Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bachleda-Curuś o Trumpie: "Strach i nadzieja, że postulaty nie dojadą do skutku. Niektóre są przerażające!"

125
Podziel się:

"Amerykanie za czymś zatęsknili. Ciekawie będzie się działo przez najbliższe cztery, albo kto wie… osiem lat".

bESNHuPV

Wygrana Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich wciąż emocjonuje nie tylko polityków na całym świecie. Głos w sprawie polityki coraz chętnie zabierają również celebryci. Alicja Bachleda-Curuś, która na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, nie jest zachwycona wyborem Amerykanów. Aktorka stwierdziła, że ma przede wszystkim nadzieję na niezrealizowanie przez Trumpa postulatów, które pojawiały się w kampanii wyborczej.

Był strach, była duża adrenalina, teraz przyszła refleksja i nadzieja, że będzie dobrze i że postulaty deklarowane podczas kampanii, czasem bardzo przerażające, nie dojadą do skutku. Wierzę, że tak miało się stać. Jestem ciekawa dlaczego. Trzeba uznać to, że Amerykanie jednak za czymś zatęsknili. Może poczuli się doprowadzeni do mikrofonu i tak się miało wydarzyć. Ciekawie będzie się działo przez najbliższe cztery, albo kto wie… osiem lat.

bESNHuPX
bESNHuQd
bESNHuQy
KOMENTARZE
(125)
As.
5 lata temu
Ekspertem była Mama Kisio. Teraz czas na eksperta Alę. W przyszłości wypowie się ekspert Renulka - aktualnie ma czas na "przemyślenia".
gość
5 lata temu
Ja mam przeczucie, że Trump będzie dobrym prezydentem.
gość
5 lata temu
Zważywszy ze nie ma obywatelstwa moze sie bac-na jakiejś podstawie mieszka w Stanach Jako "inna nacja"....
bESNHuQz
gość
5 lata temu
Kobieto, co ty gadasz? w końcu będzie porządek, a nie lewactwo i złodzieje.
gość
5 lata temu
w tym stuleciu żadna 'partia' nie była dłużej przy władzy niż 2 kadencje. Taka sinusoida poglądów jest zupełnie naturalna.
Najnowsze komentarze (125)
gość
5 lata temu
Spokojnie, on ma już 70 lat ;-) Teraz jeszcze jest na adrenalinie ale za chwilę organizm zacznie zwalniać i wyjdzie na ile jest mocny. USA jako państwo... to faktycznie trochę czystki im się przyda. Fakt , że w ten sposób to państwo powstawało, ale z drugiej strony ... nasi nie muszą się tak obawiać, nie mamy wiz :-)
gość
5 lata temu
yyyyy taka z niej aktorka jak sie wypowiada tragedia
gość
5 lata temu
PiS podobnie jak Putin sponsoruje tych wszystkich trolli siedzących na pudlu
gość
5 lata temu
to ona się zna na polityce
gość
5 lata temu
"postulaty nie dojadą do skutku" ??? Nie dojadą??? Czy nie dojdą???
gość
5 lata temu
Dla Polski nic się nie zmieni poza zwiększoną ilością amerykańskich firm oczywiście niepłacących podatków ku uciesze "Radziwiłów"
gość
5 lata temu
eeej Bachleda a czy masz świadomość tego co mówisz bo bywanie w stanach za pieniądze rodziców i swojego byłego kochanka nie upoważnia wcale do tego aby naglę stać się profesjonalistą w wydawaniu opinii na tematy nie specjalnie Ciebie dotyczące! Poza tym czas zmienić chyba już status panny z dzieckiem.... i tym samym nazwiska... Proponuję rozejrzeć się za kimś ambitnym. darmo-zjad
gość
5 lata temu
Nast.ekspertka
bESNHuQr
gość
5 lata temu
Kolejna "Amerykanka" ...
gość
5 lata temu
malo kto pamieta,ze ABC ma obywatelstwo meksykanskie i polskie.O obywatelstwie USA nic nie slyszalem.Ojciec jej dziecka jest Irlandczykiem,ktory placi alimenty na ich dziecko.Moze okazac sie,ze ona nie placi podatkow w USA jest tylko rezydentem.Boi sie,ze deportuja ja jak innych Meksykanow do ojczyzny.
Tom
5 lata temu
Co ona wie , o polityce . Dostaje 40 tyś dolarów alimentów , niezła cwaniara , ale na polityce się nie zna .
gość
5 lata temu
bachledo to że twój ojciec jest dziwnie bogaty,to nie upoważnia ciebie do wydawania opinii o nowym prezydencie.Byłaś w Ameryce to fakt ale chyba w innej roli,przywiozłaś bękarta i siedz cicho m******o pod każdym względem.
gość
5 lata temu
No prosze.Rasowa amerykanka sie odezwala..Dala Farelowi i tak zaistniala.Aktorka z niej zadna.Zadnego talentu
gość
5 lata temu
coraz większe prostackie nadziane kasą zera zabieraja głos w sprawach światowych???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESNHuRk
bESNHuRl
bESNHuRm
bESNHuRn
bESNHuRo
bESNHuQT