Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michael Jackson molestował 12-latkę?! "Mam dowód, że zapłacił mi za milczenie"

302
Podziel się

Do zdarzenia miało dojść 30 lat temu. Jane Doe zapewnia, że dysponuje czekami podpisanymi przez gwiazdora…

Michael Jackson molestował 12-latkę?! "Mam dowód, że zapłacił mi za milczenie"
bCYNebnV

Choć od śmierci Michaela Jacksona minęło już siedem lat, oskarżenia o pedofilię nie cichną. Kilka miesięcy temu na jego ranczu Neverland odkryto wyuzdaną pornografię z udziałem dorosłych i dzieci, filmy z rzezią zwierząt i dziwnie upozowane manekiny.

Wszystko wskazuje na to, że zarzuty względem Michaela będą miały swój ciąg dalszy. Światło dzienne ujrzały właśnie najnowsze oskarżenia, z których wynika, że muzyk nie tylko dopuszczał się molestowania seksualnego, ale również płacił za milczenie swoich ofiar.

bCYNebnX

Niejaka Jane Doe postanowiła pozwać Michaela 30 lat po rzekomym zdarzeniu. Twierdzi, że gwiazdor miał zacząć molestować ją w 1986 roku, gdy wraz z matką zwiedzały jego posiadłość w Hayvenhurst. Jackson zaprosił ją do środka, gdzie miał "dotykać jej genitaliów i całować ją jak na filmach". Twierdzi, że doszło również do penetracji pochwy.

Gdy dziewczyna miała 16 lat, Michael zaczął wypisywać czeki "za milczenie". Pierwszy z nich miał opiewać na 2,5 tysiąca dolarów, zaś najwyższy na aż 600 tysięcy. Kobieta zapewnia, że dysponuje dokumentami, które Jackson miał własnoręcznie podpisywać. Wśród nich znajdują się kopie czeków i dowody wpłaty, a także listy od Michaela, w którym muzyk wyznaje nastolatce miłość i zaprasza do odwiedzin.

Według kobiety Jackson wypisał czeki na łączną sumę 900 tysięcy dolarów, która miała zagwarantować mu milczenie 12-letniej wtedy dziewczynki. Nie do końca wiadomo, dlaczego kobieta ujawnia swoje dowody w sprawie dopiero po trzydziestu latach.

Adwokat zarządzający majątkiem Jacksona wydał w tej sprawie oświadczenie:

bCYNebod

To kolejne podejście do zawłaszczenia sobie majątku Michaela Jacksona poprzez pozywanie go siedem lat po jego śmierci i 30 lat po rzekomym zdarzeniu. Uważamy, że oskarżenia te są bezpodstawne. To nie przypadek, że ta kobieta reprezentowana jest przez tego samego prawnika co dwie pozostałe osoby oskarżające.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy muzyk pośmiertnie oskarżany jest o płacenie swoim ofiarom za milczenie:

