Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
|

Barbara Kurdej-Szatan odsłania kulisy starania się o drugie dziecko, wspominając seks z Rafałem Szatanem: "JAK KRÓLIKI"

376
Podziel się:

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się niedawno w podcaście "Tato, no weź" Radia Złote Przeboje, w którym to rozprawiała o macierzyństwie. Aktorka opowiedziała również o tym, jak wraz z mężem starali się o dziecko. Chcieliście to wiedzieć?

Barbara Kurdej-Szatan odsłania kulisy starania się o drugie dziecko, wspominając seks z Rafałem Szatanem: "JAK KRÓLIKI"
Barbara Kurdej-Szatan ujawnia kulisy starania się o dziecko: "JAK KRÓLIKI" (East News)

Barbara Kurdej-Szatan w 2011 roku została żoną aktora Rafała Szatana, z którym doczekała się dwójki dzieci. W 2012 roku na świat przyszła Hania, a osiem lat później aktorka urodziła synka Henryka. Celebrytka zgodziła się wystąpić w podcaście Kamila Balei "Tato, no weź", w którym to opowiedziała między innymi o macierzyństwie i staraniach się o dziecko.

Kurdej-Szatan wyjawiła, że jej znajomość z Rafałem Szatanem potoczyła się niezwykle wartko, bo aktor oświadczył jej się zaledwie pięć miesięcy po tym, jak para rozpoczynała randkowanie. Nie trzeba było również długo czekać, by zdecydowali się na starania o dziecko.

Rafał oświadczył mi się pięć miesięcy po tym, jak zaczęliśmy się spotykać, a trzy miesiące później stwierdziliśmy, że już chcemy mieć dziecko i zaczęliśmy się starać, więc osiem miesięcy po tym, jak zaczęliśmy się spotykać, zaczęliśmy starać się o dziecko - mówiła podczas audycji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Michele Morrone pyta Kardashianki, czy się zgubiła oraz nowa dziewczyna Fabijańskiego

Prowadzący za wszelką cenę chciał dowiedzieć się, jak wyglądał "proces zachodzenia w ciążę", licząc zapewne na jakieś pikantne szczegóły. Barbara bez ogródek przyznała, że wraz z Rafałem pracowali dość... intensywnie nad spłodzeniem potomka. Nie ukrywała również, że była zdziwiona, jak przez kilka miesięcy okazywało się, że nie jest w ciąży.

Jak króliki, więc po prostu, jak przez cztery miesiące nie byłam w ciąży, to było to dla mnie dziwne. Tyle jest wpadek. Ludzie mają wpadki, po jednym razie, a my tu się staramy przez kilka miesięcy i nic nie idzie, a co dopiero mają powiedzieć pary, które się starają wiele lat - mówiła w podcaście.

Dalej Kurdej-Szatan doprecyzowała, że o córkę starali się przez cztery miesiące, a nieco więcej o synka, który przyszedł na świat w 2020 roku.

O Hanie cztery miesiące, teraz wiem, że to niedużo, ale wtedy nie miałam takiej świadomości, więc miałam wrażenie, że to dziwne, że nic się nie wydarzyło, że nie jestem w ciąży, skoro tyle jest wpadek, no ale po czterech miesiącach się udało. Ale o Henia staraliśmy się już dwa lata - przyznała w "Tato, no weź".

