Trwa ładowanie...
Przejdź na

Awantura w Telewizji WP: Działacz "pro-life" atakuje ginekologa! "LOBBYSTA ABORCYJNY! Aborterzy MORDUJĄ DZIECI!"

216
Podziel się:

Pokłócili się o akcję "Szpitale bez aborterów". Fundacja wystawia przed szpitalami... powiększone zdjęcia zakrwawionych i rozczłonkowanych płodów. Lekarz dowiódł, że to obrazy sprzed 50 lat z zabiegów, których się już nie wykonuje. Ten argument wyprowadził z równowagi "obrońcę życia".

"Krwawe plakaty" fundacji Pro-Prawo do Życia pojawiają się w kolejnych miastach i wzbudzają duże kontrowersje. Policja wciąż odbiera nowe doniesienia o popełnieniu wykroczenia. Zawiadomienia mówią o wykroczeniu polegającym na umieszczeniu plakatu w miejscu publicznym do tego nie przeznaczonym oraz wywołaniu zgorszenia w miejscu publicznym oraz umieszczeniu w miejscu publicznym nieprzyzwoitego napisu lub rysunku. Zgłoszeń, które docierają na policję, dokonują między innymi rodzice. Obawiają się, że ich dzieci natkną się na drastyczny plakat, który wywoła u nich traumę.

Okazji do natknięcia się będzie więcej. 24 marca Fundacja Pro Prawo do Życia ogłosiła start akcji "Szpitale bez aborterów", co oznacza, że plakaty z drastycznymi wizerunkami "abortowanych dzieci" pojawią się przed szpitalami. O kontrowersyjnej akcji w Telewizji WP dyskutowali Mariusz Dzierżawski z fundacji Pro-Prawo do Życia i ginekolog Grzegorz Południewski.

Krytycy, to są lobbyści aborcyjni. Ich opinia mnie nie interesuje. Olbrzymia większość mediów jest również proaborcyjna. Ja się tym nie przejmuję - zapewniał Dzierżawski. Nie mam syndromu oblężonej twierdzy. Komentarze na naszym Facebooku są bardzo dobre. Zdjęcia szokują, bo pokazują prawdę o aborcji, która lobbyści aborcyjni chcą ukryć. Pan Południewski zajmuje się promocją antykoncepcji i aborcji.

Od wielu lat zajmuję się antykoncepcją i zdrowiem reprodukcyjnym - przypomniał spokojnie Południewski. Wracając do akcji, to akcja, która przedstawiona na forum publicznym, obraża dobry smak i gust. Te zdjęcia to historyczne zdjęcia z niewykonywalnych już zabiegów rozkawałkowania płodu. Kłamstwem jest to, co pokazujecie państwo na zdjęciach. Z drugiej strony powinno się ukazać, my w ciągu kilku lat spowodujemy śmierć kobiet w Polsce, nastolatki będą popełniać samobójstwo. Ta presja powoduje, że one boją się iść do szpitala i słuchać porad ratujących ich życie. Nadużywacie państwo emocjonalnego stosunku do dziecka i pokazujecie rzeczy niezgodne z prawdą medyczną.

Nie zajmujemy się stygmatyzowaniem kobiet, pokazujemy ofiary aborcji - kontynuował dodał przedstawiciel fundacji Pro-Prawo do Życia. To ludzie wbrew temu, co pan Południewski głosi, że to są rzeczy, które można wyrzucić. Działalność jest skierowana przeciwko kobietom. Aborterzy mordują ich dzieci. Aborterzy boją się tej prawdy jak diabeł święconej wody.

