Chylińska: "7 lat w pełni poświęciłam dzieciom. SPIEPRZYŁAM TO. W CH*J jestem rozczarowana"

701 reakcji
0
0
701
Podziel się

"To mnie unormowało na maksa. Powinny być zdrowe proporcje, mam czas dla dzieci i mam czas dla siebie".

Chylińska: "7 lat w pełni poświęciłam dzieciom. SPIEPRZYŁAM TO. W CH*J jestem rozczarowana"

Po siedmiu latach nieobecności na rynku muzycznym i intensywnym udzielaniu się w talent show Agnieszka Chylińska wydała nową płytę. Na początku nie promowała krążka Forever Child. Dopiero gdy w sieci pojawił się teledysk do nowego singla, Królowa Łez, zaczęła udzielać wywiadów. Chylińska szczerze przyznała, że jej życie prywatne to nie sielanka, a nawet zasugerowała, że jej małżeństwo przechodzi kryzys.

W rozmowie z Magdą Mołek etatowa jurorka przyznała, że artystyczna abstynencja nie była dobrym życiowym wyborem. Ostatnie siedem lat poświęciła w pełni na wychowanie trójki dzieci i teraz żałuje swojego wyboru. Stawiając jedynie na macierzyństwo Agnieszka "zrezygnowała z siebie" i teraz jest w fazie poszukiwań.

Wszystko chciałam robić sama, żadnej niani, żadnego ściągania rodziców. Chciałam wszystkim pokazać, jaka jestem dzielna i to mnie umordowało na maksa - powiedziała Chylińska.

Cieszę się, że mam pracę - dodała. Powinny być zdrowe proporcje, mam czas dla dzieci i mam czas dla siebie. Ja to właśnie spieprzyłam, ja się w pełni przez 7 lat poświęciłam dzieciom. Przegrzałam bardzo. W ch*j jestem rozczarowana. Nie podoba mi się.

701
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(701)
Gość
3 lata temu
Ma rację. Czasem trzeba być egoistą, chociaż trochę
gość
3 lata temu
Hm... Rozumiem. Naprawde. Ale co maja powiedziec inne mamy ktore w miedzyczasie nie byly jurorkami, nie pisaly ksiazek i nie mialy czasu na Extreme makeover wygladu?
gość
3 lata temu
Przecież mówiła kiedyś, że mąż zajmuje się dziećmi teściowa pomaga. Coś jest nie tak..
Gość
3 lata temu
Aga co Ty plexiesz! Nię spieprzylas! Masz super dzieciaki!!!
gość
3 lata temu
Wyluzuj Aga, Ty chociaż pracowałaś, a ja nie;)
Najnowsze komentarze (701)
Gość
3 lata temu
Niestety mam tak samo.Nie do końca ze swojego wyboru,też w dużym stopniu z wymogu sytuacji-jesteśmy z mężem sami,opiekuję się sama dzieckiem 24 h na dobę.Czasem człowiek ma ochotę wyskoczyć z okna.Trzeba praktykować zdrowy egoizm,bo na dłuższą metę można zwariować
tesa
3 lata temu
popaprancu idz do chaty i zajmij sie wychowaniem dzieci nie rob sie meczennica i nie klnij bo nie mysl ze bedziesz bardziej popularna arogancja i przeklinanie niestety nie przystoji matce polce
gość
3 lata temu
aAga uwielbiam cię . Ale dzieci nie s w niczym winnwe
lola
3 lata temu
sama..... uwielbiam Ją , ale nie wie co mówi.
ed
3 lata temu
Ta Hylińska-ten Hyliński, to taki p**********y babochłop.
gość
3 lata temu
Przefajna, szczera dziewczyna.
Mama2015
3 lata temu
Przeżywa kryzys;-) Chce być taka jak była mając 17 lat. A to juz nie wróci i rzucanie h... nie pomoże. Aga, trzeba wejść w wiek średni z godnością. Dużo w zyciu osiągnęłaś, mając 17 lat miałaś tyle czego inni nie osiągną przez całe życie. Udało Ci się zalożyć rodzinę i wychować 2 dzieci- to naprawdę bardzo niewielu się udaje. Mimo, że byłam Twoją fanką kiedy byłaś w ONA dzisiaj już uważam, że to nie ma szansy wrócić. Zresztą Twoi fani też dojrzeli i nie sa już rozkrzyczanymi nastolatkami;-))))
gość
3 lata temu
Jak ktoś się diablicą urodził, aniołem nie będzie. Agnieszka doskonale Cię rozumiem, ale jestem najlepszym dowodem że jak się człowiek uprze to wszystko w złoto przekuje :) Cieszę się że wracasz.
gość
3 lata temu
Agnieszko, no czegoś tam jednak dokonałaś w zyciu a reszta jeszcze przed tobą
gość
3 lata temu
Z okazji aktualnych świąt powiem Aga za Twoją trumną będzie miał kto stanąć , nie żałuj .
fafik
3 lata temu
niedawno pisała książeczki dla dzieci i była zachwycona macierzyństwem, a teraz jest rozczarowana, ciekawe co czują jej dziec****ewnie g.... ją to obchodzi. Dlstary a mnie jest wstrętnym, wulgarnym babochłopem z totalnie zrytą podsufitką a wygląda jak dziad narkoman
gość
3 lata temu
Taki Wojewódzki w spódnicy - chociaż w sumie w spodniach :-)
nadia
3 lata temu
Chylińska to wulgarna,brzydka baba.Zawsze przeklinała, a teraz przeszkadzają jej dzieci.Co to za matka i jak czują się jej dzieci,żałosne b****o.
Gość
3 lata temu
Pni Agnieszko my żyjemy tak jak pani pracując na zmiany tak jak pani zajmujemy się dziećmi i dodatkowo chorymi rodzicami jestem ciężko i coraz powiedzieć muszę to mój obowiązek
...
Następna strona