Awantura w Sejmie w trakcie wyboru sędziów: "Konstytucja! Precz z komuną!"

366
Podziel się

Posłowie uderzali pięściami w ławy poselskie i skandowali. Zobaczcie, co się działo.

Wczoraj odbyło się wyjątkowo emocjonalne posiedzenie Sejmu. W jego trakcie posłowie mieli przegłosować wybór pięciu nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Przedstawiciele opozycji składali wnioski formalne m.in. o odroczenie posiedzenia izby czy imienne głosowanie, jednak żaden z nich nie został przyjęty. Posłowie PO apelowali, by partia rządząca nie zapominała o zasadach zawartych w Konstytucji. W pewnym momencie zaczęli skandować "Konstytucja!" i "Precz z komuną!" i uderzać pięściami o ławy poselskie. Wtedy marszałek Marek Kuchciński zarządził 5-minutową przerwę i zwołał Konwent Seniorów. Doszło również do spięcia z jedną z posłanek, która zarzuciła marszałkowi łamanie konstytucji:

Pan marszałek łamie regulamin Sejmu! Konstytucja panie marszałku!

Źródło: TVN24/x-news

KOMENTARZE
(366)
gość
4 lata temu
a ja uważam że ten co mieczem wojuje to od miecza ginie mogła PO i PSL przekrętów latem nie robić to teraz byłby spokój
gość
4 lata temu
przeciez większosć Nowoczesnej to spuścizna po PO , kaman
obywatel
4 lata temu
A ja dziekuję PIS za dojście do władzy. Dzisiaj Prezydent oddał projekt pod głosowanie sejmu w/s przejscia na emeryturę 60-65 lat,dziękuję za kwotę wolną od podatku 8 tys. co dla najuboższych jest dodatkowym pieniądzem ,dziękuję za 500,- na dziecko. Pomimo krótkiego okresu rządów spełniają obietnice wyborcze Czekam tylko za rozliczeniem oszustw,fundacji i całych grzechów nie tylko tych z PO
gość
4 lata temu
ale to my ich wybraliśmy... ten procent, który poszedł i zagłosował.. o co tyle szumu... reszta też mogła ruszyć d**ę, a najwięcej awanturują się ci, co w ogóle nie głosowali... komedia...
gość
4 lata temu
PO STOP ✋
Najnowsze komentarze (366)
gosc
3 lata temu
wh0cd128831 Albendazole Over The Counter cheap anafranil order retin-a ilosone viagra
gosc
3 lata temu
wh0cd4728204 amitriptyline online
gość
4 lata temu
J****y cyrk i dziady...
gość
4 lata temu
nie opowiadaj glupich rzeczy , ze szczesliwa bo juz nie polka . znam osobiscie takich , ktorzy sie obywatelstwa pozbyli a potem prosili o przywrocenie i nawet wrocili do polski . kupe lat nie mieszkam w polsce widze kraj krytycznie ale nie przeszlyby mi takie slowa przez gardlo.
gość
4 lata temu
Nowoczesna PO i zmioty po niej .Skąd Petru bankster ma 2.2 miliona majatku? Jak tusk od hitlerowcow ?
gość
4 lata temu
eee tam, niech PO stuli dziób
gość
4 lata temu
Precz z PO i ich żydowskimi mocodawcami. Przyszła pora aby odrąbać świniom i zdrajcom ryje od koryta
gość
4 lata temu
Nienawidzę Petru to przebiegł lis .Lis ,Olejnik,Kraśko,Wojewódzki do lamusa ,muszą już odejść na emeryturę
gość
4 lata temu
Oni sa okropnie zaklamani! Nie potrafia odejsc z honorem, podburzaja i buntuja ludzi przeciwko sobie, Polakow , tylko w imie wlasnych interesow! Po i Nowoczesna, namawiaja ludzi do walki , mahaja konstytucja , ktora sami lamali kilka miesiecy wczesniej, a jak im sie to udowadnia to udaja ze nic sie nie stalo! Gdzie wtedy byli ci wszyscy obroncy demokracji, ci profesorowie i elity, experci oplaceni?
veteran
4 lata temu
za darmo cyrki w wykonaniu naszych politykow.Zupelna kompromtacja tego ustawodawczego"ciala".Ma się Polska czym pochwalić na miedzynarodoej arenie
gość
4 lata temu
Jestem zadowolona z tego co robi PiS, spełniają to co obiecali i jestem dobrej mysli na najbliższe 4 lata, jeszcze tylko czekam zeby sie dobrali do bandy z******j z PO-PSL, no i zeby pousuwali resortowy komunistyczny chłam z mediów i da się zyć w tym kraju; cieszę ze rząd stawia sprawę jasno w temacie imigrantów czy jak tych przybyszów zwać.
gość
4 lata temu
Dlatego, że jesteś w USA nie jesteś już Polką? Jeżeli wyrzekłaś się swojej tożsamości to dla mnie jesteś tylko ś******m.
gość
4 lata temu
Dlatego, że jesteś w USA nie jesteś już Polką? Jeżeli wyrzekłaś się swojej tożsamości to dla mnie jesteś tylko ś******m.
gość
4 lata temu
euro już po 4,30, dolar najdroższy od lat, inwestorzy uciekają z Polski! BRAWO!
...
Następna strona