Fajnie, że dzieli się takimi szczegółami?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(376)
Ania
2 miesiące temu
„ Chcieliście to wiedzieć?”. NIE!!!!!
Anka
2 miesiące temu
Ludzie, trochę intymności i skromności. Dopiero śniadanie jem i tu masz, taki artykuł...
Środek dnia
2 miesiące temu
Wynaturzenia miernej aktorki. Co to kogo obchodzi, że oni jak króliki. Niesmaczne. Ale co ona może mieć do powiedzenia.
Joseph
2 miesiące temu
Poszła z nim do łóżka na pierwszym spotkaniu. Fajna ta Baska - taka niezbyt bystra i łatwa
Ola
2 miesiące temu
No nie chciałam, ale sama sobie winna jestem🤦🏻‍♀️
Najnowsze komentarze (376)
ZROZUMCIE
2 miesiące temu
Push back są nielegalne, a Push back wobec dzieci zasługują na ostrzejszą krytykę niż to zrobiła Basia.
wnioski
2 miesiące temu
Jak króliki to fajnie brzmi. Ci którzy ją krytykują robią to sami ze sobą.
Saba
2 miesiące temu
Po co o nich piszecie? Co nas to obchodzi? Jeszcze, żeby to było coś ciekawego.
Sonia
2 miesiące temu
Nieszczęścia chodzą parami.
postronna
2 miesiące temu
Zauważyłam , że kto się pojawi z Panią Barbarą to dostaje rykoszetem i nie pochlebnie wyrażają się o tych osobach internauci i teraz to dotyczy męża. Z tego wynika , że lepiej z tą Panią się nie pokazywać.
obserwująca z...
2 miesiące temu
Nie da się jej lubić , bije od niej fałsz i takie odczucia miałam od początku jej " kariery ".
Ewa
2 miesiące temu
Beznadziejni oboje. Mają parcie na szkło i pusto w główkach. Dlatego kariery nie mogą zrobić. Ona dostaje role jak wyprosi.
Maja
2 miesiące temu
Ten facio co reklamuje na każdym zdjęciu sztuczną szczękę to kto to jest z zawodu?
Megi
2 miesiące temu
On chciał pokazać na zdjęciu , że zamiast brzucha ma kaloryfer i tak przerobił zdjęcie , że zniknął mu pępek:) przerabia zdjęcia jak celebrytki:) żenua.
Medika
2 miesiące temu
Do Młoda Zawsze podczas badań palpacyjnych itp., powinien być partner a gdy go brak to położna by nie krzywdzili ginekolodzy młodych pacjentek . "..Wizyta u ginekologa to bardzo intymne doświadczenie. „Nie lubię”, „Chodzę, jak muszę” – mówią kobiety, choć są świadome zagrożeń związanych z nieregularnym badaniem. Co mają powiedzieć te, które zostały seksualnie wykorzystane w gabinecie lekarskim? W gabinecie, w którym powinny czuć się bezpiecznie? Z człowiekiem, którego postanowiły obdarzyć zaufaniem. ‹ wróć Szacuje się, że w Polsce każdego dnia dochodzi do 200 gwałtów, zaledwie 10 proc. z nich zgłaszanych jest na policję Monzer M., ginekolog, został oskarżony o z­gwałcenie oraz doprowadzenie do innej czynności seksualnej wobec swoich pacjentek Na policję i do prokuratury w Zabrzu zgłosiło się 20 kobiet, 19 z nich przesłuchanych przez sąd otrzymało status pokrzywdzonej przez Monzera M. Policja apeluje o dalsze zgłaszanie się ofiar ginekologa Badanie ginekologiczne dla wielu kobiet jest mało komfortowe, dlatego też często szukają lekarza, przy którym będą czuć się swobodnie, który w jak największym stopniu zminimalizuje ich niepokój, czasami też wstyd. Co miały czuć pacjentki ginekologa Monzera M., który w swoim p...."
Młoda
2 miesiące temu
ZAWSZE podczas badań pochwy powinien być partner i patrzeć na ręce ginekologowi by nie doszło do zarażeń pochwy np brodawczakiem ludzkim HPV i innymi świnstwami. GDY się zarazi to pacjentka przekaże partnerowi i parter często choruje na drogi moczowe kończące po latach RAKIEM pęcherza moczowego , nerek czy prostaty! A pacjentka ma usuwanie jajników i macicy! A pacjentka ma Prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów czy porođu! Również należy unikać tamponów bo powodują Stany zapalne pochwy i problemy dróg rodnych.
coala
2 miesiące temu
Pasuja do siebie idealnie. Dwoje madrych inaczej sie dobralo.
Grace
2 miesiące temu
Lekka przesada!
wnioski
2 miesiące temu
Jak króliki to fajnie brzmi. Ci którzy ją krytykują robią to sami ze sobą.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie