Trwa ładowanie...
Przejdź na

Terlikowska o Natalii Przybysz: "Rok, dwa, ale ona w końcu pęknie. Rozpadnie się!"

568
Podziel się:

"Rozbije się na drobne kawałeczki" - przepowiada. "Przecież gdzieś w głębi serca musi boleć, kiedy uświadomimy sobie, co się stało".

Terlikowska o Natalii Przybysz: "Rok, dwa, ale ona w końcu pęknie. Rozpadnie się!"

Wywiad z Natalią Przybysz sprawił, że dyskusje na temat aborcji stały się jeszcze ostrzejsze. Wokalistka otwarcie przyznała, że zdecydowała się na aborcję na Słowacji gdyż nie wyobrażała sobie nagłej zmiany życiowej i przeprowadzki do większego mieszkania. Wypowiedź Przybysz spotkała się z ostrą krytyką środowisk prawicowych, ale także zwolenników Czarnego Protestu. Decyzję gwiazdy poparli natomiast Paulina Młynarska, Nergal i Monika Brodka.

Sprawa nie mogła obejść się też bez komentarza Małgorzaty Terlikowskiej. W felietonie dla Telewizji Republika żona Tomasza zapewnia, że "modli się za Przybysz". Poruszyła także temat udziału męża piosenkarki w decyzji o aborcji.

Nie wyobrażam sobie takiej pozy. Rok, dwa, ale ona w końcu pęknie. Rozbije się na drobne kawałeczki. Rozpadnie się - ocenia Terlikowska. Przecież gdzieś w głębi serca musi boleć, kiedy uświadomimy sobie, co się stało. Boleć musi, kiedy widząc bawiące się i radosne dzieci, uświadomimy sobie, że mogłyby bawić się w trójkę, a nie w dwójkę. A jest dwoje, bo mieszkanie było za małe (bez przesady), bo to taki straszny ten powrót do pieluch, bo ojcu dziecka, który świetnie zajmuje się dwójką, będzie miał więcej pracy. Zapewniam, że dałby radę i z trójką. A nawet byłoby łatwiej.

Natalia Przybysz opowiedziała o swoich motywacjach, dla których dokonała aborcji, niewiele wiemy natomiast o zdaniu partnera - dodaje. A szkoda, bo przecież żeby powstało dziecko, potrzebny jest udział mężczyzny (i nie jest on bynajmniej incydentalny, jak przekonują feministki). Nakłaniał ją, namawiał do aborcji, a może wręcz przeciwnie, skoro jest takim świetnym ojcem, może jej mówił, że "damy radę, będę ci pomagał". Może on chciał, a ona – w imię fałszywej wolności i fałszywego prawa wyboru - postawiła na swoim. A może - co niestety jest bardzo częste - uznał, że to wyłącznie sprawa kobiety i niech ona robi ze swoim brzuchem, co chce, jemu nic do tego.

W udzielonym nam wywiadzie Terlikowska też twierdziła, że przez aborcję cierpią również mężczyźni.

**Przypomnijmy:

**


Zobacz także: Terlikowska: "TO ABSURD, że my dzisiaj się zastanawiamy, czy zabijać jakichś ludzi, czy nie zabijać!"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(568)
Chivas
8 lat temu
Upadłam na samo dno :( wchodzę na artykuły tylko po to, żeby przeczytać komentarze
Gość
8 lat temu
Chyba ty pęknięsz, z przejedzenia
gość
8 lat temu
Zamknijcie Terlikowskich w psychiatryku,to kliniczny przypadek!
gość
8 lat temu
Jakie to chrześcijańskie z jej strony :/
gość
8 lat temu
wd A ja siedzac w domu wyciagam lekko tysiac zl dziennie, etat juz sobie odpuscilem, ja zaczynalem tu: airwash.pl ale podobnych mozliwosci jest wiele dobrac markom drgnal drenazklania calowy celowa
Najnowsze komentarze (568)
gość
8 lat temu
Wstrętna poczwara.Jakim prawem chce innym narzucać swój radykalizm w sprawie rodzicielstwa. I jeszcze płody nazywa ludźmi g****a t**a torba. Niech idzie franca do domów dziecka i popatrzy na krzywdę porzuconych dzieci. G****a tłusta p.
gość
8 lat temu
Zastanawiam się ile u Terlikowskich jest nienawiści do innych ludzi którzy myślą trochę inaczej co na to ich religia przecież dla pieniędzy to wyprą się samych śiebie
anula
8 lat temu
Czy ta Terlikowska to jakis przypadek ze wie co jak z kim rozumy pozjadane Ta Pani niech sie wezmie za siebie a nie umaralnia innych ludzi daleko jej do tego zenada
gość
8 lat temu
Pękniesz to ty droga Małgosiu ! Bo już gruba jestes jak ś****a
gość
8 lat temu
nie wiem, może ta żona Terleckiego jest zwyczajnie niefotogeniczna? Bo aż wierzyć się nie chce, że ona na tych zdjęciach jest tak bardzo brzydka !!!
gość
8 lat temu
Oj tego by jej życzyła, męk piekielnych za życia, słodka
Kinia
8 lat temu
Niech Terlikowska,wreszcie rozpadnie,pęknie i zniknie z powierzchni.Również miałam aborcję,mąż po pijanemu gwałcił mnie.Urodz.2 dzieci sama je wychowałam i wykształciłam.Wówczas nie było dobrych środków antykoncepcyjnych.
gość
8 lat temu
Rozpada się na kawałki to znaczy, że jest jej dobrze. Tak pisało w "50 twarzy Greya, kiedy był orgazm.
Rafał
8 lat temu
Żal mi Natalii. Mam nadzieję, że będzie umiała wybaczyć....
gość
8 lat temu
Ty toruńska szmato nie kasuj postów!
gość
8 lat temu
Mikrofon jej się wbija w ten stuczony obleśny ryj.
gość
8 lat temu
Taka obłudna zdzira, co od lat rypie się z bratem, ma czelność kogokolwiek krytykować i otwierać na te tematy swoją wielką, tłustą mordę?
gość
8 lat temu
Taka obłudna zdzira, co od lat d******py bratu, ma czelność kogokolwiek krytykować i otwierać na te tematy swoją wielką, tłustą mordę?
gość
8 lat temu
Terlikowska ty stara ******awico! Jakim prawem oceniasz inne kobiety, skoro pieprzysz się i prodokujesz bękarty z własnym bratem?
...
Następna strona