Tak właśnie wygląda "dyskusja" w wykonaniu przedstawiciela fundacji Pro-Prawo do Życia. Podsumujmy - w kampanii "Szpitale bez aborterów" organizacja pokazuje zdjęcia z zabiegów położniczych wykonywanych w latach sześćdziesiątych w Stanach Zjednoczonych. Od dawna takich zabiegów się nie wykonuje, aborcja dokonywana jest farmakologicznie i nie ma nic wspólnego z "rozczłonkowaniem płodów". Dzierżawski nie był oczywiście w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego organizacja manipuluje obraz współczesnej aborcji i straszy zarówno przyszłe, jak i obecne matki. Był tylko w stanie obrażać siedzącego obok lekarza sugerując, że morduje Polki i ich dzieci.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(216)
gość
6 lat temu
Podziwiam pana doktora, że godzi się na spotkania w studio z chorymi ludźmi, fanatykami i próbuje cokolwiek wyjaśniać rzeczowo i racjonalnie, pamiętam inną jego rozmowę studio z Godkową, taki sam cyrk, chora , nieszczęśliwa baba. Z jednej strony potrzeba, żeby mądrzy ludzie obnażali te brednie prolajferów, z drugiej jak widzę jak jakaś oślica, której główną zasługą jest urodzenie downa, próbuje człowieka wykształconego, kulturalnego i po prostu dobrego lekarza sprowadzać do poziomu magla, to zastanawiam się, czy to mam sens, czy warto takich szaleńców w ogóle nobilitować wchodząc z nimi w dyskusję.
gość
6 lat temu
hołota pseudokatolicka, w kosciołach klęczą, a wychodząc to diabły wcielone
gość
6 lat temu
To polemika fachowca z dyletantem.
mel
6 lat temu
kazdy ma swoje sumienie I to jego zycie!!! co sie wpieprz..!
gość
6 lat temu
Nie mogę, wygrana PiSnietych otworzyła jakąś puszkę Pandory z ciemnota i zacofaniem, tego kołtuństwa nie ma końca i wciąż narasta. Ludzie zróbmy cos z tym, bo skończymy jak ciapaci pod butem agresywnego religijnego zidiocenia i debilizmu
Najnowsze komentarze (216)
kiki
5 lata temu
co było oszołomskiego w wypowiedzi pro lifera ? czy bronienie życia jest złe ?
kiki
5 lata temu
ta reporterka jest stronicza! nie nadaje się. Jest pyskata. W dwójkę siedli na gościu. Szanuc za obrone życia! Prawda - jest po stronie życia, zdjęcia nie zdjęcia, jakie by nie były, stare czy nowe, fakt jest faktem, że dzieci są mordowane, zabijane i kropka!
KRÓLUJ NAM CH...
6 lat temu
BIĆ ABORTERÓW MORDERCÓW DZIECI I RESZTE NOWOCZESNYCH PEŁOFILI
gość
6 lat temu
to nasza sprawa nie twoja!!!!
pOlka
6 lat temu
Co może być nieaktualnego w nieżywych dzieciach? ewolucja tak poszła w przeciągu kilkunastu lat, że już nieżywe płody wyglądają inaczej niż np. 30 lat temu?
gość
6 lat temu
Aborcja nie ratuje życia kobietom, ludzie, nie dajcie się omamić!!!! Czym innym jest, świadome usunięcie dziecka, bo nie ten czas, bo muszę zarobić i tym podobne sprawy, a co innego zagrożenie życia, gdzie wiadomo, że czasem albo trzeba wybrać życie kobiety a dziecka- to nie jest wtedy aborcją, matka dokonuje wyboru ze względu na zagrożenie życia. Każdy widzi tu chyba różnicę. Najlepiej jest kogoś nazwać fanatykiem i nie zwracać uwagi, udawać, że tematu nie ma. A jest! Bez względu na metodę aborcji, to dziecko się nie urodzi, traci szansę na życie. Jakim prawem ktoś decyduje o tym ,żeby komuś zabrać prawo do życia! Tylu ludzi z utęsknieniem czeka na dziecko, oni chętnie by się takim dzieckiem zaopiekowali. nikt nie każe matce się opiekować dzieckiem, ale niech da mu szansę na dobre życie, a nie na kres życia w śmietniku. Poza tym już nikt nie mówi o zdrowiu psychicznym kobiety? Ja myślałam ,że należy chronić zdrowie fizyczne i psychiczne kobiety. Niektóre z nich cierpią na syndrom poaborcyjny, taki fakt nie znika z życia, już do końca życia wie się ,że zrezygnowało się z życia swojego dziecka, pojawia się cierpienie i ból psychiczny, wątpliwości.Gdyby dziecko przyszło na świat, zostałoby nawet oddane, najprawdopodobniej przyniosłoby to lepszy skutek i dla matki i tego dziecka (nie mówię o skrajnych historiach, które zawsze mogą się zdarzyć). Warto znać dwie strony medalu zanim człowiek stwierdzi, że ma prawo do decydowania o czyimś życiu. Sa ludzie, którzy wnieśli wiele do kultury i sztuki, a którzy nigdy by nie dostali szansy gdyby matka zdecydowałaby o aborcji(o której myślała) lub gdyby nie przeżyliby swojej własnej aborcji np.Andrea Bocelli (śpiewak operowy). POzdrawiam
gość
6 lat temu
zdemaskował się, że tak naprawdę to wszystko chora propaganda i tyle, oszołomstwo w pełnej krasie barwo dla pana doktora poazał klasę i ogładę
gościara
6 lat temu
Racja, zgadzam się.. bardzo rzadko z fanatykiem można wejść w dyskusję.., otwartą z argumentami. Jednak ciche przyzwolenie na ich poczynania powoduje, że się panoszą i rozjuszają jak byk na arenie gotowy do walki.. Zadziwiające.. z jednej strony nie zwracam uwagi na te plakaty, ale z drugiej strony ich agresja, brak smaku robi się juz denerwująca.. Zaraz kobiety powinny urządzić akcję, stosunkowo chamską i brutalną, jak i niesmaczną: "Moja d**a" wymierzoną przeciw gwałtom a na zdjęciu pokazywać porozrywane krocze i tyłki po gwałtach! Adekwatnie? Hard-core.. jasne, ale takim językiem tym ludziom pozwala się mówić do innych.., co mnie delikatnie zaczyna przerażać..
gość
6 lat temu
Promocja antykoncepcji? I dobrze! Co to w ogóle za śmieszność. Z aborcją można mieć problem dla innych to zabijanie dla innych nie i ja to szanuje, ale żeby kobietom odmawiać antykoncepcji? Co to kogo interesuje co sobie zażywam nikogo tym nie zabijam.
gość
6 lat temu
Mariusz Dzierżawski to niedouczony p*****l i sadysta. `Hipo k***l , precz z takimi półmózgami !!!!
Gość
6 lat temu
płód to nie dziecko i deska to nie stołek
gość
6 lat temu
krytycy prawa do aborcji to fanatycy! Fanatycznie lobbują za ograniczeniem praw kobiet, bo sa wyznawcami szariatu - to po prostu sabotażyści islamscy
Gość
6 lat temu
zwolennikom zakazu aborcji przymusowo dac ulomne dzieci na wychowanie!
kassandra
6 lat temu
Dzierzawski, jesteś chorym durniem! Nie masz nawet elementarnej wiedzy na temat aborcji, na temat sposobu i metod jej wykonywania. Jesteś chorym na umyśle palantem, wywieszanie takich bannerów jest kłamstwem, podłym i obrzydliwym. Zniknij z przestrzeni publicznej raz na zawsze.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie