Trwa ładowanie...
Przejdź na

Barack Obama śpiewa hit Daft Punk!

59
Podziel się:

Może powinien zmienić branżę?

Barack Obama śpiewa hit Daft Punk!

Ostatni singielGet Lucky, jest chyba najchętniej remiksowaną piosenką ostatnich miesięcy. Tym razem "wykonuje" ją nie kto inny, jak Barack Obama.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(59)
gość
10 lat temu
głupie. juz mialam nadzieje, ze stanal i zaspiewal :D
gość
10 lat temu
hahah uśmiałam się troche. Ogolnie Barack to takie pozytywne wrażenie daje. Nie wiem aczkolwiek wydaje mi się że amerykanie nie powinni narzekać na prezydenta. I w kwestii jego podejścia i tego jak państwo funkcjonuje.
gość
10 lat temu
JAKA P***A , ZARAZ WYNIKI MATUR !!!!! : (
gość
10 lat temu
Niestety mieszkam w mieście, w którym na studia przyjeżdżają panienki z Elbląga i cóż już dawno dało się zauważyć, że mają jednego stylistę. Wszystkie jak po jednej matce i zachowują się jak najgorsze meliniary. Jak widać pod klubem gdzieś między chodnikiem a drzewami l***ę zarzyganą i kilka lasek w podobnym stanie, które zamiast jej pomóc jeszcze próbują facetów rwać to już wiadomo, że Elbląg się bawi. Tak jest na każdej imprezie - taki mają styl.
csfds
10 lat temu
jak dla mnie rewelacja :D
Najnowsze komentarze (59)
hermes wholes...
9 lat temu
best fake birkin bag Barack Obama śpiewa hit Daft Punk! - PUDELEK.TV hermes wholesale china http://www.albumesvarela.com/wp-includes/images/hermes-replica-loafers.html
gość
10 lat temu
mix w stylu Fedorowicza i jego dzienników... słabe.
:-)))
10 lat temu
GAD nie człowiek, który nie mysli - a słuzy, tak jak destrukcyjny Tusk. A wokoło zahipnotyzowane lemingi....OBUDZCIE SIĘ.....!!!
gość
10 lat temu
Lepsza wersja: youtube.com/watch?v=Bux2SCTHcuU
gość
10 lat temu
Jak dla mnie fajnie zrobione, ale wiadomo niektórym to nie odpowiada. Zresztą jak zwykle.
gość
10 lat temu
Kaszana !!!
gość
10 lat temu
Praca w Domu Dobre Zarobki Zobacz Statystyki Zarobków Naprawdę Warto!!!!!!!! --------tiny.pl/hs51n
gość
10 lat temu
/watch?feature=player_embedded&v=n52baYiPvyM /watch?v=zPk8SX_77xE /watch?feature=player_embedded&v=TZrhS6kl6vg Radujcie się gdy niebo eksploduje, gdyż będziecie wiedzieć, że Ja przychodzę Orędzie nr 211 z serii Ostrzeżenie Otrzymano niedziela, 2 październik 2011, godz.15.00 Moja droga, umiłowana Córko, schematy pogodowe zmieniają się teraz, jako kolejny znak zmiany czasów. Inne zmiany będą doświadczane. Słońce zacznie pulsować i wirować wobec świata, kiedy będzie przygotowywany do Ostrzeżenia. Najpierw pojawi się Mój Krzyż. Będziecie zszokowani, ale dany będzie jako Znak, abyście mogli przygotować wasze dusze i poprosić o przebaczenie za popełnione przez was grzechy. Czyniąc tak, nie ucierpicie podczas Ostrzeżenia believe :( Orędzie nr 55 z serii Ostrzeżenie, piątek 18 marzec 2011 Ludzkość zobaczy wkrótce kolejne wydarzenia, włącznie z trzęsieniem ziemi w Europie, które wielu zszokuje; ale oczyszczenie to przyczyni się do zjednoczenia ludzi, co będzie korzystne dla wszystkich. Nastąpią inne globalne wydarzenia, włącznie z wybuchem wulkanu, podczas gdy wojna na Bliskim Wschodzie zaangażuje inne nacje. Narody Zachodu sprowokują reakcję Rosji i Chin. Wszystko zakończy się wojną światową.
gość
10 lat temu
Nienawidze tej piosenki
gość
10 lat temu
Super ekstra ale jaja daft pank
gość
10 lat temu
Oni tam mówią że wszystko co robią to z Panem Bogiem a nawet na pieniądzach napisali, tylko ja się pytam w jakiego Boga? Jak tez na tym pieniądzu są znaki masońskie piramida na wierzchołku z okiem boga słońca i w ukryciu mikroskopowa sowa. Myślę ze USA to największe zło na świecie i swoje robi w ukryciu. Jeszcze raz pytam ,w jakiego oni wierzą BOGA?????
gość
10 lat temu
hshahahahahhah padłam. Z*******E
gość
10 lat temu
Nic nam nie pozostało jak podniecać się w Polsce amerykańskim prezydentem , zresztą nasz to ma nawet problemy z podpisaniem się
gość
10 lat temu
FACET MA KAWAŁ GŁOSU, MÓGŁBY NAGRAĆ SINGLA.... GO BARACK!!!!!!!! :) RECORD THE ALBUM PLsssss :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie