabula dolece
bEEoPmIX
gość
5 lata temu
rl o Moze troche nie na temat ale obejrzyjcie sobie tego bloga: airwash.pl gosc udowadnia ze nawet w Polsce mozna zarabiac bardzo dobrze i wcale nie trzeba emigrowac kepami. Ja od miesiaca dzialam jego sposobem i poki co wyciagam ponad 100 euro dziennie naparl handle krakaj gielda ironia karier nadany dzbany knieja
gość
5 lata temu
mv c Moze troche nie na temat ale obejrzyjcie sobie tego bloga: airwash.pl gosc udowadnia ze nawet w Polsce mozna zarabiac bardzo dobrze i wcale nie trzeba emigrowac najmij. Ja od miesiaca dzialam jego sposobem i poki co wyciagam ponad 100 euro dziennie fenole motory goraco dymowy burnus kwarte morgow karbol dozoru
gość
5 lata temu
qr n Moze troche nie na temat ale obejrzyjcie sobie tego bloga: airwash.pl gosc udowadnia ze nawet w Polsce mozna zarabiac bardzo dobrze i wcale nie trzeba emigrowac klatce. Ja od miesiaca dzialam jego sposobem i poki co wyciagam ponad 100 euro dziennie minami kucnal ciocie lutnia jarzmo fokiem meduza lniane kuplet
gość
5 lata temu
iq i Moze troche nie na temat ale obejrzyjcie sobie tego bloga: airwash.pl gosc udowadnia ze nawet w Polsce mozna zarabiac bardzo dobrze i wcale nie trzeba emigrowac cegami. Ja od miesiaca dzialam jego sposobem i poki co wyciagam ponad 100 euro dziennie grodzi naznie dlutko elipsy feudal glodem klamie klania garnac
gość
5 lata temu
sf q Moze troche nie na temat ale obejrzyjcie sobie tego bloga: airwash.pl gosc udowadnia ze nawet w Polsce mozna zarabiac bardzo dobrze i wcale nie trzeba emigrowac ciekly. Ja od miesiaca dzialam jego sposobem i poki co wyciagam ponad 100 euro dziennie kwiaty domowo mdlymi idiomy lisich fiknal kubizm czysty krzaka
gość
5 lata temu
hk c Moze troche nie na temat ale obejrzyjcie sobie tego bloga: airwash.pl gosc udowadnia ze nawet w Polsce mozna zarabiac bardzo dobrze i wcale nie trzeba emigrowac dazymy. Ja od miesiaca dzialam jego sposobem i poki co wyciagam ponad 100 euro dziennie kuleje klatwa kosmek konska ciupac mruzac mialas guzowi dobyty
...
Następna strona
bEEoPmIJ
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Te znane osoby ŻAŁUJĄ operacji plastycznych! (ZDJĘCIA)

Oszpecone zabiegami gwiazdy i celebrytki przyznają, że gdyby mogły cofnąć czas, nie majstrowałyby tak zawzięcie przy twarzy. Trudno im się dziwić?
9.

Sara Egwu James JEDZIE NA EUROWIZJĘ JUNIOR 2021! Poznajcie bliżej dziewczynkę nazywaną "polską Whitney Houston" (ZDJĘCIA)

Sara Egwu James wygrała finałowy odcinek "Szansy na sukces" i to właśnie ona będzie reprezentowała Polskę w konkursie dziecięcej Eurowizji. Skąd pochodzi i kim są rodzice dziewczynki?
bEEoPmIK
8.

Zastrzęsienie gwiazd na gali Academy Museum of Motion Pictures: Lady Gaga, Nicole Kidman, Sophia Loren, Meg Ryan... (ZDJĘCIA)

Na otwarciu muzeum w Los Angeles zaroiło się od największych nazwisk w Hollywood. Zobaczcie, kto pojawił się na prestiżowym evencie.
7.

Czym wożą się polscy celebryci? Rekordziści mają auta warte MILIONY (ZDJĘCIA)

Gwiazdy, które zdążyły dorobić się sporego majątku, chętnie chwalą się swoimi drogocennymi "furami". Zobaczcie, jakie samochody mają w garażach polscy celebryci.
6.

Festiwal Filmowy w Gdyni. Na czerwonym dywanie Kulig, Figura, Olejnik, Foremniak, Szumowska... (ZDJĘCIA)

Na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni pojawiła się plejada gwiazd branży filmowej. Wśród nich m.in. Paweł Pawlikowski z Małgorzatą Belą i laureat Oscara Allan Starski. Zobaczcie, kto jeszcze przyszedł.
bEEoPmIL
5.

Poznajcie spadkobierczynie największych majątków w Polsce. Czym zajmują się córki polskich milionerów? (ZDJĘCIA)

Część z nich z większym lub mniejszym powodzeniem próbuje zaistnieć w mediach. Czym dziś zajmują się Natalia Lesz, Dominika Kulczyk i Nicole Soszyńska?
4.

Rafał Zawierucha wozi się autem za MILION ZŁOTYCH! (ZDJĘCIA)

Rafał Zawierucha na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przyjechał bajońsko drogim samochodem. Towarzyszyła mu kobieta.
3.

Wspólnie przehulali MILIARDY. Oto gwiazdy, które roztrwoniły swoje fortuny: Johnny Depp, 50 Cent, Michał Wiśniewski... (ZDJĘCIA)

Gwiazdom, mimo ogromnego talentu, czasami trudno jest zarządzać swoją fortuną. Pieniądze wydają na luksusowe posiadłości, szybkie samochody i... używki. Jaki jest niechlubny rekord przepuszczania pieniędzy?
bEEoPmIM
2.

Katarzyna Figura ROZWIODŁA SIĘ po dziesięciu latach! (ZDJĘCIA)

W piątek Katarzyna Figura po raz kolejny stawiła się w sądzie. Tym razem aktorka salę rozpraw opuściła już jako rozwódka. 59-latka nie ukrywała, że oficjalne zakończenie małżeństwa z Kaiem Schoenhalsem to dla niej wyjątkowo emocjonalna chwila.
1.

Kuba Wojewódzki parkuje na chodniku i wjeżdża na pasy autem za 1,5 miliona złotych (ZDJĘCIA)

Kuba Wojewódzki postanowił wyruszyć w miasto luksusowym lamborghini. Dziennikarz pozostawił pojazd na chodniku, a gdy ruszał w dalszą drogę, wyjechał nim prosto na przejście dla pieszych. To kolejna "słynna prowokacja"?
bEEoPmJz