bCYNeboe
bCYNebof
bCYNeboy
KOMENTARZE
(302)
Gość
4 lata temu
Jane Doe to odpowiednik naszego Jana Kowalskiego Pudlowy mózgu;P
Gość
4 lata temu
Kasa się skończyła dziewczynce ?
gość
4 lata temu
Teraz nagle wszyscy tacy odważni, kiedy MJ nie może się bronić
bCYNeboz
gość
4 lata temu
Teraz beda go skubac,i robic sady,co za ludzie.......
gość
4 lata temu
Jak ci zaplacil,to stul morde.
Najnowsze komentarze (302)
Gość
2 lata temu
Dostała kasę za milczenie, rodzice dali na to przyzwolenie, kasę zgarnęli, skoro nie milczy to powinna oddać kasę
Gość
3 lata temu
Jprdl nie macie nic ciekawszego do roboty ??! Odp********e się o MJ on żadnym pedofilem nie jest a teraz na siłę usiłujecie z niego pedofila zrobić !!?
Gość
3 lata temu
Lepszavodwaga ,bo michael nie moze się bronić ,a co było z Paulem Walkerem po smierci ze z nieletnią niby sypiał
seo
3 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo
gość
4 lata temu
Jestem pewna na 99%, na 100% byłabym pewna gdybym była świadkiem zdarzeń. Biorąc jednak pod uwagę wszystko, czego się dowiedziałam o sprawie, wspomniane przeze mnie dowody, spójności, zeznania, poszlaki itd., mogę stwierdzić że inna wersja wydarzeń wydaje mi się całkowicie nieprawdopodobna.
gość
4 lata temu
Pisząc o ''osobistych doświadczeniach'' miałam na myśli sytuację w której ktoś byłby uczestnikiem/ obserwatorem zdarzeń, o których rozmawiamy. Oczywistym jest, że nikt z nas nie był tam i nie widział tego na własne oczy, ani osobiście nie znał MJa i tych oskarżycieli. Stąd moje zdumienie tym jak obrońcy chętnie oskarżają swoich oponentów o to, że czerpią wiedzę z ''brukowców'', zupełnie jakby sami byli tam na miejscu i widzieli wszystko na własne oczy, a nie czerpali informacji z przekazów medialnych :)
gość
4 lata temu
„Nie buduję swojej oceny na podstawie artykułów czy opinii innych osób, tylko na podstawie dokumentów dot. sprawy, zeznań osób i zgromadzonych dowodów ( wymienionych w dokumentach ). A tak się składa, że to wszystko jest dostępne w internecie....ciekawa jestem, z czego czerpią swoją wiedzę obrońcy MJa? Z osobistych doświadczeń? ;) „ Niektórzy pewnie z osobistych doświadczeń. Zauważyłam, że jest Pani bardzo pewna teorii dotyczącej pedofilii, a jak sama Pani napisała dokumenty są dostępne w Internecie. O ile czerpie Pani informacje z Internetu (spokojnie, proszę doczytać do końca), to nie może jednoznacznie stwierdzić, że Michael Jackson jest winny. Tak samo jak ja nie mogę stwierdzić, iż jest niewinny. Można wierzyć, jak już wcześniej wspomniałam. Chyba, że się samemu widziało na własne oczy daną sytuację.
gość
4 lata temu
Wiem, że Pani nie przekonam, i że również Pani mnie nie przekona, DLATEGO zadałam pytanie odnośnie dyskusji. Bo ja wierzę, a Pani jest wręcz pewna, przynajmniej takie można odnieść wrażenie czytając Pani komentarze. Dlatego dziwiło mnie, że uparcie odpowiada Pani na komentarze osoby, która zwyczajnie wierzy.
bCYNebor
gość
4 lata temu
Nie rozumiem Pani zdziewienia, portale internetowe zazwyczaj do tego służą, by wymieniać się poglądami, także z ludźmi mającymi inne zdanie. Równie dobrze możnaby odwrócić to pytanie i spytać, czemu dyskutuje Pani ze mną, skoro ja tylko wierzę w winę MJa skoro też mnie Pani nie przekona?
gość
4 lata temu
Nie buduję swojej oceny na podstawie artykułów czy opinii innych osób, tylko na podstawie dokumentów dot. sprawy, zeznań osób i zgromadzonych dowodów ( wymienionych w dokumentach ). A tak się składa, że to wszystko jest dostępne w internecie....ciekawa jestem, z czego czerpią swoją wiedzę obrońcy MJa? Z osobistych doświadczeń? ;)
gość
4 lata temu
''Różne opinie o nich krążą''- tak, ale nie wiemy czy te opinie mają jakikolwiek związek z rzeczywistością. Ludzie MJa usiłowali dyskredytować wszystkich świadków przeciwko niemu, nieraz stawiając im różne absurdalne zarzuty. Póki co nie ma żadnych namacalnych dowodów na ich niewiarygodność. Robson i Safechuck nie bez kozery pozywają także firmy MJa. Istnieją poważne przypuszczenia, że wielu ludzi z jego otoczenia ( np Norma Staikos ) wiedziało o skłonnościach MJa i nie tylko przymykało na to oko, ale wręcz ułatwiali mu kontakty z dziećmi ( np aranżując im spotkania z Jacksonem, rezerwując hotele, bilety samolotowe itd ).
gość
4 lata temu
A odnośnie "dowodów"... Myślę, że trzeba by osobiście zbadać tę sprawę i widzieć na własne oczy to wszystko. My możemy jedynie wierzyć, albo nie.
gość
4 lata temu
Czyli czerpie Pani informacje z Internetu (nie wiem czy tylko)… OK. Nie twierdziłam, że nie udziela się Pani na innych portalach, byłam ciekawa dlaczego akurat na Pudelku. Mark i Faye Quindoy akurat nie są wiarygodnymi ludźmi… Różne opinie o nich krążą. Nadal nie rozumiem czemu Pani dyskutuje ze mną. Ma Pani misję do spełnienia? Skoro mnie Pani nie przekona, to po co dalej komentować?
gość
4 lata temu
I skąd Pani wie, czy nie udzielam się też na innych portalach...? I nie, nie usiłuję nic udowadniać, bo nie oczekuję że ktoś mi uwierzy na słowo. Próbuję jedynie przekonać ludzi, by nie oceniali kogoś nie zapoznawszy się nawet z jego wersją wydarzeń, by w obiektywny i pozbawiony uprzedzeń sposób zgłębili tę sprawę, nim wyrobią sobie o niej własną opinię. Jak ktoś po zapoznaniu się ze wszystkimi zeznaniami, dowodami itd. nadal uzna, że MJ jest dla niego wiarygodny, to ok. Jego prawo.
...
Następna strona
bCYNeboT